Школи

Спеціальна школа-інтернат №100


  • Львів · вул. Франка, 119
  • (032) 276-07-62
  • денна
  • державна

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Школа чудова. Діти почувають себе комфортно. В цій школі вчиться моя дочка! Я там є кожний день і бачу відношення викладачів до дітей. Кращого відношення Ви не побачите ні в одній школі. І харчування нормальне ,і гуртки різні . Там дійсно піклуться про твою дитину. Я дуже задоволена школою і рекомендую всім хто стоїть перед вибором. Там Ваша дитина буде доглянута і Ви будете спокійні.

,

Школа погана все робиться щоб незакрили бо дітей мала і бішість з розумовими відхиленнями . Крадуть несамовито і нагло. Там лише гніздо собі змії звили. А насправді нічого для дітей немає. Батькам варто звернутись до служби якості освіти у Львові.

,

Це хороша і нормальна школа.! Вона розміщена в гарному старовинному великому, просторному будинку, який є памятником Архітектури. ( Чотири поверхи, висота порерха 4-4,5м., просторі і широкі коридори, просторі класи і кабінети, вхідні старовинні красиві дубові двері, вікна м/п., в класах і кабінетах дубовий паркет, гарно зроблений, опалення сучасні регулір.батареї, освітнення лет.світильники і лет.лампочки, а які красивий старовинний центральний віхід і сходи по поверхах школи, і т.д..). Кромі величезного навчального корпусу школи є ще велика майстерня, де також багато навчальних класів і кабінетів. Також є: газова котельня, гаражі, склади, підсобки. А скільки дерев, цілий великий парк з доріжкками для прогулянок дітей і батьків, лавочки, дитячий майданчик, качелі, і т.д.

,

Дуже задоволена школою я, як мама незрячої дитини, але й дитина не може дочекатися через вихідні , коли вже піде до школи. У школі атмосфера домашня, тепле відношення до таких особливих дітей від педагогів школи. Це неймовірно, бо діти відповідають вчителям своєю любовью Школа чиста, світла, тепла, спортивна, музична і творча, дуже пристосована для таких діток. Низький уклін педагогічному колективу за нелегку роботу. Ви кращі!!!

,

Дуже хороша школа всім дітям з проблемами зору або незрячим кому потрібна дійсно освіта раджу !!!

,

Хто пише коментарі про те що школа погана Нехай прийдуть і подивляться які стіни побілені Незрячі діти бігають по школі усміхнені щасливі Немає булінгу Досвідчені педагоги знать як навчити Роботу школи бачимо з того як випускники поступають в університети якими вони є адаптованими до життя Школа виховала багатьох параолімпійців Люди не знаючи і не бачачи цієї школи пишуть різні несенітниці

,

Щодо освіти школа на свому місці ,педагоги віддаються на відмінно і це головне..

,

Школа дійсно займається освітою для незрячих , і педагоги віддано працюють з дітьми в такі роботі головне досвід і терпіння до кожного тут це є ! На відмінну від комбінованих закладів в які в більшості займаються самопіаром на таких дітях щоб шукати спонсорів ,а самі діти та їхня освіта там не на першому місці це з свого досвіду .

,

Моя дитина навчається у цій школі , РЕКОМЕНДУЮ!!! Педагоги супер, гуртків багато , одним словом дитина постійно зайнята та розвивається різносторонньо. Бібліотека велика, книг достатньо ,як для дітей із залишками зору, так і для незрячих.

,

В цій школі навчається моя дитина, ми задоволені, діти дуже дружні, допомагають одне одному, хороші і професійні викладачі, відчувається великий досвід роботи з дітками з особливими потребами.

,

Школа дуже хороша для дітей, колектив професійний відношення дуже хороше. Гуртки, спорт і увага до дітей. Дітям там комфортно, цікаво. Дякую директору. Відношення і навчання супер!!!!

,

Сама краща школа для дітей з інвалідністю по зору:випускники вчителі,юристи,чемпіони світу,музиканти,співаки,масажисти,педколектив професіоналів,корекційні педагоги,старанні сумлінні,відповідальні!

,

Єдина в західній Україні спеціальна школа, де сліпі діти можуть здобути якісну повну середню освіту і потім вступити до вищого навчального закладу.

,

В школі крадуть продукти, директор Костецька прилаштовуї лише всіх під своє кодло злодіїв, бугалтерія темна, мама бугалтерші родичка шеф повар, сумки носять зі школи. Дітям недають норми жаліються що замість соку чай. Жахлива школа пора закривати. Тюрма одним словом, на якій називається бугалтер и директор. Одяг дітям перестали давати. ''савок'' а не шкода.

,

Школа чудова і колектив також....

,

Школа чудова. У ній працюють досвідчені педагоги, які стараються допомогти дітям, підтримати їх.

,

Відпрате на пенсію всіх, кому за 70... а таких в школі море. Дім пристарілих!!! Нафталіном тхне..

,

Школа супер. Педколектив хороший, до дітей ставлення прекрасне. Більшість старшокласників володіє компютером (озвучена програма). Проводяться цікаві зустрічі, вечори, екскурсії по Львову та області.

,

Облізлі стіни, сходи з грибком - і це нормальна школа??? Директорка -апофігістка, давно пора на пенсію, але тримають. Напевно треба комусь! Педколектив давно пора відправити в сад на пенсію. Чому нема нових молодих. Так це ж нікому не треба!!!

,

Школа хороша!

,

Щкола хороша!

,

Я вважаю, що школа добра. А для того, щоб стала кращою потрібна допомога вищих правлячих органів влади.Такі школи будуть існувати у нашому суспільстві, і ми нікуди від цього не дінемося. А от підтримка їм потрібна.

,

Необхідне омоложення пед.колективу

,

Цікаво хто так хвалить цю школу,невже учні ,які пишуть по Брайлю і так чудово володіють компютером?Дуже сумніваюсь,адже 90% це діти з районів.Школа паскудна.

,

згоден з коментаріями ставлю тверду 5

,

школа номер сто сама краща в україні....

,

умови хороші....

,

я згодна школа супер)

,

що за коментарі погано жахливо не правда_ навпаки педагоги стараються зрозуміти дитину тобто знайти свій підхід що ше може не радувати тому моя оцінка 5!!!!!

,

супер)

,

кращої школи нема за остані роки в ній дуже багато чього змінилося, проводяться ремонти класів та спаалень)

,

школа хороша) відношення до дітей прекрасне)... а от спонсурування школи поганеньке.((

,

школа жахлива,відношення до дітей паскудне

,

Погано!!!


Залишити відгук

Усі школи у Львові, а також дитячі садки у Львові, робота у Львові