Докладна інформація про компанію

Освітній центр Глобал Тур є професіоналом в області зарубіжної освіти. З 1998 року, одними з перших на території Україні, ми надаємо послуги пов'язані з навчанням за кордоном і допоможемо у виборі навчального закладу і програми, забронюємо місце, посприяємо в отриманні візи, замовимо авіаквиток і при необхідності навіть доставимо майбутнього студента в школу. Але на цьому взаємини з клієнтом не закінчуються. Моніторинг протягом усього часу перебування студента за кордоном - одна з найважливіших складових роботи компанії. Завдяки тому, що у Великобританії, Швейцарії, інших країнах Західної Європи, Америки, Канади та ін працюють надійні багаторічні партнери, всі виникаючі проблеми вирішуються безпосередньо і оперативно.
Послуги освітнього центру пов'язані з навчанням за кордоном, ми фокусуємо увагу лише країнах, що мають високу репутацію у сфері освіти, що дає можливість з максимальною повнотою враховувати національні нюанси.
Вам допоможуть поступити саме в той навчальний заклад, який підходить Вашій дитині, відповідає фінансовим можливостям, не обмежуючи певними рамками вибір приватних шкіл та університетів Великобританії та Швейцарії.
"Глобал Тур" надає послуги надійного моніторингу та зворотнього зв'язку зі студентом протягом усього часу його навчання за кордоном. Це досягається завдяки роботі за системою "подвійного офісу", що означає наявність як у Великобританії, так і в інших країнах надійних і добре перевірених партнерів.
Великий вибір канікулярних програм для школярів дозволить не тільки відпочити, але і вивчити іноземну мову, знайти друзів з багатьох країн.

Програми
Підготовка до вступу в університет - Чеська Республіка.
Інші мовні курси - Чеська Республіка.
від 80970 грн
Оцінка відвідувачів
(по 2 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Ездила от Глобал Тур на каникулярные курсы английского языка на Мальту в 2011г. Осталась очень довольна: подобрали хороший вариант, оказали содействие во всем! Профессионалы своего дела!

,

Лучшая фирма!

Освіта за кордоном в Дніпрі, а також ВНЗ в Дніпрі, коледжі та технікуми в Дніпрі, курси в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі

Зворотній зв'язок