Work.ua 13 років! З днем народження! Приховати банер
Докладна інформація про компанію

Ви навіть не уявляєте, наскільки сьогодні просто, легко і доступно виїхати за кордон, наскільки швидко, кардинально і на краще можна змінити своє життя! Тисячі вже зробили це, а Вам в цьому допоможемо ми!

Пропрацювавши більше дванадцяти років на ринку України і подарувавши сотням можливість побачити світ, почати жити і діяти по-новому, ми переконалися: найкраща інвестиція в наш час – наші діти і їх освіта. Саме з цього, ми розробили найкращі пропозиції і умови, відшукали надійних і перевірених партнерів, уклали безліч контрактів з престижними університетами та коледжами світу, мовними школами, роботодавцями програми Work & Travel. Наше завдання – відкрити перед Вами весь горизонт можливостей і перспектив, про які більшість навіть не підозрює, щоб Ви могли якомога швидше їх використати.

Ваші мрії – наша робота! Команда «Супутника Студента» відповість на всі Ваші питання, спираючись на особистий досвід: кожен з нас був учасником різних програм в минулому. Ми знаємо, який ВНЗ розкриє весь Ваш потенціал, де краще жити, які місця ідеальні для подорожі і як, витративши мінімальні гроші, відпочити на мільйон. Ми відповідаємо за кожного нашого клієнта, і тому завжди пропонуємо тільки те, в чому впевнені самі на всі 100%.

Чому варто довірити своє майбутнє саме «Супутнику Студента»?

  • отримавши безкоштовну консультацію щодо необхідної програми, Ви будете краще розуміти всі її можливості і перспективи;
  • разом з Вами ми виберемо серед усіх пропозицій ті, які будуть відповідати саме Вашим побажанням;
  • ми завжди допомагаємо зібрати необхідний пакет документів і забронювати квитки на міжнародний переліт;
  • наші мовні курси – запорука Вашої швидкої адаптації за кордоном;
  • ми знаємо, як повернути сплачені податки, і з радістю допоможемо Вам це зробити;
  • розповімо, як відкрити безкоштовні валютні рахунки для перерахування зароблених грошей;
  • оформимо міжнародне студентське посвідчення ISIC – і найбільші знижки та студентські привілеї серед послуг по всьому світу у Вас в кишені;
  • ми і наші партнери завжди будемо підтримувати з Вами контакт під час Вашої поїздки за кордон.

Ми прагнемо заощадити Ваші час і гроші. Наше завдання – визначити Вашу мету і допомогти Вам її досягти за мінімальний термін.

Чи варто чекати завтра, щоб почати жити по-новому? Почніть прямо зараз!

Програми
Програми для студентів - США.
від 8000 грн
-3%
Оцінка відвідувачів
(по 5 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Очень проффесиональная компания, сэкономили кучу времени и денег! Рекомендую!

,

Компанія "Супутник Студента" здійснює мрії!!! Рекомендую всім, хто збирається навчатись за кордоном звертатися до цієї компанії!Сервіс - найкращий, співробітники - професіонали, що завжди володіють актуальною інформацією,мають індивідуальний підхід до кожного та забезпечують підтримку протягом усього процесу, починаючи з підбору програми і закінчуючи отримання візи та організацією самої поїздки.

,

Информацию о компании и программах можно получить непосредственно в офисе, вместе с отзывами довольных и невольных клиентов!
Обращайтесь по адресу:
ул. Крещатик, 188, г. Черкассы, 18002
тел.: 093-626-45-87, 097-318-61-45, 8 (0472) 35-32-60

,

Все супер! лето 2010 было чудесным!

,

неплохо

Освіта за кордоном в Черкасах, а також ВНЗ в Черкасах, коледжі та технікуми в Черкасах, курси в Черкасах, репетитори в Черкасах, робота в Черкасах

Зворотній зв'язок