Оценка посетителей
(по 21 комментарию)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете школу и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Школа просто супер,навчалась там 9 років!!!! Ця школа дала мені друзів і прекрасне виховання.Вчителі і вихователі суперові!!!! Низький уклін вам за ваші старання і любов до кожного учня!!!!))))))

,

Дуже хороша школа.Я випускниця 1994 року.Провела два незабутніх роки. Були дуже хороші вчителі.Дякую усім.Відгукніться випускники.Наш класний керівник була Лідія Степанівна,якої на жаль уже немає в живих.Була вчителькою фізики

,

Школа ПРЕКРАСНА і ДОСТОЙНА.
З високим РІВНЕМ ЗНАНЬ !!!
І нехай НІХТО на хвилі нездорових амбіцій !!! -
НЕ ОПЛЯМОВУЄ її ЧЕСТЬ !!!!!!!
Моя дитина навчається в цій школі не перший рік.
До школи не йде, а БІЖИТЬ !!!!!
Думаю: цей факт говорить про ВСЕ !!!
Побільше б таких шкіл в Україні !!!!

,

самий стильний інтернат у
йому нема рівних всі ховаются

,

Школа супер я там навчаюся вчителі та вихователі просто супер дякую за терпіння навчання я Вас люблю низький вам поклін це найкраща школа в світі туди дійсно варто давати дитину навіть якщо дитина буде в школі цілодобово то будьте в певнені що дитину нагодують вложать спати і будуть няні які будуть цілу ніч не спати і дивитися за дитиною .

,

Прекрасна школа! Велика шана і дяка усім учителям,які навчали мене! Випуск 1986 року.

,

В загалі школа не погана, про неї знаю не з чуток. Хороше харчування, відсутність Фізкультури ( в звязку з тим що для діток з вадами серця ) літом дітей возять до табору (цілком пристойного). Хороші, терплячі, викладачі які з розумінням і досвідом навчають учнів ( до слова учні з сімей різних верст населення) підхід до них потрібно мати не аби-який. Хоча це можна сказати далеко не про всіх, адже там є осиби так звані вчительки яким місце однозначно не у навчальному закладі, а тим паче санаторного типу для дітей з серево судиними захворюваннями. Речі чула там дуже образливі від працівників, які ображаючь честь та гідність дітей і батьків. Деякі батьки на це просто закривають очі , мабуть в зв"язку з тим що не в змозі відати діточок до іншої школи. Не можу зрозуміти чому такі люди працюють з дітьми , чому їх не можна просто звільнити а запросити на роботу тих хто в принаймі любить дітей . А на скарги ніхто нажаль не зважає ні органи опіки і піклування ні керівництво з вул. Просвіти.

,

Школа дуже хороша, дякую директору за цю школу я не хворий на серце тому
що мене дали туди батьки!!!

,

Школа дуже хороша,і навчання добре...Всі працівники школи добре ставляться до своєї роботи, і також до дітей.Всім працівникам школи я дуже вдячна.

,

Дякую за школу життя. Шукаю однокласників 1979-1987

,

В мене таке запитання: в цій школі дитина перебуває цілодобово, чи після уроків повертається додому?

,

хороша школа, допомогла визначитись із професією, навчила життя))

,

Мої діти навчаються у цій школі, жахлива школа. Педагоги не компетентні у своїй справі,тільки те і вміють що залякувати дітей і відправляти на лікування. Занижувати самооцінку дитини, і на прохання батьків не звертають уваги. За дітьми не доглядають належно, тільки дзвонять і жаліються, а ваша дитина .........я ж їм довіряю дитину на цілий день.Моя дитина приходить із школи і говорить: Навіщо я народився, якщо я такий поганий. Це наші вчителі внушають таке дитині, питається: Хіба це вчителі? Невже таким вчителям можна довірити дитину? Яке майбутнє чекає мою дитину? Моя дитина сердечник, так можна і до лікарні довести, а то і гірше.

,

супер

,

Я випускниця 1981 року (була головою учнівського комітету у школі, можливо, хтось мене знає...) Я дуже радію, коли бачу, що такі хороші слова подяки пишуть працівникам нашої школи. Вони цього варті!!!

,

дякую всім працівникам своєі школи за турботу за нами .Низький Вам уклін.
З повагою до Вас Савосін Сергій-ВИПУСКНИК-1982 РОКУ

,

супер

,

Низький уклін працівникам чудової школи ...ВИ НАЙКРАЩІ І ШКОЛА ВАША ТЕЖ..

,

Дорогі вчителі! Дорогі вихователі! Я вам вклоняюсь до землі. Дякую Вам за все. І нехай у Вас буде все добре.

,

низький уклін вам ,дорогі вчителі та вихователі....

,

супер

См. также:
Обратная связь