Докладна інформація про компанію

Громадська організація «Мережа освітніх консультантів» надає освітні консалтингові послуги в Україні, маючи представників у кожному обласному центрі держави.

МОК є однією з трьох організацій в Україні, котрі пройшли сертифікацію в Освітньому Фонді «Перспективи» при Міністерстві освіти Польщі.

ГО МОК має угоди про співпрацю з багатьма рейтинговими вищими навчальними закладами Польщі та з Кіпрським міжнародним університетом.

Напрями роботи МОК: аналіз ринку праці та освіти в Україні та за кордоном; визначення пріоритетних напрямів навчання для української молоді; розробка індивідуальної системи профорієнтації та профорієнтаційне консультування молоді; встановлення партнерських стосунків з вищими навчальними закладами; допомога абітурієнтам у процесі вступу до вищих навчальних закладів; культурна та соціальна адаптація студентів, котрі обрали навчання за кордоном.

Беззаперечним досягненням МОК можна вважати тісну співпрацю з закордонними вишами-партнерами, результатом якої є зменшення вартості навчання для українських студентів, інтереси яких представляє ГО «Мережа освітніх консультантів».

Розширенню міжнародної активності МОК сприяє неабияка зацікавленість українців в опануванні міжнародними стандартами у всіх сферах діяльності, у тому числі й освіті.

З допомогою ГО «Мережа освітніх консультантів» ви можете:

  • Обрати перспективну професію.
  • Підготувати документи до вступу (переклад, апостиль, візова підтримка тощо).
  • Вивчити на належному рівні мову обраної країни навчання.
  • Дістатися до місця навчання.
  • Знайти помешкання в обраній країні.
  • Отримати знижку в оплаті за навчання.
  • Адаптуватися в обраній країні протягом першого року навчання.
  • Знайти роботу після закінчення навчання.
Програми
Вища освіта - Кіпр, Польща.
Програми для студентів - Кіпр, Польща.
Англійська мова - Кіпр, Польща.
від 9800 грн
Оцінка відвідувачів
(по 4 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Очень довольны работой этой фирмы. Дочь поступила и все, что нам говорили и обещали - правда. Рекомендую всем.Спасибо Вам большое за Ваш труд , внимание и заботу! Наш отзыв не просто положительный - он ВОСКЛИЦАТЕЛЬНЫЙ !!!

,

Я не погоджуюсь з негативними відгуками. Питати треба батьків а не капризних дітей. Я - мама абітурієнтки минулого року, яка успішно поступила на навчання через цю фірму. Все на вищому рівні. Вуз, що нам порекомендували дуже достойний, координатор у Полщі завжди допомагає. До сьогоднішнього дня можу зателефонувати до них і отримати будь-яку пораду та допомогу. Гроші себе виправдали на 100%. Рекомендую іншим батькам не економити в сумнівних представників а звертатись до професіоналів з цієї організації. Дякую!

,

Очень жалею, что связалась с этой компанией-полный лохотрон ,цена самая дорогая по Украине, по договору почти ничего не выполняют, информацию не вытянешь, на звонки не отвечают,Все очень не профессионально .Много дополнительных расходов сверх договора. Ищут "клиентов" по всей Украине-потом скрываются. Поступали в позапрошлом году-На протяжении учебы выяснилось, что нас обменули со вступительным взносом (взяли деньги и не оплатили их в ВУЗ). Хвалили ВУЗ_по приезду выяснилось-самый проблемный .В таком положении были и другие студенты из других регионов Украины.Никому не советую и близко подходить к этой компании

,

Пользовался услугами в прошлом году. Хорошая проффесиональная компания. Вполне адекватная цена за услуги. Рекомендую.

Освіта за кордоном в Рівному, а також ВНЗ в Рівному, коледжі та технікуми в Рівному, курси в Рівному, репетитори в Рівному, робота в Рівному

Зворотній зв'язок