Докладна інформація про компанію

ПРО НАС: Partner Business Systems проводить не тільки спеціалізовану мовну підготовку щодо подальшого навчання в Європі, але і безліч адаптаційних заходів: організовує зустрічі зі студентами, які вже навчаються в країнах ЄС, екскурси в історію, традиції і специфіку системи освіти європейських країн. Включаючись в наші програми Ви приєднуєтеся до інформаційного простору, в якому знайдете відповіді на всі Ваші питання по навчанню в Європі і зробите правильний вибір. Слідкуйте за анонсом наших зустрічей і заходів на нашому сайті і в соціальних мережах.
З повагою, Наталія Омельченко, засновник проекту.

Навчання в Польщі, навчання в Чехії, навчання в Австрії, навчання в Греції, навчання в Туреччині, навчання в Словаччині.

Запрошуємо на відкриту лекцію
"Навчання за кордоном"

22 жовтня в 12.00
12 листопада в 12.00
17 грудня о 12.00
в офісі проекту. Участь безкоштовна, реєстрація обов'язкова. Зареєструватися!


Partner Business Systems здійснює супровід до технікумів, державні університети Польської республіки, приватні університети.

 Супровід включає:
Тестування з вибору професії і детальна консультація по вибору навчального закладу, процедуру вступу, з питань проїзду та проживання. Безкоштовна участь у тренінгу «Вибір професії: мій шлях!». Тестування на визначення рівня володіння польською мовою. Моніторинг знань. Підготовка повного пакету документів для вступу до ВНЗ: апостиль, переклад на польську мову (нотаріальне завірення перекладів), оформлення нотаріального дозволу на виїзд. Подача документів до навчального закладу, супровід і поточне інформування, постійна комунікація з навчальним закладом. Проведення оплат реєстраційного збору та навчання найбільш оптимально. Отримання підтвердження про зарахування до ВНЗ. Реєстрація на візу і підготовка документів для отримання візи. Інформування про платіжні системи, системах банківських переказів в Польщу.
Подарунок - страховий поліс від PZU! і Адаптаційний курс по проживанню та навчання в Польщі.

СУПРОВІД І ОФОРМЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ У Мовні школи ЧЕСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ!

Супровід  включає в себе:
оформлення нотаріального доручення, переклад пакету документів на візу на чеську мову та нотаріальне завірення перекладів, реєстрація на візу, підготовка пакету документів на візу, підготовка до співбесіди в консульстві, підготовка документів до виїзду (довідки для нострифікації, відправка документів для нострифікації до виїзду), консультування протягом 2-х років з усіх навчальних і побутових питань.
Вибирайте МОЖЛИВІСТЬ ВЧИТИСЯ В ЦЕНТРІ ЄВРОПИ НА БЮДЖЕТ!

Partner Business Systems супроводжує процес вступу до університетів Австрії. Партнером в Австрії є компанія «VIENNA OPPORTUNITIES» (Rötzergasse 46/17, Vienna).

Переваги освіти в Австрії: Австрійські університети займають провідні позиції в світових рейтингах. Доступна вартість навчання від 380 до 720 євро в семестр.Возможность надходження відразу після школи, на відміну від Німеччини. Відсутність вступних іспитів (тільки на деякі спеціальності). Рівень німецької мови не є обов'язковою умовою вступу. Університет відправляє абітурієнта на курси при університеті, де студент може вивчати німецьку до 6 семестрів. ü Дипломи університетів Австрії визнаються майже у всіх країнах без нострифікації. Надходження можливо як на бакалаврські програми, так і магістерські.

Супроводжуємо в наступні університети: Віденський економічний університет, Віденський університет, Віденський технічний університет, Віденський університет природних ресурсів, Медичний університет, Ветеринарний університет, Віденська консерваторія та інші (можливість супроводу в будь-який університет Австрії за індивідуальним запитом).

ПРОГРАМИ ПІДТВЕРДЖЕННЯ ДИПЛОМА ЛІКАРЯ В ЧЕХІЇ.

Програми
Вища освіта - Польща.
Програми для студентів - Польща.
Підготовка до вступу в університет - Польща.
від 11200 грн
-5%
Середня освіта - Польща.
Програми для школярів - Польща.
безкоштовно
Вища освіта - Туреччина.
Програми для студентів - Туреччина.
безкоштовно
Друга вища освіта - Чеська Республіка.
Стажування, підвищення кваліфікації - Чеська Республіка.
безкоштовно
Програми для студентів - Чеська Республіка.
Інші мовні курси - Чеська Республіка.
від 950 грн
Програми для школярів - Чеська Республіка.
Інші мовні курси - Чеська Республіка.
безкоштовно
Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:

Освіта за кордоном в Запоріжжі, а також ВНЗ в Запоріжжі, коледжі та технікуми в Запоріжжі, курси в Запоріжжі, репетитори в Запоріжжі, робота в Запоріжжі

Зворотній зв'язок