Докладна інформація про компанію

Компанія Юнеко Груп вже не перший рік допомагає абітурієнтам вступити в кращі державні і приватні вузи Польщі і отримати європейський рівень освіти. Широкий вибір спеціальностей і напрямків навчання, програми безкоштовної освіти в Польщі (без карти поляка).

Програма Poland Study по системі "Все включено" - програма, для абітурієнтів з України, Росії, Казахстану, Білорусі та Молдови, яка охоплює понад 400 факультетів кращих державних і приватних ВНЗ Польщі, також є програми безкоштовного навчання без карти поляка і довідок про польське походження. Програма вступу до ВНЗ Польщі забезпечує повний комплекс послуг: від підбору ВНЗ, підготовка і подача всіх необхідних документів (апостиль, присяжні переклади і т.д.), отримання довідки про зарахування, вирішення житлового питання, візова підтримка абітурієнта і т.д.

Крім цього, пропонуємо Вашій увазі нову програму Навчання в Латвії: на стаціонарній, заочній формі навчання і дистанційно (не виходячи з дому). По закінченню, Ви отримуєте диплом європейського зразка, акредитований Латвійської республікою.

Для бажаючих підвищити рівень польської мови організовуються курси, як в Україні так і в Польщі. Проводимо підготовку до вступу в польські ВНЗ на безкоштовні програми навчання.

Проводиться набір на ДЕРЖАВНИЙ сертифікаційний іспит з польської мови, який відбудеться 19-20 травня 2018 у м Луцьк Іспит з польської мови організовується на рівнях B1, B2 - для дітей і молоді (14-17 років).

Місце проведення іспиту: вул. Б.Хмельницького 4, м. Луцьк, 43000

Охочих здати іспит просимо заповнити формуляр - заява на сайті http://www.school1.lutsk.ua/ або http://unekostudy.com/ (також Ви можете заповнити форму в форматі word і відправити його скан на email: certyfikatpolski@ukr.net).

Реєстрація учасників триватиме до 12.04.2018 року. Іспит відбудеться за умови реєстрації не менше 15 кандидатів

За більш детальною інформацією звертайтесь до координатора за контактами.
Е-mail: certyfikatpolski@ukr.net

Наша компанія забезпечить Вас всією необхідною інформацією і займеться підготовкою необхідних документів для вступу. Ми працюємо надійно і гарантуємо якість своїх послуг.

Дякуємо Вам за проявлений інтерес до навчання в Польщі та Латвії і будемо раді бачити Вас в нашому офісі для докладної консультації.

Програми
Вища освіта - Польща.
Підготовка до вступу в університет - Польща.
Інші мовні курси - Польща.
безкоштовно
Оцінка відвідувачів
(по 7 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

ЮНЕКО ГРУП -хороша фірма, роботою якої я цілком задоволена!
Швидке оформлення документів, пошук вузів і розуміння. Відносно інших фірм недорогі послуги. Від нас лише потребувались документи, – і я вже студентка хорошого польського університету.
Все дуже просто, тому з певністю рекомендую цю фірму!

,

Я щаслива, що свого часу мала таку можливість поїхати на навчання до Кракова. Реалізувати це допомогла компанія UNEKO GROUP на чолі з прекрасним керівником Пані Марією, який відповідально ставиться до своєї роботи. Я отримала цінні рекомендації щодо рейтингів вищих навчальних закладів Польщі. Працівники компанії взяли на себе підготовку всіх необхідних документів для вступу: перекладів, апостилізації, легалізації... Я також отримала всю необхідну інформацію щодо проживання, завдяки чому з легкістю розпочала своє навчання. Маю тільки позитивні враження від співпраці з компанією, оскільки я не мала жодних проблем зі вступом в один з найкращих державних ВНЗ Польщі(Краківський Економічний університет) на омріяний факультет!
Всім, хто потребує консультацій у виборі навчального закладу, допомоги при вступі, візової підтримки, підготовки пакету необхідних документів, та кого цікавлять деталі щодо отримання вищої освіти за кордоном, рекомендую звертатись до компанії UNEKO GROUP.

,

Поділюся досвідом вступу моєї доньки в Краківську Музичну Академію. Екзамени тривали 3 дні та складалися з таких предметів: сольфеджіо, виконання обов‘язкової програми та виконання незнайомого твору + бесіда. До третього конкурсу допустили не всіх, а третій екзамен пройшли усі. В академії створені усі умови для абітурієнтів: надаються аудиторіі з фортепіано Yamaha для репетицій без обмеження часу та концертний зал з роялем Steinway. Завдяки цьому донька змогла адаптуватися та зіграти добре на екзамені ( до цього на таких інструментах грати не доводилося, а це дуже нелегко). Атмосфера в академії дуже привітна, від спілкування з комісією залишилися лише приємні спогади. Бажаю усім успіху при вступі, але слід дуже багато працювати: вибрати складну програму, не ігнорувати сольфеджіо та вірити в себе. P.S. Великою часткою нашого успіху завдячуємо Марії та Валерію, які підказали ВНЗ, вчасно та якісно підготували документи, тим самим з‘економили нам купу часу та нервів.

,

У ЮНЕКО ГРУП створені комфортні умови для належної підготовки та поглибленого вивчення мови. Тут почуваєшся розкутим і спокійним, в новій готовності до досягнення будь – якої мети. За що окрема подяка Інзі – дуже талановитому вчителю, а також Олександрі. В мене тут вселили шалену віру в себе і власні сили.

Вся співпраця здійснювалась на підставі договору; на протязі усієї вступної компанії, нас тримали у курсі всіх змін та подій; безперервний і своєчасний зв’язок – усі ці, здається, незначні нюанси знімали з нас тягар переживання... У ЮНЕКО ГРУП працюють справжні професіонали, для яких девізом є «рука за руку» вести абітурієнта від самого початку до завершення вступу, ледь не до входу в університет :) .

Я досягнув бажаного-вступив на БЕЗКОШТОВНУ форму навчання. Тож, для усіх, хто ще сумнівається куди звернутись, раджу сміливо крокуйте до ЮНЕКО ГРУП!

,

Передивившись в інтернеті масу реклами різних агенцій, вибір припав на «Юнеко груп», які запевнили, що цілком можливо вступити до музичного університету в Польщі. Трішки насторожувало те, що вони не мали офісу у нас в Черкасах, але переконали, що він їм і не потрібний, бо всі роботи проводяться дистанційно. Заключили договір, відправили документи, і надалі просто виконували вказівки нашого куратора. Звичайно ми нервувалися і переживали, але вже все позаду, і моя донька щаслива студентка Музичної академії Кракова.

Дуже дякую агентству і зокрема пані Марії за співпрацю і високий професіоналізм. Окрему подяку заслуговує і репетитор з польської мови Інга, яку нам порадило агентство. Менше ніж через три місяці інтенсивних занять, які проводилися по скайпу, донька розуміла мову, легко спілкувалася і комфортно себе почувала в Польщі. Усім майбутнім абітурієнтам рекомендую!)))

,

Мрія навчатися закордоном була в мене з дитинства. Реалізувати її мені допомогла фірма «ЮНЕКО ГРУП». Завдяки фірмі «ЮНЕКО ГРУП» абітурієнти можуть отримати якісну європейську освіту, що дасть змогу кар’єрного росту в майбутньому.
Хочу висловити свою подяку пані Марії, а також пану Валерію за високо- кваліфіковану роботу пов’язану з подачею документів до інституту, а також у наданні своєчасно необхідної інформації пов’язаної з оформленням візи, про перебування на території Польщі.
Особисто від себе хочу побажати Вам вдалих умов, хороших клієнтів, подальшого успішного розвитку.

,

Чотири роки я провчилась в Києві, та отримавши диплом Бакалавра за спеціальністю Правознавство, я зрозуміла, що немає сенсу продовжувати навчання в Україні.

Навчання в Польщі завжди було моєю мрією, але зараз я переконалася, що окрім того, що це цікаво та перспективно, це ще і доступно кожному. У Польщі, я вступила на магістратуру, обравши собі спеціальність міжнародні відносини, щоб у подальшому влаштувати своє майбутнє у Європі.

Завдяки таким помiчникам, як «ЮНЕКО ГРУП», процес вступу пройшов швидко, безстресово та зовсім не складно. Працівники агенства – приємні у спілкуванні та позитивні, але що більш важливо спеціалісти у своїй справі та здатні знайти вихід з будь-якої ситуації.

Дякую працівникам «ЮНЕКО ГРУП» за кваліфіковану допомогу та раджу всім не зупинятися на досягнутому, здобувати неоцiненний міжнародний досвід та європейський диплом!

Партнери сайту
ОМ, Study plus, освітня та туристична компанія
ОМ, Study plus, освітня та туристична компанія
Всі партнери | Стати партнером

Освіта за кордоном в Луцьку, а також ВНЗ в Луцьку, коледжі та технікуми в Луцьку, курси в Луцьку, репетитори в Луцьку, робота в Луцьку

Зворотній зв'язок