Докладна інформація про компанію

Вища школа бізнесу у Вроцлаві - недержавний вищий навчальний заклад бізнес-профілю, заснований в 1997 році. Пропонує навчання на бакалавраті та магістратурі в сфері економічних та гуманітарних наук, а також післядипломну освіту, включаючи MBA. Вуз є лідером на ринку бізнес-освіти в своєму регіоні.

Наші напрями:

  • Туризм і рекреація
  • Управління
  • Інформатика 
  • Фінанси та облік
  • Management (EN)
  • Computer engineering (EN)
  • Tourism and recreation (EN)

У рейтингу «Perspektywy» (2016) він визнаний найкращим недержавним вузом бізнес-профілю в Нижній Силезії. Експерти оцінили престиж, інноваційність, умови навчання, а також міжнародність навчального процесу у вузах.

Серед головних переваг Вищої школи бізнесу у Вроцлаві - практична освіта. Навчання проходить за новаторським програмами, розробленими за участю роботодавців та з урахуванням тенденцій ринку праці. Активно використовуються сучасні форми занять - case studies, тренінги, ігри, навчальні візити в компанії, практичні заняття в Польщі та за кордоном.

Важливою особливістю навчання у вузі є його міжнародність. Студенти мають широкі можливості навчання та практики за кордоном в рамках програми Erasmus +, у більш ніж 50 партнерських вузах в 20-ти країнах світу. Організовуються постійні обміни викладачів і студентів.

У WSH на студентів чекає сучасний комфортний кампус недалеко від центру міста, насичене студентське життя, дружелюбна атмосфера університету і великі переспективи у Вроцлаві!

Програми
Вища освіта - Польща.
Оцінка відвідувачів
(по 2 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Я учусь на туристическом ф-те, впечатление от обучения положительное с первого дня.Преподавательский состав - просто клад! И при этом очень отзывчивые и чуткие люди! А сотрудники учебной части - очень хорошие!
Хорошая организация процесса обучения, готовность пойти навстречу.
Всем рекомендую так как школа находится в замечательном городе-Вроцлаве.Это еще один из плюсов!

,

Чудовий навчальний заклад! Хороше відношення до студентів з України, проведений інтенсивним з польської мови. Також радує те, що кожен тут, при бажанні, може реалізувати себе не тільки в навчанні - чи то студентське самоврядування, чи різні кола наукові, чи відвідування занять зі студентами з Erasmusa на англійській мові. З думкою студента завжди рахуються. Не жалію про свій вибір, і всім рекомендую. Тут дійсно можна отримати хорошу, європейську освіту

Освіта за кордоном в Варшаві (Польща), а також ВНЗ в Варшаві (Польща), коледжі та технікуми в Варшаві (Польща), курси в Варшаві (Польща), репетитори в Варшаві (Польща), робота в Варшаві (Польща)

Зворотній зв'язок