Докладна інформація про компанію

Компанія Studentland (Колізей) була заснована в 1999 році. На сьогоднішній день одним з пріоритетних напрямів нашій компанії є «Освіта і відпочинок за кордоном». За час роботи розширилося і число наших партнерів. Разом з Великобританією ми пропонуємо освітні програми в Ірландії, на Мальті, в Швейцарії, Іспанії, Франції, Германії, Австрії, Канаді, Сполучених Штатах, Кіпрі. Всього більше 200 учбових закладів.

Знайомлячись з учбовими закладами, ми ретельно вивчаємо освітні програми, стиль роботи викладачів, на що робиться акцент в навчанні, устаткування учбового закладу сучасною технікою, наявність бібліотеки, лінгафонного кабінету, комп'ютерної лабораторії, можливості самостійної підготовки студентів, які види мешкання і якого стандарту пропонуються школою.

Якщо говорити про ділові якості наших партнерів, то ми приділяємо увагу пунктуальності, відповідальності, культурі спілкування. Приємно працювати з партнерами, які пропонують зручні умови співпраці, мають діловий і правильний підхід до вирішення проблем.

Спектр програм, які ми пропонуємо, значно розширився: з'явилася більша кількість програм для учнів у будь-який час роки. З'явилося більше професійних, бізнес програм і спеціальних курсів для ділових людей.

При оформленні курсу ми обов'язково консультуємо наших студентів, відповідаємо на всі питання, які їх цікавлять, прагнемо дати раді з адаптації до умов мешкання в приймаючій сім'ї, як краще провести вільний час, якими видами транспорту краще користуватися.

Для активної молоді ми раді запропонувати наші програми:

  • Work and Travel USA
  • Au Pair
  • Internship
  • Work and Study Canada
  • Літня практика в Греції.

Не забуваємо про наших вчителів! Для Вас розроблена нова програма

  • Teacher Exchange Program.

Ми прикладаємо максимум зусиль, аби виправдати Вашу довіру і на довгий термін залишитися друзями.

Програми
Програми для студентів - Німеччина, Голландія, Норвегія, США.
Робота і обмін досвідом (AuPair, Work and Travel, волонтерство) - Німеччина, Голландія, Норвегія, США.
Оцінка відвідувачів
(по 1 коментарю)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Спасибо за помощь Лене с Work and Travel и 24часовую поддержку за все время пребывания в Америке!:)

Освіта за кордоном в Дніпрі (Дніпропетровську), а також ВНЗ в Дніпрі (Дніпропетровську), коледжі та технікуми в Дніпрі (Дніпропетровську), курси в Дніпрі (Дніпропетровську), репетитори в Дніпрі (Дніпропетровську), тренінги в Дніпрі (Дніпропетровську), робота в Дніпрі (Дніпропетровську)

Зворотній зв'язок