Докладна інформація про компанію

Основними напрямками діяльності ТОВ "Anyway Plus" є:

  • Освіта за кордоном: допомога в підборі ВНЗ та при вступі;
  • Мовні курси за кордоном;
  • Програми міжнародного культурного обміну (Work and Travel, Au Pair);
  • Стажування та працевлаштування за кордоном для студентів і випускників.

Наша компанія вже більше 15 років працює на ринку програм межнурадного обміну. Офіси і представництва компанії знаходяться у всіх великих містах України.

Програми
Робота і обмін досвідом (AuPair, Work and Travel, волонтерство) - Канада.
від 10000 грн
Оцінка відвідувачів
(по 2 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

А говорят, что чудес не бывает на свете;) Решила попробовать отправится на языковые курсы во Францию. 3 недели так быстро пролетели, оглянуться не успела. Стоимость курсов меня приятно удивила. К тому же в добавок к языковым я еще проходила кулинарные курсы. Так сказать, убила двух зайцев одним выстрелом. Мне все понравилось! Спасибо компании за такой шанс.

,

Моя заветная мечта - получить образование за границей. После долгих уговоров родителей, они все-таки согласились меня отпустить;) Отнеслась к поездке серьезно. поэтому компанию по предоставлению таких услуг отбирала и искала ответственно. Фирма Энивей меня покорила отношением индивидуальным к клиенту. Специалисты все разожили мне по полочкам. Мы выбрали страну, подписали договор, теперь нужно получить визу и вперед за знаниями. Обязательно отпишусь по приезду)

Освіта за кордоном в Дніпрі (Дніпропетровську), а також ВНЗ в Дніпрі (Дніпропетровську), коледжі та технікуми в Дніпрі (Дніпропетровську), курси в Дніпрі (Дніпропетровську), репетитори в Дніпрі (Дніпропетровську), тренінги в Дніпрі (Дніпропетровську), робота в Дніпрі (Дніпропетровську)

Зворотній зв'язок