Докладна інформація про компанію

Degree Group - група компаній, що поєднує у собі центр міжнародних іспитів, освітню агенцію та центр підготовки абітурієнтів.

Освітня агенція Degree Study Abroad - офіційний представник ряду найбільших університетів Канади, США, Великобританії, а також країн центральної та східної Європи. 

В центрі підготовки абітурієнтів  Degree Academic розроблені успішні програми та стратегії, що дозволяють стати студентом обраного навчального закладу.

Центр міжнародних іспитів  Degree Test Center проводить підготовку та реєстрацію на найбільш затребувані тести, які необхідні для зарахування до ВИШу та отримання візи.

Процес вступу до зарубіжного ВИШу потребує уважного та комплексного підходу. Саме тому  група компаній Degree Group - це розумний вибір турботливих батьків та цілеспрямованих абітурієнтів. 

Програми
Вища освіта - Чеська Республіка.
Оцінка відвідувачів
(по 4 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Поступали с агентством DSA в Германию в частный штудиенколлег. Хочу сразу отметить то что было приятно- в агентстве к нам отнеслись с большим вниманием и подобрали много вариантов колледжей. Все консультации были очень подробными, на все наши вопросы отвечали, хоть вопросов было не мало...В итоге мы поступили без проблем, все прошло без нервов и спешки, очень спокойно. Не пожалели, что среди многих агентств выбрали именно это

,

Хочу висловити подяку агенству Degree за поміч в організації моєї подорожі до Канади! Я виїхав на мовні курси з підготовки до TOEFL та успішно склав цей іспит. Тепер готую документи до вступу в канадський коледж, теж за допомогою цього агенства. Хочу зазначити, що мені приділяють багато уваги і відповідають на всі запитання, це приємно, бо самому важко розібратися в усіх "фішках". Сподіваюсь, що скоро стану канадським студентом

,

Спасибо агентству, все было очень профессионально. Приятный подход. Мы остались довольны и университетом в Чехии, и процессом подготовки. Все консультации которые мы получили носили практический характер. Так что можем рекомендовать обращаться в это агентсво за консультациями и помощью в поступлении

,

Я поступила в университет Лазарского без каких-либо проблем. Консультанты этого агентства очень подробно рассказывали обо всех этапах поступления, помогали с сбором и переводом документов. Очень удобно, потому что в этом агентстве есть и бюро переводов, и собственная школа иностранных языков, где я прошла 2 курса польского. Спасибо большое Алле и Ане за их работу и помощь! Я в Польше уже третий месяц, ни разу не пожалела о своем выборе!

Освіта за кордоном в Дніпрі, а також ВНЗ в Дніпрі, коледжі та технікуми в Дніпрі, курси в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі

Зворотній зв'язок