Докладна інформація про компанію

CampusFrance

— це національна агенція, створена спільно Міністерством освіти і науки Франції і Міністерством іноземних справ, з метою є поширення інформації про доступність системи французької вищої освіти у всьому світі.

6e місце у світі за економічними показниками. Франція сягає високих результатів завдяки якості своєї освіти та високому рівню наукових досліджень та інновацій. Більш ніж 20% національного бюджету призначено на потреби освіти. Це фінансування гарантує довершенність навчанні у французьких внз, цінність отриманих дипломів і водночас дозволяє утримувати витрати по запису до навчальних закладів на найнижчому рівні в світі: навчання в державних університетах є безкоштовним як для французьких, так і для іноземних студентів.
Французькі навчальні заклади пишаються своїми віковими традиціями і водночас відповідають найсучаснішим потребам сього дення.

Мережа з 8 відділень CampusFrance, розташована по всій території України, надає українським студентам такі послуги:

  • детальне інформування про систему вищої освіти Франції та можливості інтеграції до цієї системи після навчання в Україні.
  • індивідуальна допомога з вибором програми освіти.
  • консультації з питань, які пов’язані з улаштуванням на місці навчання.
  • Інформативна допомога при підготовці документівна отримання студентської візи

Офіційний сайт агенції надає інформацію про більше ніж 36 000 дипломів за всіма напрямками та рівнями навчання (бакалавр, магістр, аспірант) які можна отримати в освітніх закладах Франції. Зручна система пошуку допоможе вам підібрати найоптимальніший варант, що відповідатиме вашим професійним і особистим вимогам. Тут же розташовано і повний каталог англомовних навчальних програм.

Програми
Вища освіта - Франція.
Програми для студентів - Франція.
Друга вища освіта - Франція.
безкоштовно
Оцінка відвідувачів
(по 6 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Ми вдячні п.Ользі Кагало за детальну та компетентну консультацію про навчання у Франції для нашої дитини. Зовсім нелегкко самостійно розібратися з документами та усіма процедурами. Після зустрічі ми конкретно знали, що потрібно робити. Велике людське щире ДЯКУЮ за вашу професійність та людяність!

,

Отримав якісну консультацію по телефону! Також рекомендую! Merci!

,

Рекомендую!
Олю, ДЯКУЮ ВАМ!

,

Передаю вітання з Франції Ользі Сурмак з Campus France у Львові та щиро дякую за консультації та підтримку!!!!! Ви неймовірна Людина!!

,

Європейське відношення до клієнтів. Приходила на консультації неодноразово - і от я нарешті студентка французького університету! Дякую пані Олі!!!!

,

Рекомендую! якісні консультації про освіту у Франції!

Освіта за кордоном в Львові, а також ВНЗ в Львові, коледжі та технікуми в Львові, курси в Львові, репетитори в Львові, тренінги в Львові, робота в Львові

Зворотній зв'язок