Школи
Навчально-виховний комплекс, школа-ліцей «Просвіта»

Навчально-виховний комплекс, школа-ліцей «Просвіта»vip


Про школу

Здобути середню освіту в Одесі в сучасних умовах можна кількома способами - відвідуючи загальноосвітню школу, приватну школу або ліцей, і навіть дистанційно.  Ті, хто прагнуть забезпечити дитині якісну, ефективну освіту, хочуть дати необхідний багаж знань і підготувати до безперешкодного вступу до вузу, вибирають приватні школи.

Серед великої кількості приватних навчальних закладів в місті Одеса особливу увагу заслуговує школа-ліцей «Просвіта».  Вона забезпечує всебічний розвиток особистості, отримання необхідних знань, умінь і навичок, дозволяє учням досягти високих успіхів в освітній сфері.  Тут створені сучасні умови для розумового, фізичного, творчого розвитку особистості.  Передбачено підготовка до школи і профільна підготовка.  Комфортні і безпечні умови сприяють ефективному навчанню.

Школа-Ліцей «Просвіта».  0 клас, що це таке?

Перший клас - одне з найвідповідальніших подій в житті не тільки дитини, але і його батьків.  Знайомство з новим колективом, нові педагоги, інший розпорядок дня - все це чималий стрес для дитячого організму.  Знадобиться час для адаптації.  Адаптація - це процес звикання до нових умов і невідпрацьованої соціальної ролі.

Наша школа-ліцей «Просвіта» піклується не тільки про якість освіти, а й про психологічне здоров'я своїх учнів.  Щоб хворобливість адаптації минула у наших майбутніх першокласників, ми готуємо їх до школи з 5 років.  І називаються такі групи «0 клас».

Принципові відмінності 0 класу від старшої групи дитсадка

Багато хто помилково вважає, що в старшій групі дошкільного закладу також відбувається процес підготовки до школи.  З інтелектуальної точки зору - безперечно, так.  Але психологічна і соціальна складова готовності не можуть бути опрацьовані в рамках групи дитсадка.

Розглянемо основні відмінності підготовки до школи в 0 класі школи - ліцею «Просвіта»:

 • Наш 0 клас знаходиться на базі школи.  Тобто діти звикають до організації простору, території, режиму дня.  Заняття проходять саме в шкільній атмосфері за справжніми партами.
 • Підготовкою дітей займаються діючі педагоги школи.  Таким чином, діти відразу звикають до вчителя, який буде навчати їх в початковій школі, його методам роботи і педагогічної моделі навчання.
 • Участь в заходах школи.  Відбувається соціальна адаптація майбутніх школярів.  Вони відвідують свята, виставки та змагання, які проводяться в нашій школі.  Діти засвоюють корпоративну культуру навчального закладу, правила поведінки, освоюють нову соціальну роль школяра.

Як бачите, ввести дітей в шкільне життя, не відвідуючи школи дуже важко.  І перші півроку навчання дитина буде адаптуватися до нового середовища.  Чого не можна сказати  про випускників нашого 0 класу, які 1 вересня прийдуть за новими знаннями, і не будуть відволікатися на супутні фактори.

Переваги 0 класу

Позитивний вплив відвідування 0 класу не обмежується однією адаптацією.  Переваг набагато більше, і ось основні з них:

Наша школа-ліцей працює з 9:00 до 18:00.  У першій половині дня дошкільнята навчаються, а у другій половині для них організовані розвиваючі ігрові заняття.

 • Завдяки власній системі навчання, наші діти до закінчення 0 класу показують значні результати з усіх дисциплін.  Вони знають букви, вміють читати тексти, які відповідають віку, і при цьому розуміти зміст прочитаного.  Математичні знання також на висоті: додавання, віднімання, рішення задач і розвиток логічного мислення - ось чим можуть похвалитися наші маленькі учні.  На заняттях англійської мови діти засвоюють базові назви предметів, дій, вміють рахувати в межах десяти, і що не менш важливо, в рамках наявних знань, можуть спілкуватися з носіями мови.  Велика роль приділяється і дрібній моториці.  До кінця підготовчого періоду діти вміють прописувати елементи букв, цифр;  штрихування в потрібному напрямку, з різним натиском, обводити по контуру і працювати за зразком.  Виконання графічних диктантів для них так само не є проблемою!
 • Поступаючи до 1 класу, діти продовжують навчання і не зупиняються на досягнутих результатах.  Матеріал підбирається з урахуванням вже наявних знань наших першокласників.
 • Наповнюваність классу - не більше 16 осіб.  Це дозволяє приділити достатню увагу кожній дитині і в індивідуальному порядку опрацювати необхідні аспекти.
 • Сучасне оснащення класів.  Як вже встановлено, більшу частину інформації ми запам'ятовуємо при зоровому стимулюванні (близько 80%), тому в кожному класі встановлені інтерактивні дошки.  Одночасне залучення і інших органів і почуттів, таких як слух, тактильне сприйняття, моторика, значно підвищує обсяг інформації, що запам'ятовується, і сприяє більш тривалому її зберіганню і швидкому відтворенні.
 • Можливості для розширення кругозору.  Тільки у нас при школі є так звана «Лісова школа», де діти можуть познайомитися з різними представниками фауни: тваринами, птахами, рибами.  Емоційно забарвлені знання засвоюються з більшою цікавістю і стимулюють подальшу допитливість дітей.
 • Турбота про фізичне здоров'я.  Наш навчально-виховний комплекс розташований в екологічно чистому районі.  На території школи є майданчики для ігор на свіжому повітрі і занять фізичною культурою.

Як показує наш досвід, тільки такий комплексний підхід в навчанні і вихованні дітей дозволить сформувати гармонійну особистість.  Двері школи-ліцей «Просвіта» завжди відкриті для дітей та їх батьків!

Ми дбаємо про наших дітей

 "Ми прагнемо перетворити освіту Вашої дитини з мрії в реальність".

Школа-ліцей "Просвіта" створює ідеальні умови для того, щоб шкільні роки дитина прожила насичено, різноманітно, з максимальною користю для свого розвитку і набула всі необхідні для майбутнього життя знання, навички та вміння.

Ми піклуємося про повний і гармонійний розвиток особистості Вашої дитини: навчальні плани для початкового, базового та професійного освітнього рівня складені в повній відповідності з державними стандартами, встановленими Міністерством освіти і науки України.  Школа-ліцей «Просвіта» - навчальний заклад з поглибленим вивченням іноземних мов (російська, англійська, німецька  та китайська факультативно)

Дитячий оздоровчий комплекс

Фізичне здоров'я дітей - це ключовий принцип роботи нашої приватної школи.  Крім навчальних класів та кімнат відпочинку, в школі є басейн з морською водою, інфрачервона сауна, працює соляна кімната і тренажерна зала.  Заняття спортом, вдихання солей, кисневий коктейль благотворно впливає на дитячий організм, сприяє зміцненню імунітету і підвищує загальний тонус.  Під керівництвом досвідчених інструкторів відбувається фізичний розвиток дітей, навантаження дозуються і поступово збільшуються.

Нульовий клас: підготовка до найцікавішого

Ми розуміємо, наскільки важливо для дітей перед початком школи провести належну підготовку.  Наш навчально-виховний комплекс «Просвіта» створив для цього максимально комфортні умови.  Це дозволяє не тільки підготувати дітей 5-6 років до нового формату занять, а й полегшити процес адаптації до школи і системі шкільних занять.  У нас для цього є все необхідне:

 • Укомплектований штат професіоналів;
 • Сучасні кабінети для навчальних занять;
 • Ігрові зони;
 • Спеціальна програма навчання і всебічного розвитку особистості дитини;
 • Доброзичлива робоча атмосфера, яка дозволяє прищепити любов до процесу навчання і пізнання.

Після підготовчого етапу, нульового класу, діти переходять в початкову школу.  Тут створені всі необхідні умови для навчання і відпочинку. Тематичні класи і кабінети дозволяють дітям глибше вивчати шкільні предмети, засвоювати знання легко і надовго.  Застосовувані методики навчання дають можливість з оптимальними витратами часу і сил придбати необхідний багаж знань.

Школа повного дня оснащена кімнатами, де діти зможуть не тільки вчитися, а й відпочивати, приймати їжу, займатися спортом і творчим розвитком.  Ми враховуємо вікові та індивідуальні особливості кожної дитини, допомагаємо розвинути його внутрішній потенціал, проявити приховані здібності, навчитися працювати самостійно і в команді.  У своїй роботі педагоги нашої школи-ліцею використовують різний, цікавий для дітей дидактичний матеріал, методичні розробки, мультимедійні засоби, активні та інтерактивні методики навчання, щоб зробити процес засвоєння знань легким і захоплюючим.

А тепер давайте вирушимо на невелику екскурсію по нашим навчальним класам і ігровим кімнатах.

Місце для навчання

Ми зробили все, щоб в нашій школі було максимально цікаво і комфортно навчатися.  У нульовому класі діти зможуть розвинути всі необхідні для успішного навчання в школі вміння і навички:

 •  Пізнавальні вміння, що дозволяють навчитися самому знаходити і обробляти нову інформацію, виділяти її із загального потоку;
 • Логічне мислення, необхідне для самостійного аналізу та побудови висновків;
 • Творчість, оскільки без нього неможливо знаходити нестандартні рішення і креативно мислити;
 •  Рахунок, письмо, читання, розвиток мовлення.  Ці заняття допоможуть знизити інтелектуальну навантаження в першому класі і полегшити адаптацію.  Також це дозволить в подальшому розширювати і поглиблювати наші освітні програми додатковими курсами без ризику перевантаження учнів;
 • Формувати інтерес і любов до творчого навчання, коли освоєння нової гілки знань проводиться цікаво, із застосуванням ігрових методик і інтегрованих прийомів;
 • Вивчати основи дисциплін 1 класу, що дозволяє знизити страх очікування невідомого у дітей.  Сформувати бажання ходити в школу і отримувати нові знання, попередити критичний настрій до самого процесу навчання;
 • Основи англійської мови в таких формах, як діалогове спілкування, читання, письмо.  У роботі застосовуються дидактичні матеріали Кембриджського видавництва;
 • Творчі заняття різних напрямків, щоб виявити і розвинути схильності дитини: малювання, співи, ліплення, аплікація, конструювання і т. п Також діти вчаться презентувати результати своєї творчості перед дорослою аудиторією;
 • Розвиток комунікативних здібностей, тобто вміння вільно спілкуватися з однолітками і дорослими;
 • Фізичний розвиток у вигляді регулярних занять фізкультурою, хореографією і рухливими іграми;
 • Загальна адаптація до більш самостійного перебування в школі: самообслуговування, вміння орієнтуватися самостійно в приміщеннях школи, будувати тривалі стосунки з однолітками без втручання дорослих.

У підсумку після підготовки дитина приходить до першого класу більш адаптованою.

Наша місія - підготувати вашу дитини до 1 класу і показати їй, що навчання - це цікаво і корисне.  При цьому до уваги беруться індивідуальні особливості та нахили дитини, що дозволяє розкрити його потенціал.

Ліцей

Школа-ліцей «Просвіта» - це відмінна можливість отримати повну середню освіту з поглибленим вивченням окремих предметів.  У навчальному закладі навчання проводиться за спеціальними програмами, що дозволяє досягти кращих результатів.  Загальний розвиток особистості і профільна підготовка здійснюється кваліфікованими фахівцями, частина з яких мають науковий ступень, з використанням сучасних методик і технологій навчання.

Школа - це місце, де дитина набуває знання і вміння.  Щоб навчання проходило в максимально комфортній для дітей обстановці, а результат приємно дивував батьків, запрошуємо вас в наш навчально-виховний комплекс «Просвіта».

Ми - велика родина!  Стати одним з нас можуть всі бажаючі.  В нашій школі ваша дитина отримає максимум знань, стане духовно і культурно багатшою, проявить свої таланти і зможе підготуватися до дорослого життя в максимально комфортних умовах.


Відгуки

Керівництво цього навчального закладу ухвалило рішення не дозволяти оцінки та коментарі.


Усі школи в Одесі, а також дитячі садки в Одесі, робота в Одесі