Докладна інформація про компанію

«ДЕК» - одне їх перших агентств на Україні, яке почало надавати високоякісні послуги у сфері освіти за кордоном.

У 2003 році в агентстві працювали 3 людини, сьогодні «ДЕК» - це команда, що складається більше ніж з 20-ти фахівців; два офіси в Україні, представництва в Молдові і Азербайджані; нові, супутні, напрями: нерухомість за кордоном, мовні табори на території України.

У нас встановлені партнерські стосунки з більш ніж 500 освітніми установами по всьому світі. Ми можемо запропонувати різні програми вчення в мовних центрах і приватних школах, коледжах і університетах Великобританії, Ірландії, Німеччини, Франції, Швейцарії, Голландії, Австрії, Іспанії, Італії, Мальти, Кіпру, США, Канади, Австралії, Нової Зеландії, ЮАР і інших країн.

Ми щороку проводимо освітні виставки: по британській освіті (квітень) і по вищій освіті за кордоном (жовтень), на яких приїжджають представники кращих учбових закладів цих країн. Також випускаємо тематичні каталоги: «Вища освіта за кордоном 2010», «Приватні школи за кордоном 2010», «Канікулярні програми 2009-2010».

Роботу агентства високо оцінюють також і наші колеги з різних країн світу. Нас визнали «Кращим агентством Східної Європи 2008 років» в результаті голосування серед гравців ринку зарубіжної освіти, яка щороку організовує професійне англійське видання «Language Travel Magazine Star Awards». Агентство «ДЕК» номіноване на звання переможця даної номінації і в 2009 році! Варто відзначити, що перемога в конкурсі видання «Language Travel Magazine Star Awards» - це практично «Оскар» у сфері освітніх послуг.

Програми
Програми для школярів - Австрія.
Вища освіта - Італія.
Німецька мова - Німеччина.
Підготовка до вступу в університет - Франція.
Середня освіта - Чеська Республіка.
Оцінка відвідувачів
(по 2 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

очень достойное агентство! приятно сотрудничать!

,

Агентство с высоким качеством предоставляемых услуг! Так держать!

Партнери сайту
Greek Group
Greek Group
Всі партнери | Стати партнером

Освіта за кордоном в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок