Докладна інформація про компанію

Агенство з підбору молодих людей віком від 18 до 27 років для участі в програмі Aupair Німеччина,Австрія, США

Програми
Робота і обмін досвідом (AuPair, Work and Travel, волонтерство) - Німеччина.
від 4000 грн
Оцінка відвідувачів
(по 3 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Особисто я надзвичайно задоволена роботою агентства і її працівників. В той же самий день, коли я відправила своє резюме, мені подзвонили і запросили на співбесіду. Дуже допомогли з підготовкою всіх необхідних документів і детально пояснили мені все, що я повинна робити. Хочу подякувати за те що саме працівники цього агентства знайшли мені дуже порядну і хорошу сім'ю, а це, повірте мені, надзвичайно важливо. Дане агентство детально перевіряє інформацію про кожну сім'ю і підбирає саме таку сім'ю, в якій вам буде комфортно і цікаво. Окрема подяка викладачеві, на його заняттях було не тільки цікаво, але й дуже весело.

,

Мені б хотілося б сказити кілька слів про мою участь у програмі «Au-pair». Я дуже задоволена всім. І перш за все мені б хотілось виразити велику вдячність львівському агентству, яке допомогло мені прийняти участь у цій програмі! Це перше українське агентство, яке «дійсно працює!!!». Це не просто слова! Спочатку я намагалася співпрацювати із іншими агентствами, проте жодне з них в не вчиняло ніяких дій щодо пошуку родини чи надання будь-якої детальної інформації!!! На противагу всім, дане агентство просто супер, відразу ж після мого першого дзвінка мене взяли під «опіку» . Швидко була запропонована кандидатура приймаючої родини, допомога у підготовці документів до виїзду, завжди надавалися відповіді на будь-які мої питання…Раджу усім звертатись в дане агенство!

,

А я задоволена співпрацею з цією агенцією, все мені доступно пояснили, з документами допомогли. Мені запропонували три сім'ї і до останньої я в квітні їду. І в них дуже веселий викладач німецької)))

Освіта за кордоном в Львові, а також ВНЗ в Львові, коледжі та технікуми в Львові, курси в Львові, репетитори в Львові, тренінги в Львові, робота в Львові

Зворотній зв'язок