Докладна інформація про компанію

Европейська Освітня Група STUDIX.eu - офіційний представник низки вузів Польщі, Чехії та Соваччини, що диспонує відповідними сертифікатами та документами Наша команда -  це колектив дипломованих правників та економістів, що цінують Ваш час та власну репутацію. STUDIX-партнери, що представляють наші продукти в Україні, провідні освітні агенції та учбові центри у своїх регіонах.

Високі європейські стандарти обслуговування та розуміння предмету роботи обумовлені тим, що на сьогодні STUDIX.eu - одна з небагатьох компаній, що працюють на ринку України,  ззасновниками та керівниками якої є громадяни Польщі та етнічні поляки України. Ми пропонуємо безкоштовні консультації для етнічних поляків щодо отримання Карти Поляка, участі в іспитах MEN, отримання польського громадянства за правом крові. Наша команда також приділяє велику увагу безкоштовним програмам для усіх громадян України, що не мають преференцій польського походження.

Популярні послуги від STUDIX.eu

  • Середня освіта в Польщі - рейтингові ліцеї та елітні гімназії, бюджетні технікуми, українські школи Польщі - всебічна оферта в проекті Єврошкола
  • Вища освіта в Польщі- представляємо вузи Варшави, Кракова, Любліна, Жешува, Катовіце, Радома, Лодзі, Ополє, Познані, Вроцлава, Гданська, Щеціна та інших міст. Надаємо послуги вступної кампанії "под ключ", а також послуги кураторства, патронату та опіки.
  • Юридичні послуги в Польщі - реєстрація підприємств, бізнес еміграція, купівля готових підприємств, супровід  угод купівлі-продажу нерухомості, представництво в судах.
  • Мовні курси у Варшаві з можливістю легалізації та офіційного працевлаштування.
  • Вища освіта в Чехії - університети Чехії
  • Апробація медичних дипломів в Чехії
  • Вища освіта в Словаччині - університети Словаччини
  • Ознайомчі подорожі STUDIX TOUR

Багато цікавої інформації можна знайти у нашому блозі Studix Life, та на офіційних сторінках у соцмережах -  Facebook, Google+, Odnoklasniki, Vkontakte, Twitter.

Загальноукраїнський відділ освітніх консультацій ( пн.-п"ят. 10.00-18.00) Контакти STUDIX  в Україні.

Наш девіз: Відповідальність. Ввічливість. Професіоналізм.

Наша робота – втілення Ваших планів та майбутнього Вашої мрії.

Програми
Середня освіта - Польща.
Оцінка відвідувачів
(по 2 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

очень качественный сервис! максимальное информационное сопровождение! гарантированный результат!!!

,

Поступали с ними. Очень хорошо консультирую. На сайте много информации.
Довольны.

Освіта за кордоном в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок