Work.ua 13 років! З днем народження! Приховати банер
Докладна інформація про компанію

Програма Європейська Освіта

http://euroosvita.info/

 • Навчання в Польщі http://euroosvita.info/

(097) 026-67-67;  (044) 599-60-04

Програма Європейська Освіта запрошує до Вищих навчальних закладів Польщі:

 • Бакалаврат
 • Магістратура
 • ПДО.

Програма Європейська Освіта представляє в Україні 18 престижних польських ВНЗ та має повноваження проводити інформаційну та вступну кампанію від їх імені з правами приймальної комісії.
Напрямки навчання (понад 600 спеціальностей на бакалаврат, понад 250 - магістратура): туризм, готельний та ресторанний бізнес, міжнародні відносини, управління, інформатика, мехатроніка (механіка та електроніка), фізіотерапія, косметологія, логістика, адміністрація, філологія, архітектура, дизайн, журналістика, економіка, бізнес освіта (ВА, МА, МВА) та багато іншого.

Як стати студентом!
1. Заповніть на сайті анкету. http://euroosvita.info/blank
2. Отримайте безкоштовну консультацію щодо вибору ВУЗу, напрямку, спеціальності, процесу вступу, навчання, порядку оплат та проживання.
3. Оберіть ВНЗ в Польщі, напрямок, спеціальність.
4. Пройдіть кваліфікаційну співбесіду в нашому офісі в Україні03057, м.Київ,
вул. Довженка 14/1.Переглянути на карті.
5. Підпішіт контракт з Програмою та надайте необхідний пакет документів.
6. Отримайте підтвердження про зарахування - і ви студент!

Розширений опис процедури вступу:

1. Абітурієнт заповнює на сайті Програми Європейська Освіта анкету, де вказує бажаний напрямок навчання та освітній рівень, який його цікавить.

Менеджери контакт-центру Програми Європейська Освіта безкоштовно підбирають індивідуально під кожного клієнта, з детальним описом та характеристикою, пропозицію з усіх Польських ВНЗ-партнерів, які можуть задовольнити запит абітурієнта. Протягом одного робочого дня, абітурієнт отримує на свою електронну скриньку розширену відповідь за запитом, після чого з ним (або його батьками) зв'язується телефоном менеджер контакт-центру, щоб проконсультувати в деталях щодо ВНЗ, напрямку, спеціальності, процесу вступу, навчання, проживання, порядку оплати.

2. Після того, як абітурієнт безкоштовно проконсультований з усіх питань, менеджер контакт-центру запрошує його (неповнолітніх осіб запрошують з батьками) в офіс на співбесіду, яка є аналогом вступу (внесок за проходження співбесіди становить 150 грн.).

Співбесіда проходить в усній формі з уповноваженим представником Програми, українською мовою. Одразу після проходження співбесіди абітурієнт отримує відповідь. У разі успішного проходження співбесіди між абітурієнтом (якщо абітурієнт неповнолітній, тоді з одним із батьків) та Програмою укладається договір.

Увага! При вступі результати ЗНО не враховуються (оскільки при вступі до ВНЗ Польщі необхідний лише атестат про закінчення школи). Знання польської мови на момент проходження співбесіди не вимагається тільки на початок навчання (жовтень – стаціонар, листопад – заочне). Рівень знання польської мови на початок навчання повинен В2.

3. Після того, як абітурієнт надасть повний пакет документів, у визначений час він отримає офіційне підтвердження від ВНЗ про прийом документів та зарахування (такий документ необхідний для виготовлення закордонного паспорта, отримання річної візи або звільнення від армії на період навчання).

Додаткова інформація від Програми Європейська Освіта!

Перелік документів для вступу:

 • атестат та додаток до атестата про закінчення повної загальної середньої освіти - для вступу на Бакалаврат;
 • атестат та диплом бакалавра з додатками - для вступу в Магістратуру;
 • медична довідка форма 086-У (стандартний медогляд, передбачений для вступу до ВНЗ) з терміном дії не менше 3-х місяців до дня подання;
 • 4 кольорові фотокартки 3.5×4.5 см. (лівий напівпрофіль, тобто - видне ліве вухо, не закрите волоссям);
 • 4 кольорові фотокартки 3.5×4.5 см. (фото на візу, 70-80% обличчя);
 • ксерокопії українського та першу сторінку закордонного паспортів (якщо * наразі закордонного паспорта нема - можна подати без нього);
 • ксерокопію ідентифікаційного коду;
 • неповнолітні абітурієнти мають надати копію свідоцтва про народження та копії перших сторінок українських паспортів батьків.

Увага! На момент проходження співбесіди абітурієнт повинен надати мінімальний пакет документів - український паспорт та код (решта документів надається у визначений термін протягом травня-червня, при отриманні атестата чи диплома).

Програми
Вища освіта - Польща.
безкоштовно
Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:

Освіта за кордоном в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок