Докладна інформація про компанію

«Твоя освітня точна призначення(Your education destination)» - слоган AUBG, бо ж насправді навіщо шукати університет своєї мрії за океаном, якщо насправді він давно чекає на твої освітні досягнення тут, зовсім поруч!

AUBG  -  це  престижний  університет  американського  типу,  що  пропонує  якісну освіту впродовж чотирьох років з англійською мовою навчання. Випускники отримують диплом баклавра, що має міжнародне визнання(Американський зразок диплома, болгарський та European Supplement Diploma). Висока репутація університету в освітній сфері приваблює студентів з величезним потенціалом - нині студентами AUBG є кращі учні з 40 країн. Зі студентами університету працюють викладачі, що мають наукові ступені або досвід роботи в таких престижних університетах як Гарвард, Прінстон, Колумбія та Браун.

AUBG допомагає студентам оплатити їхнє навчання кількома шляхами. Фінансова допомога враховує академічні успіхи та фінансові потреби студентів і покриває від 10 до майже 90% вартості навчання. Близько 60% першокурсників отримують фінансову допомогу, більш того, вони мають нагоду отримати спеціальну допомогу для студентів першого року навчання. Існує багато інших можливостей отримати стипендії, що пропонуються для тих, хто вступає та вже навчається в університеті. У

Працевлаштування випускників сягає 99,8 %; власники бізнесу чи партнери 11%; рівень задоволеності випускників освітою 6,4 ІЗ 7

SMART LOCATION

Болгарія – одна з найбільш захоплюючих, гостинних та доступних країн Європи, багата на маршрути для піших походів, історичні заповідники, спа-центри, можливості для еко-туризму та пригодницькі види спорту.

Благоєвград -  це невеличке, але яскраве університетське містечко в годині їзди від столиці – Софії. Тут ви зможете насолодитися 2,5 км затишних паркових алей, нічними клубами, оперою, ресторанами та кінотеатром. А приголомшливої краси природні атракції всього лише в годині транспортом від міста.

300+ пунктів призначення для навчальних обмінів; викладачі з різних країн світу; сучасні навчальні програми; постійна близька співпраця студентів та викладачів

SMART COMMUNITY

Університетське містечко – справжній витвір мистецтва! Насолоджуйтеся найкращим кампусом у регіоні й гуртуйтеся зі студентами-однодумцями. Обирайте, що до душі, з величезного вибору клубів за інтересами, заходів та подій.

SMART TOMORROW

Приєднайтеся до успішної спільноти випускників і станьте агентом змін у своїй країні, регіоні та світі. Випускники АУБГ досягають вражаючих результатів, стрімко розвиваючись професійно та стаючи успішними фінансово.

Програми
Вища освіта - Болгарія.
Оцінка відвідувачів
(по 1 коментарю)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

один из лучших вузов Болгарии

Освіта за кордоном в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок