Оценка посетителей
(по 53 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете школу и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Залишився осад після 'вступу' до цієї школи: зверхність, пиха , співбесіда у формі 3 годинного іспиту (без попереджень) , й вартість за навчання зависока. Зате все через 'Слава Ісусу Христу'. Одним словом - фарисейство.Тішуся ,що ми не вступили до цієї школи.Вчимося у звичайній, задоволені.

,

Прекрасна школа!
І Ви можете допомогти їй стати кращою!
Побільше таких талановитих Вчителів в Україні!

,

Закінчила школу 4 роки тому.Звичайно,є багато плюсів,позитивних емоцій і приємних спогадів,але також є суттєві мінуси.Ставлення вчителів до дітей хороше,харчування теж непогане,але можна було б очікувати кращого.
Велику подяку хочу висловити пані Галині Стець.Нажаль,це усі плюси школи.
Якщо ви хочете , щоб ваш дитина був під постійним контролем можете віддати його в школу св Софії,але якщо ви хочете знаннь, то вам варто підшукати інший навчальний заклад.Суджу по-собі: при вступі в середню школу, я зрозуміла що знаннь у мене не достатньо.Та що там не достатньо!Їх взагалі немає.
Ще один мінус - ціна.Коли закінчувала ціна коливалась від 1100 до 1200 грн. за місяць.Якщо казати правду - то відверто, школа не вартує й половини грошей.
Третій мінус - відсутність дисципліни у дітей.Вчителі не можуть впоратися з дітьми.У всьому потурають тим хто має достатньо грошей.
На сам кінець - раджу батькам які вибрали цю школу для дітей, переглянути своє рішення,аби потім не шкодувати.

,

цього року мали справу з цим навчальним закладом. Весною подали документи до садочку і чекали загальних батьківських зборів у кінці серпня. У день зборів нам зателефонували та повідомили про відмову. Перепросили звісно, пояснювали що мали збій в делегуванні обовязків чи що, але ж 27 серпня важко знайти новий садочок для дитини. І вдвічі прикро було дитинці, яка ціле літо у молитві перед сном додавала прохання за добре навчання в Школі Святої Софіїї

,

Школа чудова

,

У цій школі навчається моя дочка. Вчителі дуже хороші. Але дивує бруд у приватній платній школі. Постійний сморід коло їдальні ( там у них смітник, який стоїть тижнями) . Сморід у туалеті жахливий. Складається враження, що у школі не прибирають взагалі. Задній двір школи ( через який діти ходять на прогулянку у сад) сміттєзвалище.

,

Школа дуже хороша. Мої двоє діток там навчається. Діти хочуть до школи і там їм дуже подобається.
Про здирництво - вперше чую. Ми нещодавно перейшли з іншої школи - навіть не хочу порівнювати. Школа чудова.

,

школа просто жах побори і здирництво від керівництва

,

школа дуже хороша, але надто дорого. розраховано більше на людей з власним бізнесом і не високими ідеалами , а не на людей скромних, добрих і глибоко віруючих. звідси і проблеми - заможні батьки можуть дати своїм дітям все ,а інші - лише в середню школу. про дитячі свята - правда. моя дитина туди не ходила - ми економили. не можу віддати туди другу дитину, хоч дякую пані директору ,що дали довчитись першій.

,

Щиро вдячна пані Галині Стець.
Це вчитель з великої букви. Вона навчила моїх дітей не лише вчитися, а й бути хорошими людьми. В класі були проблемні діти ,але пані Галя вміла все поставити на свої місця: максимум знань,мінімум конфліктів і любов до Бога.
Я теж мала чого навчитись у неї. Дякую вам дорога пані Галю.

,

Син навчається в 4 класі "Ромашки" а дочка в садочку група "Краплинки". Ми дуже задоволені що віддали дітей в школу святої Софії це найкраща школа. Вчителі хороші . Харчування відмінне. Цього року зробили гарний ремонт. А люди які пишуть не правду про школу лише завидують що школа святої Софії найкраща у Львові

,

Школа супер

,

Ця школа лише для тих хто віддає перевагу душевному спокою і розвитку в гармонії. Любов яку дають там неоціненна! Коли зрозумієте що, це найбільша цінність світу, тоді приходьте - Вас радо зустрінуть у школі і приймуть у шкільну родину. Люблю школу ,Всім серцем! Безмежно рада за її створення!

,

Я сам вчився в цій школі. І дуже за це дякую своїм батькам за тещо оплачували навчання в цій школі. де є такі поняття як добро,дружба,Мир,повага тощо. я закінчив 5 клас і перейшов в іншу школу . і це було щось там небуло ні поваги,ні добра ,ні миру. І тут я зрозумів школа Святої софії сама - сама краща. вчитилі там супер особливо п.Надя і п.Оля. вони навчили мене жити як людина .Можливо там і дорого оплачувати і можливо там не все як треба але в цій школі є все для душі. А зато там супер столовка і дуже смачно готували.

,

Школа не варта встановленої ціни. Всі вчителі різні і не можна всіх оцінювати однаково, проте найкращі пішли і це дуже сумно. Туалети смердючі, директор - не є найприємнішою жінкою.......а платний вхід на свято власної дитини, це вже не просто занадто, а сором для такої високоморальної школи.

,

Це найкраща школа!!! Я зараз навчаюся в Класичній гімназії ( тут мені також подобається!)і продовжую спілкуватися з своїми друзями зі Школи св.Софії.У нас чудові і незабутні спогади про нашу першу школу. Це не правда, що нас погано харчували. Памятаю смак котлет пані Люби до сьогоднішнього дня. Мама, як не старається, а такі смачні в неї не виходять. А як ми чекали на вівторок, бо саме у цей день по всій школі розносився запах пухкеньких оладок.І хліб ми їли скільки хотіли.А ще ми згадуємо наші екскурсії, такі прикольні випадки були, а наша вчителька - така терпелива, розуміюча. Тільки зараз розумію, як вона переживала за всіх нас! Як би хотілося ще раз стати 6-ти річною і пережити чудові чотири роки у Школі св. Софії!!!

,

жахлива школа

,

в цю школу ходила моя дитина і це просто жах вчителів міняють як шкарпетки а харчування жахливе на підвечірок навіь хліба з маслом дитині недадуть

,

Всі розуміють, що при такій ситуації в державі навчання, на жаль, не може бути дуже дешевим ( при триразовому харчуванні і перебуванні дитини в школі з 9 год. до 18 год.)
Чи мають платити вчителі за поїздки, які організовують школа і батьки і роль вчителя - доглядати дітей від ранку до смерканку, часом включаючи ще й ночівлю. Ви собі уявіть на скільки це відповідально!!! Чудово, що організовують і здійснюють ці поїздки. Мій син вчиться в 10-му класі і після Школи Святої Софії не було організовано жодної поїздки. Батьки ініціювали, а класний керівник відповіла, що не хоче такої відповідальності. А ці шкільні поїздки дитина потім згадує все життя!!!

,

Те що було 2007р..а те що зараз небо і земля , але далеко не в кращу сторону..тоді відбирали дітей більш вихованих, глибоко релігійних тоді плата за навчання становила350 грн- і багато хто міг собі дозволити.....а тепер беруть по товщині батьківського кошилька...мало з того , що навчання коштує1200 грн, так ще привели швидше (до 8.45)- доплати, Забрали дитину після 18.00 доплати....ще крім того повно усяких поборів.....правди нема, як ніде її нема...кому треба і контрольну дадуть переписати....вчителі як і всюди є хороші а є й зовсім не хороші....хвалений отець Тарас може дитину з уроку вигнати......хвалені поїздки теж повно коштують за таку суму можна сімєю зїздити....- за поїздку платите ви і за одно за всіх вчителів і персонал мусите оплатити - вони їдуть дітей своїх беруть і нічого не платять....
дивлячись на ті всі моменти та атмосфера, яка була ще 5 років тому гасне на очах....

,

Раджу прочитати на сайті школи історію становлення - про пічне опалення і т.д. Те, що було в 2001 р. і те, що є тепер - небо і земля. Говорю це з власного досвіду, бо вже в 2002 р., коли я привела свою дитину, школа змінювалась в позитивну сторону. Тепер у школу ходить моя похресниця. Ходить з великою радістю! Позитивних змін у школі важко не помітити - класи з новими меблями, у кожному килимок, шафки для одягу. Взагалі, все культурно, гарно і затишно. Але головне у цій школі не євроремонт,
( щоб їх зробити треба мати величезні суми грошей), а атмосфера: з цієї школи дитина не хоче іти додому і навіть не зауважує, що більшість проведеного у школі часу (з 9год. до 18 год.) вона навчається. Так можуть навчати тільки професіонали, люди, які розуміють і люблять дітей.

,

Школа так собі вчителі хороші що неможна сказати про адміністрацію а особливо про засновницю школи пані Оксану Кочерган гроші за вступ дере а приміщення як обдерті були так і є прикривається Богом а Господь невчить нас брехати як це робить пані Оксана з таким керівництвом школу треба закрити

,

Школа просто супер!
Я сама в ній вчилась тому говорю правду,що наш клас був чудовий вчителі з любовю ставилися до кожної дитини однаково, якщо бачили що дитині важко -помагали! Спочатку мені не зразу сподобалась ця школа, та коли попала в державну школу зразу зрозуміла що у школі Святої Софії треба було шанувати кожнісіньку хвилину! Дякую п.Оксані Кочерган і всім за те що ,ця школа існує!=)))

,

мені нема чого казати..просто хороша школа!!!

,

я особисто вчилася в цій школі. мене багато чого в ній навчили. вразили мене всі вчителі,наш отець,сестри,всі-всі. вони всі такі добрі,чуткі,а головне справедливі!а особливо директорка-п.галина,та засновниця школи-п.оксана кочерган мені дуже сподобалася ця школа

,

Школа дуже хороша, атмосфера , все супер. А найголовніше це наші вчителі велике спасибі, і низький поклін Дацко Надії, Петрушак Мар,яні і отцю Тарасу. Дякую Вам за турботу і виховання наших дітей.

,

Школа створила чудовий сайт, на якому можна дізнатися все і про все. Молодці!

,

Я довго обирала школу для своєї доньки. Коли випадково дізналася про школу Св.Софії, то спочатку розшукувала інформацію про неї з інтернету. Дуже багато хороших відгуків і кілька негативних думок. Я вирішила піти у школу. Перші мої враження дуже позитивні. Мене вразила доброзичлива атмосфера, ввічливі діти ( до мене незнайомої віталися) і якийсь особливий затошок..... Я пішла ще в кілька приватних шкіл і мала можливість порівняти їх. Не роздумуючи, вибрала школу Святої Софії. Сьогодні віднесла документи дитини і дізналася про адаптаційні зустрічі, які будуть проводити у школі для діток-майбутніх першокласників. З нетерпінням чекаю ці зустрічі - знайомства і перші враження дитини!!!!!!

,

Велика кількість свят і спільних поїздок дуже збагачують життя школи. Різдвяні бали - просто чудова ідея! І атмосфера в школі надзвичайна. До навчання також ніяких зауважень. Школа чудова!!! Раджу всім.

,

Те, що ви написали звучить доволі смішно. Впродовж уже чотирьох років кожного буднього дня забираю сина зі школи і постійно натикаюся на ту, чи іншу прибиральницю або з пилососом, або з ганчіркою. На чистоту в школі поскаржитися не можу-все прибрано: підлоги чисті, підвіконники і меблі без пилу, туалети вимиті.
Дитина тричі харчується у школі і жодного разу не мала розладів шлунку. Щодо того, що їжа смачна можу зробити висновок з того, як часто син просить про добавку у школі. Батьків постійно повідомляють про меню, яке вивішують на дошці оголошень. А хто має якісь сумніви може запросто зайти у їдальню, придбати порцію і персонально пересвідчитися у тому, що їжа там свіжа, смачна та корисна.

,

В цій школі ніколи не прибирають . Санепідем станція була в цій школі ... в якійсь запіканці знайшли кишкову паличку .... що ви на це скажете ? Я цілком згоден з Кет .

,

Вже минуло 6 років, як дочка закінчила цю школу. Але досі часто говорить про те, що хотіла би мати ще одну можливість навчатися там(я жартую,що хіба своїх дітей туди водитиме,). Тому неважко уявити собі наскільки багато чудових вражень має отримати дитина, щоб досі з таким захопленням згадувати початкову школу.

,

Знаю, що минулого року багато батьків привели свою другу дитину до школи. Мені здається, що кращої оцінки роботі школи і вителів не може бути!!!
Я з чоловіком дуже задоволені школою і рекомендуємо її іншим.

,

Не правда !!!! Вчителі там безтолкові !!!!

,

Ця школа є особливою! В ній панує атмосфера миру, затишку та любові. У школі працюють творчі, небайдужі люди, які добре знають свою справу!!! Вітання п.Галині Іллів, п.Наталі Древняк-Сарабун та усьому колективу чудової школи!!!

,

Мій син разом із своїми однокласниками без проблем після закінчення Школи Святої Софії поступив в академічну гімназію. Діти на дуже хорошому рівні. Адміністрація гімназії хвалить дітей зі Школи Святої Софії. Знаю, що прекрасно дають собі раду випускники Школи і в класичній гімназії. Праця вчителів Школи на найвищому рівні. Це фахові люди які на 100% віддаються своїй праці і дітям.

,

Школа - жахххх !!!! Коли поступала в гімназію , половину матеріалу не розуміла , через те , що в Софії нічого не обгрунтовували . Це були жахливі 4 роки . вчителі безтолкові ... вічний хаос , а ще дуже смердючі туалети , особливо біля їдальні !!!

,

Особлива подяка і поклін п. Галі Стець. Це вчителька з великої букви!!!!

,

Чи школа найкраща - не знаю, а от ,що найдешевща серед
приватних - то не правда. Наші діти вчаться в іншій школі за 800 грн. на місяць ,,літні місяці не оплачуємо і школою теж дуже задоволені.

,

Оплата висока, але найнижча з приватних шкіл. Директор і власник моніторять процес правильно. Вчителі дуже стараються. Ніхто з нас не Господь Бог, щось десь не виходить, але загальні результати вражаючі. Дитина хоче іти у школу, дитина вчиться любити свою працю, діти із дуже заможних родин не мають пріоритету над менш заможними.
За дитину не треба малювати, кожна її самостійна робота буде піднесена до небес.
Велике спасибі отцю Тарасу, математико-фізику п.Оксані, англійці п.Наталі,
Основне у школі комфортне і толерантне середовище, дитина вчиться зараз у гімназії і вдячна своїй школі.

,

я училась в этой школе в 1954 г.Сейчас я очень далеко в израиле.Очень хотелось-бы иметь фото любимой школы.Спасибо.

,

Це найкращий вибір для вошої дитини))))
Школа-супер!!!
А велика платня-це заслуга теперешньої влади і аж ніяк адміністріції школи.
Моя дитина чекає наступний ранок з нетерпінням, щоб знов зустрітися зі школою!!! ОСЬ ЦЕ ГОЛОВНИЙ ПОКАЗНИК !!!!
ВЕЛИЧЕЗНА ПОДЯКА п. Оксані та всім вчителям-засновникам!!!

,

нема школи кращо1 школи св.софии

,

Школою дуже задоволена. Плату вважаю не великою, оскільки дитина доглянута, нагодована і перебуває у школі цілий день. У школі налагоджене своє трьохразове харчування, смачна і корисна випічка. В адміністрації привітні і гарні люди, які готові вислухати, порадити і допомогти. Скоро молодшому сину виповниться шість років, то буде навчатись тільки у цій школі. Дякую Богу , що у Львові є така чудова школа!!!

,

Хм., дорого-не дорого, але ті спогади з школи "Святої Софії" залишаться зі мною назавжди. Ніколи не забуду свою першу вчительку, першу сповідь у Яремчі, перше причастя, до якого старанно готували, як і духівник, так і вчителі. Не забуду й екскурсії, які нам неодноразово організовували , смачнющі булочки, які ми поїдали щотижня,-це був наш улюблений підвечірок.) Вдячна за атмосферу, яку створили нам в цій школі: нам було вдосталь забав, прогулянок, цікавих уроків, а головне-ми дійсно відчували, що нас люблять. В нас змалку виховували християнські цінності, повагу до батьків і любов до своєї Батьківщини. Але, насамперед- в цій школі, нам наголошували, що ми-особистість, кожен з нас є по-своєму особливим, має таланти і здібності, які неодмінно треба реалізувати. Саме цим і займається школа Святої Софії.
дякую вам.!

,

Школа супер!!! В місячну оплату входить навчання і харчування . Я задоволена і рівнем знань, які має моя доця і чудовим, корисним домашнім харчуванням. Дитина із задоволенням щодня йде до школи.А це найкращий показник школи. Дякую Богу за таку школу!

,

Дуже задоволена школою. Знаю, що рівень навчання дуже добрий. Навчався старший син, поступив у гімназію без репетиторів. Гарно влився в новий колектив. Зараз навчається донька. Вона з бажанням і радістю відвідує школу. Я впевнена, що дитина у добрих руках!!!

,

Школа добра але у деяких класах такі діти просто завал:
неслухняні!,б*ються!
І так далі!!!
В школі багато платити 950грн.

,

якщо вчителі ще нормальні то адміністрація це завал. Оплата за перебування в школі формує не прозоро і не зрозуміло. Дуже часто піднімається оплата. за літні місяці потрібно окремо платити. Оплата це разом харчування і навчання, яка не зрозуміло як формується. офіційних квитанцій не видається відповідно оформити податковий кредит є не можливо. Деяким вчителям не оплачується відпустка.

,

П.Галина Грибик супер

,

Дуже задоволена, що син навчався саме у цій школі. Чудова атмосфера, цікаві уроки, гарне відношення до дітей - повага і любов. Діти щодень духовно збагачуються. З цього користають і батьки. Я дуже вдячна Школі!

,

Я навчалась у цій школі.Ця школа є найкращою у Львові,та що там у Львові,у світі.Звичайно дорога.Але навчатись у ній цікаво.За декілька років я полюбила цю школу.Заміховська Софія 2,3 класи!

,

хорошая начальная школа
в этом году в эту школу пошел второй ребенок

См. также:
Обратная связь