Докладна інформація про компанію

Европейська Освітня Група STUDIX.eu - офіційний представник низки вузів Польщі, Чехії та Словаччини, що диспонує відповідними сертифікатами та документами Наша команда -  це колектив дипломованих правників та економістів, що цінують Ваш час та власну репутацію. STUDIX-партнери, що представляють наші продукти в Україні, провідні освітні агенції та учбові центри у своїх регіонах.

Високі європейські стандарти обслуговування та розуміння предмету роботи обумовлені тим, що на сьогодні STUDIX.eu - одна з небагатьох компаній, що працюють на ринку України,  ззасновниками та керівниками якої є громадяни Польщі та етнічні поляки України. Ми пропонуємо безкоштовні консультації для етнічних поляків щодо отримання Карти Поляка, участі в іспитах MEN, отримання польського громадянства за правом крові. Наша команда також приділяє велику увагу безкоштовним програмам для усіх громадян України, що не мають преференцій польського походження.

Популярні послуги від STUDIX.eu

Багато цікавої інформації можна знайти у нашому блозі Studix Life, та на офіційних сторінках у соцмережах -   FACEBOOK, GOOGLE+, ODNOKLASNIKI, VKONTAKTE, TWITTER,

Загальноукраїнський відділ освітніх консультацій - ( пн.-п"ят. 10.00-18.00) Контакти STUDIX  в Україні.

Наш девіз: Відповідальність. Ввічливість. Професіоналізм.

Наша робота – втілення Ваших планів та майбутнього Вашої мрії.

Програми
Середня освіта - Польща.
Вища освіта - Польща.
Друга вища освіта - Польща.
Середня освіта - Польща.
безкоштовно
Вища освіта - Словаччина.
безкоштовно
Стажування, підвищення кваліфікації - Чеська Республіка.
Середня освіта - Чеська Республіка.
Вища освіта - Чеська Республіка.
Підготовка до вступу в університет - Чеська Республіка.
Оцінка відвідувачів
(по 19 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Хочу поблагодарить STUDIX за отличную работу!Учимся в Кракове,очень довольны!Помогали по всем вопросам!Профессионалы своего дела!Спасибо огромное!!!

,

Ми,батьки абітурієнтки 2017 хочемо подякувати особисто Христині Піщик та її команді за професійне виконання усіх пунктів угоди,яка передбачала оформлення докуменів,надання консультацій,відкриття віз,організацію вступного процесу,адаптацію на місці після вступу.
Рекомендуємо Studix.eu абітурієнтам 2018. Щасти Вам у всьому.

,

Совершенно случайно выбрали эту фирму по интернету и ни разу не пожалели.Очень добродушная компания профессионалов. Несмотря на то, что мы находились на другом краю Украины от Studix. eu поступили в выбранный нами ВУЗ без всяких проблем. Рекомендую Studix. eu всем будущим студентам!!!

,

Поступила в университет в Краков в этом году с помощью Стадикс. Всем довольна,спасибо за помощь. Объясняют абсолютно все и помогают в оформлении всех документом. Общежитие подобрали тоже очень хорошее:)

,

Поступала на магистратуру в Варшаву с помощью Стадикс. Возникали проблемы с моими документами, но их решали очень быстро и продуктивно. Так же очень довольна подобранным общежитием. Спасибо большое)

,

Чудове обслуговування!на дуже високому професійному рівні!Так тримати!Молодці

,

Користувався послугам STUDIX.eu. Задоволенний!)

,

Дешеве, якісно та швидко))))

,

Усім задоволений. Все якісно! Спасибі :)

,

Хороша компанія. Дасть відповідь на усі питання. Старанно виконує свою роботу.

,

Хороша фірма,добра організація.Сподобалося те,що фірма надає багато корисної інформації для майбутнього абітурієнта.Дякую Вам за співпрацю)

,

Дякую за ефективну співпрацю. Все дуже якісноі скроро.

,

дякую за допомогу при поступанні і пітримку в складних ситуаціях)))

,

Чітко надана консультація, індивідуальний підхід, допомогли раціонально проаналізувати всі нюанси та обрати найбільш підходящий шлях. Дякую, тішусь, що звернулась саме до Вас.

,

Дуже Вам вдячна! Надзвичайно приємно було з Вами працювати. Всім раджу сюди звертатись!

,

Дякую! Дуже професійно працюють. Реально розбираються у своїй справі. Жодна фірма не дала мені стільки інформації.

,

Дуже вдячна за моєго студента)))), а особливо да допомогу із гуртожитком. Ніколи не чекали, що в Кракові можна жити в таких гарних умовах за такі невеликі гроші.

,

Поступил с их помощью, легко и просто)

,

Отримала від них добру консультацію щодо навчання в Польщі, коли що і як треба робити. Приємно працювати з таким кваліфікованим персоналом.

Освіта за кордоном в Львові, а також ВНЗ в Львові, коледжі та технікуми в Львові, курси в Львові, репетитори в Львові, тренінги в Львові, робота в Львові

Зворотній зв'язок