Докладна інформація про компанію

«Центр освіти та кар'єри «ЄВРОПА» - це універсальне освітнє агентство, Ваш індивідуальний помічник в питаннях планування кар'єри, стажувань на літній період часу, імміграції та освіти за кордоном.

Ми пропонуємо всім бажаючим допомогу і сприяння у вступі до будь-якого ВНЗ Польщі, Канади, США та Німеччини. Ми співпрацюємо з престижними зарубіжними вузами, які будуть раді бачити Вас в числі своїх студентів. 

Крім того, ми допоможемо Вам вивчити англійську або польську мови на курсах за кордоном і в Україні. Паралельно з вивченням мови ви зможете практикувати його, працюючи в сфері обслуговування і заробляючи кишенькові гроші. Нашими партнерами є відомі мовні школи Канади, США та Польщі.  

Любителів пригод, ми також не залишили без уваги, для них ми можем запропонувати молодіжні обмінні програми в такі країни, як НімеччинаАмерикаПольща, ОАЕ.  Ці програми дають Вам можливість с головою поринути в іншу культуру, але й зрозуміти менталітет інших народів, вивчити їх мову (та іноді не тільки їх), а також заробити не погані гроші. 

Програми
Робота і обмін досвідом (AuPair, Work and Travel, волонтерство) - Німеччина.
від 4500 грн
Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:

Освіта за кордоном в Харкові, а також ВНЗ в Харкові, коледжі та технікуми в Харкові, курси в Харкові, репетитори в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові

Зворотній зв'язок