Докладна інформація про компанію

Проект

Міжнародний Освітній Проект «НаукаPL» створений за підтримкою рейтингових ВНЗ Польщі і є унікальною освітньою пропозицією в галузі вищої освіти в Республіці Польща для українських абітурієнтів.

Абітурієнти - Учасники Проекту отримують комплексну допомогу у вирішенні питань, пов'язаних зі вступом, навчанням та проживанням на території Республіки Польща. 

Одним з головних завдань проекту "НаукаPL" є діяльність, яка зв'язана з активізацією пізнавальної діяльності студентів та школярів в умовах інтеграційного пізнавального простору шляхом налагодженням міжнародних стосунків поміж ВНЗ України та Польщі.

Переваги

  • Наявність соціально значимого завдання -  сучасне суспільство розвивається надзвичайно великим темпом. Відповідно, такому суспільству потрібні активні, мобільні та висококваліфіковані особистості - люди, що засвоїли знання та поняття соціальних і культурних цінностей, що відповідають системі ділових відносин, що не тільки бажають, але й спроможні принести користь своїй країні і суспільству, в якому вони живуть!
  • Унікальна освітня пропозиція - Абітурієнти - Учасники Проекту мають вибір серед освітніх програм за понад 700-ми спеціальностями, на 60-ти факультетах різних ВНЗ;
  • Гарантія вступу до ВНЗ - Учасники Проекту гарантовано зараховуються до ВНЗ Польщі;
  • Економічна вигідність - проект помагає зекономити значні матеріальні кошти;
  • Доступність - спрощена процедура вступу до ВНЗ Польщі для Учасників Проекту, без складання вступних іспитів, без урахування ЗНО;
  • Підтримка протягом навчання - Учасники Проекту протягом першого року навчання отримують комплексну підтримку за адаптаційною програмою згідно з умовами обслуговування картки учаснику проекта;
  • Працевлаштування - інформаційна підтримка та консультації з працевлаштування Учасників Проекту.
Оцінка відвідувачів
(по 7 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Witam
"NaykaPL"- wspaniały projekt))

,

как новоиспечённый студент одного с польских университетов, благодарен проекту "НаукаPL"))) теперь изучаю экономику в Польше, параллельно работаю и посещаю imprezy)))
jestem bardzo zadowolony))))))))))))))

,

В рамках Международного образовательного проекта «НаукаPL», европейское образование для украинских студентов с 1 сентября 2016 году станет более доступным на территории Украины.
При инициативе Академии Общественных Наук в Варшаве в рамках проекта «НаукаPL», на базе Черкасского государственного бизнес-колледжа будет открыта Украинско-польская академия.
Как отмечает, представитель ректора Академии Общественных Наук в Варшаве, профессор Войчех Сломка,«−Черкасский государственный бизнес-колледж является отражением маленького Стенфорда». Подобное сходство украинского учебного заведения с европейским образовательным учреждением с мировым именем является благоприятным для утверждения плодотворного сотрудничества не только между руководством Черкасского государственного бизнес-колледжа и Академией Общественных Наук в Варшаве.

,

"Наука PL" максимально сприяє отриманню сучасної, якісної освіти європейського зразка для українського студенства та відображає актуальні пропозиції щодо освітніх програм, обміну національно-культурологічним досвідом та зумовлює широкий спектр новітніх прагнень міжнародного співробітництва між Україною та Республікою Польща.

,

прекрасная возможность получить не только диплом европейского образца, но и знания!!! участие в динамичном, актуальном образовательном проекте "НаукаPL" - залог успешной карьеры, которую можно начать и за время обучения в Польше.

,

"НаукаPL" - перспективный образовательный проект, целью которого является не только способствование в получении диплома студентом с Украины, но и налаживание культурно-образовательного дискурса между Украиной и Польшей.

,

как образовательный проект, предоставляет помощь не только при поступлении в польские ВУЗы, а всячески поддерживает на протяжении всего этапа поступления и обучения в Польше (от выбора университета/факультета до переезда и обустройства быта).

Освіта за кордоном в Дніпрі, а також ВНЗ в Дніпрі, коледжі та технікуми в Дніпрі, курси в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі

Зворотній зв'язок