Докладна інформація про компанію

«Міжнародний Союз Молоді » зареєстрований в Міністерстві Внутрішніх Справ Чехії з філіями в Росії, Україні, Казахстані, Німеччині. Ми вже багато років об'єднуємо студентів та молодих людей з різних країн. Основний напрямок ЧСЧ - навчання за кордоном.

Ми допомагаємо при вступі до кращих чеські та світові ВНЗ, надаємо консультації в галузі освітніх програм, організовуємо культурні, спортивні та адаптаційні програми під час навчання, стажування та програми профессіональной̆ підготовки.

у сфері спорту в 2011 році МСМ спільно з Чеською Федерацією Футболу відкрив найбільшу річну міжнародну футбольну академію ЧСЧ в Чехії, в яку щоліта рік приїжджають хлопці з усього світу.

У сфері культури при патронат посольств Росії, України і Казахстану, ми щорічно організовуємо і приймаємо участь в найпрестижніших і найбільших акцій в Чеській республіці : КВН Кубок Праги 2007-2013, Слов'янський Вечір, Міжнародний студентський бал і т.д.< p > у Україні "МСМ " представлений філіями в Києві ( головний укр. офіс), Дніпропетровську та Черкасах.

Наша місія:

Проект МСМ " навчання в Празі "надає комплексне інформаційне, консультаційне та підготовче сприяння молоді держав СНД, яка прагне дізнатися про систему вищої освіти в Чехії, плануючої вступити до її престижні державні та приватні університети.

Наші пріоритети:

  1. Надання найбільш ефективної підготовки за розумну ціну.
  2. Комплексне інформаційне обслуговування наших клієнтів.
  3. Допомога по всіх питань проживання в Чехії.
  4. Допомога з працевлаштуванням в Чехії.
  5. Постійний контакт зі студентами.
Програми
Програми для студентів - Англія, Канада, США, Чеська Республіка.
Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:

Освіта за кордоном в Дніпрі, а також ВНЗ в Дніпрі, коледжі та технікуми в Дніпрі, курси в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі

Зворотній зв'язок