Докладна інформація про компанію

Albion Education – освітня агенція, що надає широкий спектр освітніх послуг за кордоном.

Спираючись на результати плідної праці, ми чітко знаємо, що досвід міжнародного навчання може стати не тільки стартовою платформою для успішної міжнародної кар’єри, але призводить до розуміння менталітету інших народів та забезпечує швидке досконале вивчення іноземних мов.

Ми впевнені, що навчатися ніколи не рано, і ніколи не пізно. Саме тому серед наших пропозицій Ви знайдете програми для будь-якого віку і для будь-яких цілей.

Albion Education пропонує навчання за наступними програмами:

  • Канікулярні програми для дітей та підлітків за кордоном.
  • Мовні курси та підготовка до складання міжнародних іспитів (IELTS, TOEFL, Cambridge exams).
  • Середня освіта в престижних школах-пансіонах Англії, Америки та Канади.
  • Професійна освіта в кращих коледжах та бізнес школах.
  • Вища освіта у провідних університетах світу.
  • Післядипломні програми (Магістратура, MBA).

І це не повний перелік наших пропозицій. Адже для кожного клієнта ми підбираємо індивідуальну модель програми, яка відповідає його очікуванням та кар’єрним сподіванням.

Серед надійних партнерів Albion Education – кращі навчальні заклади Великобританії, Канади, США, Німеччини, Франції, що дозволяє визначитися не лише з програмою, але й з країною навчання.

Albion Education допоможе з вибором програми відповідно до Ваших побажань, з процесом вступу до навчального закладу, надасть інформаційну підтримку в отриманні візи та, при необхідності, супроводить майбутнього студента до обраного навчального закладу. Ми забезпечуємо надійний моніторинг та підтримку студента протягом всього часу його перебування за кордоном.

Наша мета – зробити навчання за кордоном доступним для кожного із Вас!

Програми
Програми для школярів - Англія.
Англійська мова - Англія.
від 7100 грн
Оцінка відвідувачів
(по 1 коментарю)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Ездили с детками на весеннюю программу в Оксфордшир. Очень понравилось. Быстро оформили все документы и визы (без волокиты). Все четко организовано и все сделано своевременно. Прекрасные автобусы, на которых нас встречали, провожали, возили на экскурсии, доброжелательные учителя, прекрасная территория, питание. Изобилие и качество еды просто поразило. Все вкусно и качественно. Прям почувствовали себя настоящими британцами J Ребята постоянно были заняты, так как activities проводились несколько раз в день. Времени на игры с любимыми мобильными телефонами почти не оставалось. И это было прекрасно. Из экскурсий особенно запомнилась поездка в Лондон. 2 часа свободного времени мы провели не в магазинах, а в музее Шерлока Холмса и в магазине Beatles. Английский заметно подтянулся. В общем впечатления незабываемые! Осталась очень довольна. Спасибо сотрудникам «Альбиона»!

Освіта за кордоном в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок