Докладна інформація про компанію

«Бізнес-Лінк»

українське освітнє агентство преміум-класу, що спеціалізується на британській освіті та успішно працює з 1997 року. Компанія відправляє на навчання до Великобританії близько 500 чоловік щороку.

До переліку наших послуг входять:

 • комплексне консультування по навчальних закладах та програмах;
 • індивідуальне планування навчання;
 • оформлення та зарахування на програми;
 • організація тестів, екзаменів та інтерв'ю для вступу;
 • оформлення візи в британському посольстві;
 • переклад документів;
 • бронювання проживання;
 • замовлення авіаквитів, страхових полісів, экскурсій, гідів;
 • замовлення трансферів в аеропорту;
 • підбір опікунів;
 • супровід протягом навчання дитини в приватній школі.

«Бізнес-Лінк» також займається видавництвом унікальних каталогів Приватних британських шкіл та Університетів Великобританії, що розповсюджуються в країнах СНД.

Щорічно в готелі Hyatt Regency Kiev ми проводимо великі зустрічі-виставки, які вже стали відомими та популярними в Україні: в жовтні - мовних курсів та університетів Великобританії, в лютому - приватних британських шкіл, яка збирає разом директорів провідних топ-шкіл та батьків, зацікавлених в найкращій освіті для своїх дітей.

За 15 років праці «Бізнес-Лінк» вибудував унікальну за масштабом та якістю партнерську мережу, до якої увійшли британські університети, приватні школи, мовні школи та літні табори, тренінгові компанії та професійні асоціації. Компанія постійно бере участь у міжнародних освітніх конференціях, таких як Alphe (Лондон, Санкт-Петербург), StudyWorld (Лондон), ICEF (Берлін, Москва), BBSW (Віндзор, Бірмінгем) та ін.

Уже більше десяти років «Бізнес-Лінк» є членом Американської Торговельної Палати та Європейської Бізнес Асоціації.

Відмінну систему менеджменту, побудовану згідно зі світовими стандартами та на основі постійного навчання і розвитку співробітників, 2007 року було проекзаменовано та визнано британськими експертами з Міжнародного центру якості (IQC, Лондон). «Бізнес-Лінк» увійшов до першої трійки українських компаній, що отримали сертифікат якості Investors in People.

Програми
Програми для студентів - Англія.
Друга вища освіта - Англія.
Англійська мова - Англія.
від 3600 грн
Оцінка відвідувачів
(по 2 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Была на выставке Бизнес по-английски. Очень понравилось. Помогли определить дальнейший путь обучения. Спасибо.

,

отправляла на учебу ребенка с "Бизнес-Линком". Менеджер компании не ошибся с выбором места - это было то, что нужно моему сыну: в результате, куча положительных эмоций, новые друзья, и, конечно же, знания языка за лето зааааметно улучшились:)
Кстати, перед этим сравнивала цены многих компаний, которые занимаются образованием за рубежом, "Бизнес-Линк" предоставил и более лояльные цены и выбор школ, куда можно отправить ребенка.

Освіта за кордоном в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок