Докладна інформація про компанію

Компанія Students International заснована в 1992 році. Український офіс працює з 2006 року. Ми є офіційними представниками навчальних закладів на п'яти континентах. Основні напрямками нашої діяльності - навчання іноземної мови дітей і дорослих, середня освіта за кордоном, підготовка до вступу в іноземні навчальні заклади, а також зарахування на навчання в університети і коледжі по всьому світу. А саме: Австралія, Канада, США, Мальта, Великобританія, Швеція, Швейцарія, Греція, Нова Зеландія, Ірландія, Сінгапур.
"Ми гарантуємо Ваше майбутнє" - цей девіз компанії підтверджується вже багато років нашої плідної роботою.
Наша команда пропонує вирішення цілого ряду проблем, які стоять на шляху до отримання нових знань: від вибору навчальної програми і допомоги в оформленні документів до організації вашої освітньої стратегії на майбутнє.
Students International - єдина освітня компанія, удостоєна честі адмініструвати іспит IELTS, має власний IELTS Tест Центр.
Наше беззмінне лідерство підтверджено вже третій рік поспіль званням «Краще освітнє агентство Східної Європи» за версією LTM Star Award (Language Travel Magazine).
Головний офіс компанії розташований в Києві, регіональні офіси розташовані в Дніпропетровську, Донецьку, Луганську і Одесі.

Програми
Вища освіта - Англія.
Оцінка відвідувачів
(по 4 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Ездила летом с ними на Мальту, осталась очень довольна, все помогли, рассказали, что как и где, проблем никаких не было. Вообщем всем советую, не пожалеете думаю)

,

Очень дорого...

,

Прошлым летом ездила в Австралию на курсы английского языка в школу Browns. Очень понравилась страна, радушие австралийцев и уровень обучения. Впечатления - супер! Если собираетесь в Австралию, советую ехать через них. Они - профессионалы. Спасибо большое!

,

Пожалуй, один из лучших вариантов образовательного туризма в Украине. Уже несколько раз пользовалась их услугами, компетентность и отзывчивость девочек очень радует. Спасибо большое!

Освіта за кордоном в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок