Докладна інформація про компанію

European Choice може надати вам всі мислимі можливості для навчання за кордоном, придбання міжнародного досвіду у своїй сфері, розширення кругозору - що необхідно для конкурентоспроможності.
На даний момент є кілька блискучих варіантів і одним з них є навчання в вузах Латвії. Навчання в яких надає величезні переваги і перспективи.
1. По - перше, це відстань. Очевидно, що дорога до Латвії займає набагато менше часу і матеріальних ресурсів. Учні зможуть частіше приїжджати додому, а родичі зможуть частіше відвідувати своїх студентів.
2. Університети знаходяться в столиці Латвії. Говорячи про Ризі - це один з найкрасивіших, безпечних і найстаріших міст Європи.
3. В одному з університетів навчання проводиться повністю російською мовою. У другому університеті навчання проводиться англійською мовою, але й тут не обійшлося без бонусів: компанія Еuropean Choice має право проводити тестування мови самостійно, що означає, що вам не доведеться здавати такий дорогий тест, як TOEFL, наприклад. Що для інших учнів є обов'язковою умовою.
3. 1. В університетах є програми як для бакалаврів, так і для магістратури, і докторантури.
3. 2. Диплом, який отримують студенти по закінченню навчання - міжнародного зразка. Він не вимагає нострифікації, тобто підтвердження в інших країнах Європи. Крім того, є можливість закінчити навчання, отримавши два дипломи.
4. Програма ERASMUS - це програма з обміну студентами і викладачами між університетами країн Євросоюзу, а так же Ісландії, Ліхтенштейну, Македонії, Норвегії, Туреччини. Надається можливість навчатися, проходити стажування або викладати в іншій країні, яка бере участь в програмі. Терміни навчання і стажування можуть становити від 3-х місяців до 2 років в сумі.

Мета даної програми: всіляко заохочувати процес освіти і розвитку студентів. А так же розширювати співпрацю між університетами та сприяти створенню мережі, де можна було б безперешкодно ділитися знаннями, напрацюваннями та досвідом. Роботодавці зазвичай вітають наявність Erasmus в резюме кандидата, а участь університету в мережі Erasmus все частіше враховується студентами при виборі ВУЗу.
5. Вважаємо важливим нагадати Вам про переваги вільного переміщення по Шенгенській зоні, і отримання виду на проживання, яке оформляється без проблем, завдяки активному сприянню Європейського Вибору.

5.1. Окрему увагу хочеться приділити питанню про отримання посвідки на проживання або скорочено ВНЖ.

Для наших клієнтів доступний найоптимальніший і простий варіант переїзду до Європи. Можливість переїзду всієї сім'ї - надається на підставі навчання одного з членів сім'ї. Ця послуга значно виділяє Європейський Вибір на тлі інших компаній, ми відразу ж пропонуємо отримати ВНЖ для себе і оформити його для всієї Вашої родини.

Для переїзду в Латвію досить знання російської чи англійської мови. Якщо Ви плануєте розпочати бізнес або знайти роботу - Ви так само зможете обійтися знанням однієї з перерахованих вище мов, на перших порах. Ваші діти можуть відвідувати російськомовні або англомовні школи.
Невеликий бонус: тільки діти наших клієнтів можуть безкоштовно навчатися в державних загальноосвітніх школах і отримати суттєві знижки на навчання в одній з приватних шкіл Риги (жодна з країн Європейського Союзу не пропонує безкоштовного навчання).

Така можливість - одна з найпростіших, а головне - надійних способів швидкого переїзду. Крім цього - надає право і дозвіл на офіційну роботу.

Крім того, що Ви зможете подорожувати країнами Європи без віз, Ви зможете також відкривати бізнес в Європі, банківські рахунки, користуватися всіма правами, які є доступною ЛИШЕ резидентам Європейського Союзу.
Для продовження ВНЖ - повертатися в Україну не потрібно, наша компанія допоможе Вам адаптуватися на місці: консультації по роботі, вивченню державної мови, продовження ВНЖ, допомога в оформленні Ваших дітей в школу або дитячий сад, консультація по оформленню Вас як підприємця, оренда або покупка житла і багато іншого!

Світ змінюється семимильними кроками і ваша зацікавленість у завтрашньому дні, ваша гнучкість мислення і активність - ось що має значення, і що стане в нагоді вам всюди.
Таким чином, у вас з'являється шанс бути в авангарді, на одному рівні з європейською молоддю, а не залишатися на задвірках інформаційного простору.


У ваших силах зробити ваше життя цікавою, насиченою і перспективною. Робіть висновки, приймайте рішення!
Ціна послуг обговорюється індивідуально для кожного клієнта в залежності від обраної програми.
Ми з радістю відповімо на Все Ваші питання.

Програми
Вища освіта - Латвія.
Підготовка до вступу в університет - Латвія.
Друга вища освіта - Латвія.
Оцінка відвідувачів
(по 3 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Отличная школа английского языка и не только. Благодаря Европейскому выбору я выучила английский и без каких-либо проблем поступила в Латышский университет. Мой младший брат так же посещает английские занятия, он очень доволен как преподавателями и их методикой так и результатами. Не раз пользовались услугами перевода. Все и всегда на высшем уровне! Отдельное спасибо секретарям, которые всегда готовы помочь, объяснить и пойти вам на встречу!

,

Знаком с Европейским выбором давно! Сначала они помогли мне выучить английский. Это было интересно, а не скучно как в других школах. Все преподаватели молодые и заряжают знаниями и позитивом. Потом они помогли мне поступить в Ригу и поддерживали меня весь период учёбы, решая все мои бытовые вопросы.

,

Благодаря Европейскому Выбору у меня появилось огромное желание учить языки !!!
Преподаватели на высшем уровне ,интересный метод преподавания !!
Если вы выбираете куда идти учить языки,то только сюда!!!!

Партнери сайту
Юніверс, туроператор
Юніверс, туроператор
Всі партнери | Стати партнером

Освіта за кордоном в Полтаві, а також ВНЗ в Полтаві, коледжі та технікуми в Полтаві, курси в Полтаві, репетитори в Полтаві, робота в Полтаві

Зворотній зв'язок