Докладна інформація про компанію

Одним з основних принципів нашої роботи є консультації з безкоштовної освіти в розвинених країнах. Також звдяки прямим договорам з університетами ми не беремо оплати за підготовку документів до вступу, можливо навіть в дистанційному режимі.. Нашими партнерами є університети Австрії,Данії, Польші, Чехії, Словакії, Іспанії, Сербії, Словенії, Хорватії, Туреччини, Угорщини, Болгарії,  Литви, Румунії та та багатьох інших країн .  Завдяки угодам про співпрацю з університетами, вони сплачують оформлення Ваших документів, що ніяк не впливає на вартість Вашого навчання.

Східно-Європейська академія наук – неприбуткова громадська організація проводить консультації з безкоштовної освіти а також направляє на платне навчання в розвинених країнах. Завдяки угодам про співпрацю з університетами, оплата за підготовку документів до вступу не здійснюється. Навчальні заклади сплачують оформлення документів для абітурієнтів і не впливає на вартість навчання. Нашими партнерами є університети Австрії, Данії, Польші, Чехії, Словакії, Іспанії, Сербії, Словенії, Хорватії, Туреччини, Болгарії, Литви, Румунії та та багатьох інших країн. Є можливість співпраці в дистанційному режимі.
Східно-Європейска Академія наук входить в міжнародні асоціації освітніх агенств де систематично перевіряється якість послуг, що надаються. Наші спвробітники є сертифікованими освітніми консультантами та закінчили міжнарожнародні стажування.
Надається грантова підтримка освітніх, наукових та громадських проектів.
Представники Академії беруть участь у проектах ООН, Єврокомісії, шведського агентства міжнародного співробітництва SIDA, Королівської Академії наук Швеції, Всесвітньої організації інтелектуальної власності (WIPO), CDRF Global (США) та багатьох інших. Реєстраційний номер дійсного учасника (PIC) – 924485564 в проектах ЄС (Horizon +2020, Erasmus +, Central Europe та інших).

Програми
Бізнес-курси, MBA - Швеція.
Вища освіта - Швеція.
Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Партнери сайту
Eruditus, освітня компания
Eruditus, освітня компания
Всі партнери | Стати партнером

Освіта за кордоном в Полтаві, а також ВНЗ в Полтаві, коледжі та технікуми в Полтаві, курси в Полтаві, репетитори в Полтаві, робота в Полтаві

Зворотній зв'язок