Докладна інформація про компанію

Центр Міжнародних Програм / Center for International Programs (CIP) був заснований в 2001 р., на сьогоднішній день ми маємо філіали в 5 містах України і офіційно співпрацюємо з багатьма українськими Університетами. Основний принцип роботи нашої компанії – якість послуг, які ми надаємо, тому ми стараємось надавати не лише якісні послуги, але й якісний результат. Ми співпрацюємо з провідними світовими компаніями по програмам молодіжного обміну і освіти за кордоном. Щорічно ми беремо участь в міжнародних конференціях, відвідуємо наших закордонних партнерів, а також запрошуємо їх в Україну для проведення співбесід і ярмарок вакансій з учасниками.

  • Work and Travel USA,
  • Intership/Trainee USA,
  • Study in Canad,
  • Study in USA,
  • Study in Poland
  • Вивчення англійської мови на Мальті, 
  • Вивчення англійської мови в Великобританії
Програми
Вища освіта - Канада.
Оцінка відвідувачів
(по 3 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Дякую Центру Міжнародних програм, що допомогли з вибором програми у коледжі. Хамбер коледж-найкращий . Рекомендую

,

Благодаря компании CIP я получила визу в Великобританию и провела 2 незабываемые недели в Англии. Несмотря на все риски получить отказ, сотрудники CIP смогли подсказать, какие именно документы стоит подавать и в итоге я получила паспорт с самой долгожданной визой. Огромнейшее спасибо за это CIP.

,

Дуже вдячна команді CIP за співпрацю. Нарешті моя мрія здійснилася - я сдудентка Канадського колледжу!!! Усім раджу агенство.

Освіта за кордоном в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок