Докладна інформація про компанію

«Твоя освітня точна призначення(Your education destination)» - слоган AUBG, бо ж насправді навіщо шукати університет своєї мрії за океаном, якщо насправді він давно чекає на твої освітні досягнення тут, зовсім поруч!

AUBG  -  це  престижний  університет  американського  типу,  що  пропонує  якісну освіту впродовж чотирьох років з англійською мовою навчання. Випускники отримують диплом баклавра, що має міжнародне визнання(Американський зразок диплома, болгарський та European Supplement Diploma). Висока репутація університету в освітній сфері приваблює студентів з величезним потенціалом - нині студентами AUBG є кращі учні з 40 країн. Зі студентами університету працюють викладачі, що мають наукові ступені або досвід роботи в таких престижних університетах як Гарвард, Прінстон, Колумбія та Браун.

AUBG допомагає студентам оплатити їхнє навчання кількома шляхами. Фінансова допомога враховує академічні успіхи та фінансові потреби студентів і покриває від 10 до майже 90% вартості навчання. Близько 60% першокурсників отримують фінансову допомогу, більш того, вони мають нагоду отримати спеціальну допомогу для студентів першого року навчання. Існує багато інших можливостей отримати стипендії, що пропонуються для тих, хто вступає та вже навчається в університеті. У поточному навчальному році AUBG розподілить у вигляді стипендій та фінансової допомоги 4 мільйони доларів США.

Програми
Вища освіта - Болгарія.
Оцінка відвідувачів
(по 1 коментарю)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

один из лучших вузов Болгарии

Освіта за кордоном в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок