Докладна інформація про компанію

Наша школа італійської мови у м. Санремо була відкрита кілька років тому завдяки любові до однієї з найпрекрасніших іноземних мов - італійської! Італійська - це мова мистецтва і культури, моди та стилю, музики і смачної кухні, оливкового масла і вишуканого вина. Вивчення італійської мови в Італії допоможе Вам досягти поставлених цілей, незважаючи на те, якими саме були причини, що підштовхнули Вас до занять - любов до іноземних мов, робочі завдання або пристрасть до світової культури.

У наших студентів ми поцікавилися: "Чого Ви очікуєте від школи італійської мови в Італії?" Найчастіше звучали відповіді: "Компетентність, професіоналізм, але звісно ж пристрасть до викладання". Чимало студентів помітили, що у переважній більшості шкіл в Італії не вистачає саме цього останнього пункту. Пристрасть до італійської мови і культури та високий професіоналізм викладачів відрізняють нас від інших шкіл. Сотні задоволених студентів можуть засвідчити, що наші курси в поєднанні з Вашою особистою мотивацією та старанністю, можуть дати результат, якого Ви прагнете.

У Сан-Ремо Ви матимете можливість зануритися в місцеву культуру і навчитеся кожного дня на практиці вдосконалювати свої мовленнєві навички з італійської мови.

Наша школа пропонує інтенсивні курси італійської мови для різних рівнів, що проходять в першій половині дня. Таким чином у Вас є можливість зануритися в історію Лігурії, мистецтво, місцевий колорит, насолодитися прекрасним видом на Середземне море в післяобідній час. Крім того, наші співробітники запропонують Вам великий вибір різних екскурсій по Санремо та цікавих колоритних містечок поблизу.

Італійська мова – єдина, яка викладається в нашій установі. Це гарантує нашим студентам високу якість навчання і викладачів - справжніх італоманів.

Більш детальну інформацію можна отримати на нашому сайті www.fda-sanremo.com. Будемо раді бачити вас серед наших студентів!

Програми
Інші мовні курси - Італія, Інші країни.
від 5000 грн
-2%
Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:

Освіта за кордоном в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок