Докладна інформація про компанію

Compass4U

Усвідомлений вибір навчального закладу - дуже важливий крок у житті кожної людини. Диплом не повинен лежати на полиці і збирати пил, він зобов'язаний працювати і з лишком компенсувати ресурси, витрачені на його отримання. Визначившись з областю, в якій хотілося б працювати в майбутньому, необхідно подбати про те, щоб здобути освіту належного рівня.

У команді Compass4U працюють професіонали з різних країн, об'єднаних однією метою - надати всю необхідну допомогу школярам / студентам при виборі навчального закладу, а так само зробити процес зарахування в закордонний Університет якомога більше зрозумілим і простим.

Наші кваліфіковані менеджери нададуть вам всю необхідну інформацію з питань вступу до наші партнерські ВНЗ. Ми так само допоможемо отримати фінансову допомогу (знижку / грант), а так само підібрати найкращий варіант проживання.

Ухвалення рішення про вибір програми навчання часто є проблемою для студентів і їх батьків. Наша компанія надасть професійну допомогу в прийнятті такого важливого рішення. Наш профорієнтаційний тест, успішно практикується в багатьох країнах ЄС, допоможе правильно пов'язати тип особистості і інтереси майбутнього студента, а значить вибрати саме ту програму навчання, яка допоможе досягти максимального кар'єрного успіху.

Ми допоможемо вам не помилитися у вашому виборі!

Програми
Вища освіта - Кіпр.
Програми для студентів - Кіпр.
від 15000 грн
-30%
Оцінка відвідувачів
(по 1 коментарю)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Хороший вуз

Освіта за кордоном в Одесі, а також ВНЗ в Одесі, коледжі та технікуми в Одесі, курси в Одесі, репетитори в Одесі, тренінги в Одесі, робота в Одесі

Зворотній зв'язок