Докладна інформація про компанію

Компанія Studentland була заснована у 1999 році під ім'ям "Колізей". На сьогоднішній день одним з пріоритетними напрямками нашої компанії є вища освіта за кордоном, мовні курси за кордоном для дітей, програми культурного обміну, стажування за кордоном, молодіжні дисконтні картки ISIC та Euro
Поряд з Великобританією ми пропонуємо освітні програми на Мальті, в Швейцарії, США, Канаді, Франції, Німеччини, Австрії, Греції, Новій Зеландії та Китаї. Вcего понад 200 навчальних закладів по всьому світу. Знайомлячись з учбовими закладами, ми ретельно вивчаємо освітні програми, стиль роботи викладачів, на що робиться акцент в навчанні, обладнання навчального закладу сучасною технікою, наявність бібліотеки, лінгафонного кабінету, комп'ютерної лабораторії, можливості самостійної підготовки студентів, які види проживання і якого стандарту пропонуються школою.

Якщо говорити про ділові якості наших партнерів, то ми приділяємо увагу пунктуальності, відповідальності, культурі спілкування. Приємно працювати з партнерами, які пропонують зручні умови співпраці, мають діловий і правильний підхід до вирішення проблем.

Спектр освітніх програм, які ми пропонуємо, значно розширився: з'явилася більша кількість літніх мовних шкіл для школярів, мовних курсів в будь-який час року, інших освітніх турів, більше професійних і бізнес курсів іноземної мови та спеціальних курсів для ділових людей.

При оформленні курсу ми обов'язково консультуємо наших студентів, відповідаємо на всі питання, які їх цікавлять, прагнемо дати поради з адаптації до умов проживання в приймаючій сім'ї, як краще провести вільний час, якими видами транспорту краще користуватися. Як правило, заняття в школах проводяться динамічно, по-різному, з великою кількістю ігрових ситуацій.

Наша адреса в м.Рівне: вул.Шкільна, 11 2-й поверх у центрі поблизу міського суду (за магазином "Рубін") т. 0362 43 56 29, 067 354 10 85, 093 615 91 29

Програми
Робота і обмін досвідом (AuPair, Work and Travel, волонтерство) - Італія, США.
Оцінка відвідувачів
(по 3 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Фірма надійна, приємно працювати з відповідальними людьми.

,

Ездила по программе Work and Travel USA в 2009 и в 2010 году через эту компанию Studentland. Оооочень понравилось, довольна всем!!!Жаль что уже не студентка...(((( Сейчас оформляю документы на круизный лайнер на позицию фотографа.

,

Я ездила по програме Стажировка в отель Хаят в Америке от этой компании - очень довольна всем и подготовкой и самим процесом, могу сказать что очень надежная фирма.

Освіта за кордоном в Рівному, а також ВНЗ в Рівному, коледжі та технікуми в Рівному, курси в Рівному, репетитори в Рівному, робота в Рівному

Зворотній зв'язок