Work.ua 13 лет! С днем рождения! Скрыть баннер
Оценка посетителей
(по 47 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете школу и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Хочу розповісти про наш гіркий досвід навчання у цій школі. Я мама гіперактивної дитини з дефіцитом уваги. Вчитель дозволяє собі кричати на дітей, ображати, при цьому використовуючи не самі цензурні слова, ставить медичні діагнози про психічні розлади, потім організовує цькування дитини в класі, пліткує у батьківському та педагогічному колективах. Під час перерв та інколи і під час уроків діти залишаються самі в класі, бо вчитель має попити каву. Про посередній рівень навчального процесу вже промовчу. Гарного відношення можуть чекати лише батьки діток, з якими не потрібно напрягатись та шукати до них підхід. Директор не хоче чи не може вплинути на вчителя. Ми були змушені піти зі школи і дякувати Богу потрапили у іншій школі до справжнього Вчителя, Педагога з великої букви, яка ще жодного разу не дозволила підняти тон голосу на дитину, мотивує його слухатись, вчитись, робить акцент на успіхах дитини, по справжньому вболіває за нього.

,

Тут так гарно хвалять і хвалять.
Змушена сказати правду відносно іноземної - тут дуже низький рівень викладання англійської мови. Прикро (

,

Дуже прикольні вчителі а особливо Горон Галина Миколаївна дякую вам за знаня !!!!!!!!!!

,

Я вже 8 клас але згадую про школу цю.наталя степанівна дуже добрий вчитель і жаль що вона не до 11 класу

,

Про Плесак Оксану Романівну, вчительку моєї доньки, підходять слова О.Довженка: «Справжня людина і в калюжі зуміє побачити відблиски сонця».
Вона в кожній дитячій душі своїх учнів відшукала ці сонячні промінчики, обережно торкаючись струн серця, щоб пробудити в дитині прагнення до знань, до наполегливості, навчити любити чарівний світ, шанувати, берегти батьків своїх і всіх людей, бути щирими й правдивими, не бути байдужим до чужої біди. Доброзичлива й уважна в ставленні до учнів.
Це щастя батьків, коли в житті дітей є такі вчителі, як Оксана Романівна.

,

Моя дитина провчилася 4 роки.
Можу сказати одне мабуть кращої школи ми вже не відчуємо,у всьму.

,

Так і я не раджу Світлану Іванівну! Дуже вона нервова і кричить до дітей може обізвати дитину ненормальною і т.д можливо як людина вона хороша, але як педагог поганий. Не усі дітки пішовши в перший клас знають як правильно себе вести у школі, повірте нема такої дитини до якої не можна найти підхід. З допомогою батьків і вчителя мають подолати усі ці негаразди, які виникають у школі. Але на жаль у нас все зворотньому напрямку, я розумію що важко усім діткам приділити увагу але це педагог яка повинна піклуватися про свій клас і діток, щоб не було розподілу такого як ті що добре вчаться підтягну і люблю а ті що не дуже ідіть своєю дорогою. В такому випадку і знижуються бали і щоденик червоний треба чи не треба, важко і боляче тому що у нас таких педагогів багато яким байдуже чи отримає дитина стрес чи получить добряче від батьків.

,

просто найкраща школа Львова! 7 років назад закінчила її і за ці роки вона ставала все кращою і кращою! Погорілець Галина Ярославівна просто шикарна , завжди можна до неї прийти і поділитись своїми новинами ))))

,

Я дуже задоволена , що віддала сина навчатися у школу Первоцвіт. Особлива подяка нашій вчительці Галині Миколаївні!!!

,

Школа просто супер! Вчителі ідеальні. Особливо Світлана іванівна і Ірина Володимирівна. Їжа смачна. І веселий охоронець! Коли закінчу 4 клас,обовязково буду навідуватись до своєї улюбленої вчительки-Світлани Іванівни.

,

Дивно чомусь вчителі у коментарях практично одні і ті самі, так звичайно всіх під одну лінію підводити неможна і не буду, але є і вийнятки, вчитель яка була у моєї дитини, вибачте, якась неврівноважена ( по криках) і батьки всі нарікають, але ніхто не скаже, Через таких уителів у дитини проподає бажання відвідувати заклад, а що говорити про навчання.Окрема повага Ірині Олегівній але не Світлані Іванівній.

,

В цій школі вчилися мої троє дітей.
Школа просто супер!
Особливо вчителька Галина Ярославівна, їй велике дякую!!!

,

Цього року я закінчую нашу улюблену школу. Дуже шкода, що ,, Первоцвіт" не до одинадцяти класів. Я раджу усім давати своїх дітей у цю школу. Усі вчителі навчають ідеально, такої науки ви можете ніколи не знати. Атже тільки тут наші вчителі розказують різноманітні історії.
Раджу усім!!!!! ,,Первоцвіт"---- найкраща школа у світі!!!

,

Дуже хороші вчителі. А.моєю улюбленою є Наталя Степанівна а також Ірина Володимирівна

,

В цьому році дочка закінчила 4 клас в цій школі. Школа і педагогічний колектив на високому рівні. За дітьми постійно доглядають, планують і проводять їх дозвілля.
Окреме дякую класному керівнику 4г класу - Бондарчук Людмилі Григорівні: в класі підхід до дітей реалізований як до власних, кожному допоможе, пояснить і підскаже. Діти постійно їздили на екскурсії, в театри, займалися в гуртках. Незабутні дитячі свята, які були організовані вчителькою на різні державні і християнські свята. Всього і не перерахуєш...
Ми школою задоволені, вона дала добрі знання дитині, виробила зацікавленість і інтерес в дочки до занять (шкільні предмети) і занять в шкільних гуртках.
Людмилі Григорівні бажаємо витримки і творчого надхнення в її нелегкій праці.

,

Я хочу сказати, що мені тут найкраще!!! Я зараз у 3 класі. Глина Романівна- ідеальний вчитель. Також тут хороші вчителі- це Тарас Зеновійович, Ірина володимирвна, Руслана Іванівна, Ігор Богданович та Зоряна Зеноївна!

,

Дуже хороша початкова школа - рекомендую!
Дочка закінчує 4 клас у Бондарчук Людмили Григорівни - прекрасний педагог і просто чудова людина! Відповідально і творчо підходить до навчального процесу, організовує цікаві екскурсії, готує з дітьми святкові виступи з різноманітних нагод... Дочка часто розповідає, що вчительку навідують діти з її попередніх випусків - думаю, така прихильність учнів багато говорить сама за себе)...
Школа створена на базі колишнього дитячого садочку, великий плюс, що класи мають індивідуальні вбиральні, а ті що на першому поверсі - власний окремий вихід на подвір"я. Хороший стан матеріальної бази, затишний оновлений актовий зал, великий вибір тематичних гуртків. Єдиний нюанс - якість та одноманітність харчування в їдальні, хоча порівняно з іншими школами, харчування є і воно безкоштовне.
Загалом, дуже задоволені, що обрали саме цю школу і дуже шкода, що наше навчання у ній підходить до кінця).

,

Я навчаюся у цій школі з 2012 року по 2016 рік. Мій вчитель Підкович Галина Романівна. Вона найкраща у цілій галактиці. Я маю дуже багато друзів, найкраща з них Ковалюк Вероніка Олегівна. Мені не хочеться прощатися з цією школою, бо вчителі тут ідеальні. Буду давати сюди всіх своїх нащадків. Тут мене навчили багато наук і тому не люблю мати вихідних без наук.
I love my school!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

круто,подобаються Марія Богданівна,Оксана Юріївна та Ігор Богданович.

,

Сама Сама це Ірина Олегівна

,

Сьогодні пролунав останній дзвоник у нашій школі. Дякую усім вчителям за нові знання і терпіння.

,

Школа дуже добра. Мені дуже подобається вчитель фізкультури.

,

Найкраща вчителька Наталя Степанівна, вона розповідає багато чого цікавого на уроках і дуже добра. Я буду за нею сумувати.

,

Чудова школа!!! Тут навчають, проводять цікаві свята, екскурсії. Я навчалась В Оксани Романівни. Буду ціле життя дякувати своїй улюбленій вчительці!!!! Вміє цікаво навчити, багато з нами спілкується, завжди усміхнена. Здоров'я Вам міцного і успіхів у роботі!!!!

,

Галина Василiвна найкраща!

,

Гнатів Олена Іванівна- Найкраща серед усіх!!!!!!

,

школа супер буду сумувати за Галиною Василівною ця вчителька дає дітям гарні знання і дужеееееееееее хороша.

,

навчалася в цій школі давно і своїх діточок туди віддам..чудовий колектив,особлива подяка Оксані Василівні,яка виховувала нас як Людей і вкладала в нас душу і знання,навіть найбільш "складним" діткам :)

,

Вчителька Олена Степанівна сама нанайкраща!!!)))

,

школа просто клас ! Я вчилася у Галини Романівної. Дуже хороша вчителька!Спасибі всім вчителям, що працюють у цій школі!

,

Школа супер!!!!дуже хороші вчителі!

,

Дякую своїй вчительці Оксані Романівні за цікаві уроки, екскурсії, великі перерви, цікаві свята. Я завжди згадую Вас, бо ви навчали нас бути добрими і любити ближнього. Ви добрі, як мама.Ви завжди усміхнені і у вас цікаві уроки. Ви навчили нас усіх дружити, вчитися і цікаво проводити час. Я завжди буду згадувати про Вас!

,

моя школа супер а вчителька ірина олегівна класна і навчає нас робити тільки добро і нас математику вчить але прийшлось попрочатись з іриною олегівною бо канікули прийшли до нас і я не побачу вчительку аж 3 місяці і вона дуже добра я рекомендую школу первоцвіт

,

Вчилась у цій школі з 2002-2006 рік у Людмили Григорівни. Дуже вдячна їй, адже вона не тільки хороший вчитель, але дуже добра людина, моя друга мама. На жаль, в 4 класі вона пішла в декрет і випускала нас зовсім інша вчителька, але і їй я дуже вдячна. Школа дійсно дуже хороша. Не можу нічого поганого про неї сказати. Лишились тільки приємні спогади. Віддавайте своїх діточок в цю школу. Не пожалієте!=)))

,

Вчилася в цій школі школа просто супер.....вчилася в Гарматій Олени Стефанівної вчитилька просто супер.......правда зараз вже там невчуся але завжди згадую і приходжу туда........)))))))(*___*)

,

Побільше б таких шкіл !!!! Низький уклін усім вчителям, особливо Ірині Олегівні та Галині Василівні !!!!

,

давно вже не школярка...але підримую всіх....а Галина РОманівна дійсно супер...дуже мила,хороша...і скільки років вже пройшло а ми постійно її згадуємо)))

,

Я вчуся у школі Первоцвіт і навчаюсь у вчительки Галини Романівни! Я дуже рада що попала сами до цієї вчительки, вона добра, гарна, молода і весела......! Я раджу всім дітям навчатися саме у неї!
ГАЛИНА РОМАНІВНА НАЙКРАЩА ВЧИТЕЛЬКА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(*-*)

,

Мої дітки вчаться і я дже задоволена!Прекрасні виступи готують,екскурсії все чудово!!!

,

я Ернест і я вчуся в цій школі моє імя єдине у Первоцвіті я навчаюся у Галини Романівни вона дуже красива чесна молода і весела дуже раджу іншим дітям навчатися саме у неї.

,

Навчаю в цій чудовій школі двох діток. Планую у вересні віддати у 1-й клас і третю дитину. У школі високий методичний рівень вчителів, фанатичне (в доброму розумінні) відношення до роботи з дітками. Крім навчання діти готують багато цікавих свят протягом року, відвідують екскурсії. Зручний розпорядок навчання і відпочинку протягом дня. Мої діти дуже швидко адаптовувались до школи і з задоволенням ходять на навчання. З дітьми не просто "бавляться", від них вимагають реальні знання. Якщо дитина систематично працює, а батьки допомагають (повірте ненадмірно) - результат дуже хороший. Спасибі школі і педагогічному колективу.

,

Школа може і супер. Але з дітьми там поводяться як і у садочку! Найкраще віддавати відразу у "звіринець", нехай дитина відразу адаптується до життя. Бо після 4-го класу буде дуже важко!

,

школа-вищий клас, вчителі просто супер
одним словом :
the best)))

,

школа хороша. вчителі прекрасні. найкраща вчителька Погорілець Галина Ярославівна)))

,

Я навчався в тій школі з 2003 по 2006. Вчителі дуже класні, а особливо Марія Богданівна :)

,

в мене сьогодні був випускний з цієї школи мені дуже сподобалось

,

Я навчався в цій школі з 2000 по 2003 рік, це була прекрасна нова школа, ще в ті часи, школа тоді розвилась ще. А тепер це надсучасна школа, з прекрасними вчителями, прекрасними умовами. Люди цій школі довіряють, бо там "бавлять" їхніх дітей, чудово ставляться.

См. также:
Обратная связь