Докладна інформація про компанію

Центр Міжнародного Обміну - це організація, програми якої дають студентам можливість попрацювати і помандрувати в різних країнах світу, покращити знання іноземних мов, побачити країну «зсередини», «заробити» друзів з усього світу, ну і, нарешті, подорослішати.

Програми
Програми для студентів - США.
Стажування, підвищення кваліфікації - США.
Робота і обмін досвідом (AuPair, Work and Travel, волонтерство) - США.
Оцінка відвідувачів
(по 1 коментарю)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

В этом году собиралась на лето в США и выбрала эту фирму, о чем потом очень пожалела, так как никуда не попала и потеряла очень много денег.
Все студенты, которые собирались ехать в США с моего города, также, остались здесь. Те, которые выбрали другие фирмы, - никто не имел проблем ни с вылетами в США, ни с возвратом денег за програму, в случае отказов на собеседованиях.

Мы, оформившись ещё зимой, очень долго ждали оффера, и получили их только в мае, тем не менее фирма активно набирала студентов на сезон 2011 даже в марте-апреле, в итоге Посольство прекратило собеседования и всем кто не "влез", - "помахали ручкой".

Таким образом, ЦМО набрав максимальное количество студентов, не исполнив своих обязаностей, постарались вернуть обратно как можно меньшую сумму, за фактически, не данные услуги.

Тем, кто собирается принимать участие в программе обмена, посоветовала бы внимательно читать договора до подписания, обращать внимание на все прописаные пункты.

Освіта за кордоном в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок