Докладна інформація про компанію

Короткий опис:

Квінс Академік Груп (Queens Academic Group) є приватним навчальним закладом (Private Tertiary Establishment) вищої категорії з поcледней оцінці New Zealand Qualification Authority (NZQA) і пропонує широкий спектр програм з навчання студентів англійської мови а так само академічних програм з вивчення дипломів різного рівня многоступенческой освітньої системи Нової Зеландії з багатопрофільним напрямками. Школа розпочала свою роботу в 2002 році і протягом 10 років успішно розвивалася на ринку освітніх послуг Новій Зеландіі.В 2012 Queens Academic Group преобрела Applied Institute of Learning (IAL), що дозволило школі розширити спектр пропонованих програм для обучения.

Девиз школи простий, а саме: "Per Studium Erudito", що означає "Отримання знань через навчання". Навчання - це важка праця, яка займає багато часу і запрошувати чималих усілій. QAG дуже серйозно підходить до того, щоб допомогти студентам досягти намічених цілей в отриманні академічних знань, а так само знайти практичний досвід застосування своїх знань. Під чітким керівництвом досвідчених і кваліфірованних викладачів і співробітників ви будете вивчати сучасні цікаві проедмети і вирішувати пов'язані з ним завдання. Вчителі заохочують прагнення студентів і максимально докладені зусилля в процесі навчання з нами в Queens Academic Group і завжди запропонують допомогу і підтримку студентам в процесі навчання. QAG керується кодексом Міністерства Освіти Нової Зеландії з пастирської опіки студентів не досягли дорослого віку. На сьогоднішній день QAG пропонує наступні курси:

Англійська мова:

Класи з підготовки до IELTS іспиту. Вивчення основного англійської мови за рівнями: Elementary; Pre-Intermediate; Intermediate; Upper-Intermediate; Advanced). Інтенсивні TESL (Certificate in Teaching English as a second language) курси підготовки вчителів по преподования англійської мови як нерідної мови. Академічний спекр програмам включає наступні програми для вивчення: Мененджмент (за напрямками: Business; Healthcare Management) Туризм і готельний бізнес Бізнес Комп'ютери та інфрмаційно технології Електроніка та Телекомунікації Інженерія і Електротехніка Дошкільна освіта Школа знаходиться в самому серці міста на найгаласливішій і відвідуваною вулиці Queen Street в 5 хвилинах ходьби від центральної автобусної і залізничної станції Britomart, кафе і рестаранов, SKY city, університетів, Albert парку, бібліотеки, кіно і неймовірно красивою набережній Viaduct; з дивовижними видами на Auckland Harbour міст. Центральне місце розташування; в чому полегшує життя студентів. Усім студентом володіє правом роботи надається допомога з трудоустройчтвом за допомогою сервісу Jobs for Careers на території нащего кампусу. До щастя, ми розуміє, що в житті кожної людини є місце веселощам, тому разом з Queens Academic Group; у Вас буде можливість насолодитися місцевою культyрой і атмосферою міста Окленда через спортивні заходи, екскурссіі та спільні вечора розділені з іншими студентами нашої школи за вечерею, більярдом або веселим походом в кафе, якщо у Вас є бажання. Наші доброзичливі соотркднікі завжди раді допомогти Вам з будь-якими питаннями яке можуть взнікнуть у вас по проібитіію на навчання до нас. Коли ви закінчите програму навчання в Queens Academic Group, з Вами назавжди залишаться знання набуті в нашому освітньому закладі спогади і незабивемий досвід, який ви отримаєте разом з нами!

Квінс Академік Груп - це доброзичлива і позитивна середовище для проходження навчання. Можливість подачі на студентську візу через он-лайн сервіс QAG. Сучасні та зручні класи. Добре обладнані комп'ютерні приміщення з безкоштовним доступом в інтернет Столова кімната і кухня, де завжди є безкоштовний чай і кава для всіх студентів. Телефон, прітнер, сканер для студентського користування. Безкоштовне отримання студентської індефікаційний карти (ID) c MAXX стікером, що дає студентам використовувати публічним транспортом зі знижкою Гнучка система цін на курси англійської мови. (Ціна прямопропорційна часу навчання в QAG). Висококваліфіціроанние вчителя з високим стажем роботи Прекрасний сервіс працевлаштування на території школи. Можливість отримання річної робочої візи (Job Search Visa) після навчання диплому 7 рівня або двох-годичному курсом диплома (5 рівень + 6 рівень/6 рівень/6 рівень + 7 рівень) Можливість переведення предметів, вивчених на дипломі в QAG в університети-партнери Можливість переведення раннє зроблених предметів студентів на зарахування на диплома програми в QAG. Зустріч і відвезення в аеропорт за запитом студента. Шкільні заходи: огранізувати культурний і спортивний відпочинок кожну другу п'ятницю. Студентська вечірка з однокласниками, учітеляміі іншими чланемі команди Queens Academic Group кожну другу середу. Подробиці можна дізнатися знайшовши WINO на www.facebook.com  QAG надає відмінний баланс академічного навчального процесу та організованого отдыха.

Трохи докладніше про курси англійської мови: 

Заняття начаінаются щотижня в понеділок. Кожен прибулий студент пише вхідний тест, який опряделяет рівень знань, якими володіє студент і є визначальним у процесі расспределенія студентів в класи за рівнями. Студенти, що планує навчатися 6 або більше місяців внглійскому мови з QAG і бажаючі одночасно працювати на пів ставки, повинні надати IELTS з загальним балом 5.0 при зачісленіі.Немаловажним фактором є те, що всі наші приподаватель, корінні носії мови родом з Нової Зеландії, Канади та Америки, мають досвід викладання в країнах Азії та Перської затоки, що наділяє їх можливістю знаходити підхід до студентів з різних країн і культур. Кожен академічна година етополние 60 мінутвремені обученія. Существует 2 опції навчання: повний робочий день (з ранку і послеобеда) і неповний робочий день (тільки з ранку або тільки послеобеда). По п'ятницях щотижня проходить церемонія випуску студентів, які закінчили свій навчання в школі і тому післяобідній уроки в пятіцу відсутні. Вітоге, повний робочий день обцченія дає 25 годин на тиждень c фокусом на writing listening до обіду; speaking and listening після обіду. Неповний робочий день дає 15 годин ранкового навчання і 13 годин пообідніх класів. Раз на тиждень студенти можуть вибратьElectiveclass, який дає можливість сфокусуватися на проблемних зонах студента, таких як: Pronunciation; Vocabulary; Grammar; Speaking; Intensive Listening. Колличество студентів в класах, стандартно, від 8 до 14 осіб, залежно від потоку студентов.QAG відстежує прогрес студентів і тому кожні 5 тижнів школа проводить великий тест, після написання якого студенти отримують письмові коментарі викладачів про їх прогресі і проблемних зонах. Школа приймає на навчання студентів старших 14 років обов'язковою вимогою для яких є проживання в сім'ї (Host family).

Так як Квінс Академік Груп являетсякатегоріей номер одінобразовательним навчальним закладом (що є вищою оцінкою в роботі приватних навчальних закладів), то у студентів, що навчаються англійської мови в Квінс є можливість перейти на навчання диплом- програми (академічного курсу) без додаткової здачі IELTS іспиту.

Курси дипломів в Queens Academic Group:

 • National Diploma in Computing (level 5)
 • Diploma in IT (level 6)
 • Diploma in Information Technology (BusIT) Level 7
 • National Diploma in Business (level 5)
 • National Diploma in Business (level 6)
 • Diploma in Business Management (level 7); & nbsp;
 • Diploma in Healthcare Management (level 7)
 • Diploma in Business Management (level7) Project Management & nbsp;
 • New Zealand Diploma in Business (level 6)
 • Diploma in Hospitality Management (level 5), IAL campus
 • National Diploma in Hospitality Management (level 5), IAL campus
 • Diploma in Electronics and Telecommunication (level & nbsp; 7)
 • National Diploma in Engineering & nbsp; (Electro technology) level 6
 • NZIM- ATTO Diploma in Tourism Management (level 5)
 • NZIM Diploma in Management (level 5)
 • National Certificate in Early Childhood Education and Care (level 5)
 • Diploma in Server and Network Management Level7 & nbsp;
 • Certificate in Cookery (Level 4)

Для того, щоб студент міг отримати річну робочу візу після закінчення диплома відповідно до вимог Immigration New Zealand, QAG пропонує такі комбінації програм як: NDC level 5 + DIT level 6; orNDB level 5 + NDB level 6; orNDB level 6 plus DBM level 7.

Проживання студентів:

Найкращий спосіб вивчити мову, перебуваючи закордоном, це постійно занурювати себе в англомовне середовище. По цієї причини, проживання в родині є хорошим розміщенням в Новій Зеландії. QAG займається оформлення студентів в сім'ї за запитом студента, зустріч в аеропотору організовується так само по потребі.

Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:

Освіта за кордоном в Окленді (Нова Зеландія), а також ВНЗ в Окленді (Нова Зеландія), коледжі та технікуми в Окленді (Нова Зеландія), курси в Окленді (Нова Зеландія), репетитори в Окленді (Нова Зеландія), робота в Окленді (Нова Зеландія)

Зворотній зв'язок