Докладна інформація про компанію

Anyway — Освіта за кордоном

Anyway — агентство, яке дбає про те, щоб ви вивчили іноземні мови, отримали середню та вищу освіту за кордоном, вирушили за програмою культурного обміну за кордон і реалізували весь свій потенціал. Більш ніж десять років наша мета — допомогти вам знайти себе, розкрити свої таланти, розвиватися і прийти до своєї мрії. І сотні студентів реалізували свої плани завдяки відмінній роботі команди Anyway.

Наші офіси знаходяться в Києві, Харкові, Дніпрі, Львові, Одесі, Черкасах, Івано-Франківську. Ви можете звернутися в найближче відділення або зателефонувати за консультацією до київського офісу.

Ми займаємося такими програмами:

  • Вища освіта за кордоном і середня освіта в таких країнах, як Канада, США, Німеччина, Франція, Польща, Китай та інші. Завдяки співпраці нашої компанії з рейтинговими міжнародними навчальними закладами для вас доступна освіта за кордоном на вигідних умовах. Експерти допоможуть вам обрати виш і країну, підготують вас до поступу, нададуть повну консультацію та супровід у процесі навчання за кордоном.
  • Мовні курси для дітей та дорослих за кордоном. Ми співпрацюємо з мовними школами в багатьох країнах світу. Англія, Канада, США, Мальта — ​​з нами ви зможете вирушити в будь-яку точку планети, щоб вивчати англійську, німецьку, французьку, іспанську, італійську тощо. Ми допоможемо вам обрати школу, надамо повну консультацію та підберемо найкращі країни, щоб ви продуктивно провели відпочинок за кордоном.
  • Стажування за кордоном, літні табори, hospitality. Відправитися на стажування до США, на Маврикій, у Францію, Китай або Бразилію нескладно завдяки експертам Anyway. Вам допоможуть розібратися з усіма нюансами щодо документів, строків їх подання та процедури оформлення на стажування в міжнародну компанію. Також ви докладно дізнаєтеся про варіанти роботи в літніх таборах за кордоном і в сфері готельно-ресторанного бізнесу.
  • Програма Au-Pair. Експерти Anyway мають досвід супроводу учасників за програмою Au-Pair в усі країни, і знають особливості та вимоги кожної. Найбільш популярні напрямки української молоді — США та Німеччина. В агентстві вам підбирають перевірену сім'ю у вибраній країні, дають рекомендації щодо складання резюме, проходження інтерв'ю із сім'єю та допоможуть правильно заповнити всі необхідні документи. Протягом усієї програми ви отримаєте підтримку в разі виникнення непередбачених ситуацій. 
  • Програма Work and Travel USA передбачає роботу в США для студентів та подорожі Америкою. Пропоновані вакансії належать до сфери обслуговування: офіціант, рятувальник, продавець, касир, бармен, повар, хостес тощо. Ми допоможемо визначитися з вакансією та штатом, організуємо особисту співбесіду з роботодавцем, проведемо безкоштовні курси англійської мови, підготуємо вас до співбесіди в посольстві та поділимося лайфхаками, які стануть у пригоді в Штатах.
  • Курси підготовки до IELTS і TOEFL. У нашому офісі ви можете пройти курси підготовки до найбільш популярних мовних тестів — TOEFL та IELTS. Заняття проходять у міні-групах до десяти осіб, щоб учитель міг приділити достатньо уваги кожному студенту. Викладач — носій мови — дбає про те, щоб заняття проходили захоплююче та різноманітно. Навчання включає в себе інтерактивні ігри, невимушене спілкування на побутові теми англійською мовою, перегляд відеоматеріалів.

Звертайтеся до Anyway

Агентств, які спеціалізуються на роботі, навчанні за кордоном та програмах міжнародного обміну, немало. Але таку відповідальну справу не можна доручити першому-ліпшому в гуглі. Anyway — ваш помічник у будь-яких питаннях, які стосуються поїздок за кордон. З нашою допомогою ви зможете відправитися в Канаду, США, Австралію та європейські країни, щоб вчити іноземну мову, отримати досвід роботи або диплом престижного вишу.

Програми
Вища освіта - Німеччина.
Друга вища освіта - Німеччина.
Оцінка відвідувачів
(по 19 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Информативные семинары, уютно, удобно, весело)
Будем копить и поступать!

,

+есть контакты в разных городах
+нормальные менеджеры, внятное общение и информация
+не дорого
-маловато выбора по рабочим программам

,

Не бойтесь путешествовать и ставить перед собой сложные задачи! Все получиться!
Тем более если Вам будут помогать ребята из AnyWay.

,

Отличная возможность повидать мир!
Главное преодолеть страх) Я очень боялась другой страны, не могла себя представить там - это была моя первая большая поездка, а в конце я не хотела возвращаться домой)

,

Привіт всім з Канади) Я студентка Simon Fraser University у Ванкувері, зараз на другому курсі, на факультеті Мистецтв і соціальних наук, за фахом психологія. Завжди хотіла здобути освіту в сфері психології. У нас теж є хороші університети, але освіта у нас і в Канаді ніяк не можна порівнювати. Тут багато уваги приділяють практиці! Наші викладачі - дуже цікаві люди з величезним досвідом. На кожному занятті я дізнаюся все нове і нове для себе. Спасибі компанії Anyway, що допомогли моїм мріям втілитися в реальність."

,

Поступил в этом году в International University of Applied Sciences в Берлине, учусь по специальности Aviation Management. Спасибо менеджеру компании за помощь с поступлением, оформление всех нужных документов, советы и рекомендации, за полное сопровождение на всем моем пути от подачи документов до зачисления.

,

Хочу подякувати компанії Anyway за допомогу в підготовці і повному супроводі протягом усього шляху від подачі до зарахування на перший курс в University of Central Florida в Орландо на програму Computer Science. Погодні умови тут просто чудові так як майже весь рік сонячно і тепло. Я не був упевнений що відразу зможу влитись в американську систему освіти, в університеті мені запропонували пройти адаптаційний перший курс, що дуже зручно. За курс можна буде покращити англійську, вивчити систему освіти в невеликих групах, це дозволяє отримати багато індивідуальних консультацій від викладача, так само наставники допоможуть розібратись з таким питаннями - як відкрити рахунок в банку або придбати мобільний номер. Живу я в комфортній резиденції університету, мені дуже подобається, я всім задоволений.

,

Дуже вдячный Вам за організацію мовних курсів для мого сина в Канаді цього літа! Канікули пройшли просто чудово! Син абсолютно спокійно став говорити англійською мовою. Крім того, у нього з'явилося багато друзів з різних куточків світу. І я бачу, що це не просто друзі - вони здружилися настільки, що зараз важко переживають розлуку. Колектив був дійсно дуже згуртованим і великий внесок в цю дружбу внесли професійні викладачі. Спасибі команді Anyway.

,

Ездила в Tahoe City, California по программе Work and Travel USA, мне очень понравилось, я стала взрослее и самостоятельнее, многое переосмыслила, это замечательный шанс и возможность путешествия на лето с возможностью заработать для студента. Я работала хаускипером за 11$ в час, в мои обязанности входило
уборка номеров, уборка территории комплекса, работа в прачечной, в общем деньги хорошие а работа не пыльная. Спасибо Anyway за мою поездку.

,

Всем привет) В прошлом году я поступил на бакалавриат в Университет Лазаревского в Варшаве.. Учусь второй семестр, по специальности международные отношения, обучение проходит на английском языке. Проблем с поступлением у меня не возникло, так же как и в посольстве, мне было все просто, хотя и были мысли что могу не пройти или не поступить.
В общем скажу, что учиться сложновато, но очень интересно. Здесь много иностранных студентов, как с Украины так и с других стран. Хожу так же на курсы польского языка, так как он мне понадобится не только для общения но так же и в будущем для трудоустройства. Я очень доволен. Благодарен компании за помощь с поступлением.

,

По студенческой программе мы с подружкой полетели работать в Флориду и это сильно поменяло нашу жизнь. Work and Travel дал нам возможность посетить штаты, подучить язык, хорошо заработать и познакомится с многими новыми друзьями. Работали мы официантами в хорошем ресторане, подруга еще подрабатывала на 2й работе в парке аттракционов. Программу мы окупили с полна и привезли домой намного больше чем потратили. Хочу поблагодарить компанию Anyway за такую возможность посетить США. Планируем поехать второй раз в следующем году, надеемся будет не хуже.

,

На осенних каникулах ездили всей семьей на языковые курсы в Великобританию. Компания предоставила нам хорошую языковую школу в Лондоне ST Giles International. Месторасположение школы просто шикарное, в самом сердце модного района Блумсбери, преподаватели были очень хорошие и опытные, очень понравился современный подход к обучению, мы остались всем довольны. И что самое главное, не нужно было волноваться о каких-либо организационных моментах и документах, менеджер решила все вопросы и избавила нас от мороки с документами. Мы не только провели время с пользой но и вернулись отдохнувшими. Спасибо вам за все!

,

Недавно вернулся со своей суперской стажировки во Франции. Работал в отделе маркетинга одной международной компании. Очень благодарен Anyway за то что помогли разобраться со всеми нюансами относительно документов, сроков их подачи и процедуры оформления на стажировку. Помогли подобрать компанию под мою специальность. Сделали все как нужно.

,

Сейчас учусь в Германии, в университете Людвига-Максимилиана в Мюнхене, изучаю право. Полностью доволен учебой. Поехал в этом году от Anyway. Выбрать вуз, страну и направление в учебе мне помогли менеджеры компании, собрали все нужные документы. Благодаря их стараниям все прошло довольно легко и быстро) Университет очень хороший один из лучших, его выпускниками есть лауреаты нобелевских премий, что говорит о высоком уровне преподавания. Преподают все на немецком языке. Получаю огромное удовольствие от обучения, у меня появилось много новых друзей и знакомый! Большое спасибо вам Anyway.

,

Всей семьей ездили по семейной программе языковых курсов на Мальту. Нам очень понравилось, и отдохнули и язык подтянули. Спасибо Anyway за такую интересную возможность совместить приятное с полезным.

,

Ездила от компании по программе Au-Pair в Германию, очень довольна работой менеджеров, хочу сказать всем спасибо за помощь в оформлении документов, за то что подобрали хорошую семью и помогали советами.

,

После окончания университета думала чем бы таким интересным мне заняться. Решила что хочу за границу, но куда именно и что там делать не могла придумать, за помощью пошла в Anyway. Мне посоветовали поработать учителем английского языка в Китае, я согласилась, тем более что сама программа оказалась совсем бесплатной, а посмотреть культуру и пожить в Китае, было очень заманчиво, и я согласилась. О решении не пожалела, спасибо менеджеру за совет, поддержку и помощь в оформлении всех нужных документов для поездки)))

,

Замечательно работающая компания. В сентябре месяце мы, наконец, определились в отношении дальнейшего образования нашей дочери. Компаний, предлагающих услуги на рынке "обучения" в интернете достаточное количество - право выбора точно есть. Но выбрав Anyway, мы увидели высокий уровень профессионализма сотрудников, и сами убедились в качестве предоставляемых услуг.

,

Anyway действительно лидер в сфере образования. Самые квалифицированные и профессиональные люди работают в этой компании. Моя мечта была жить и учится в Америке, она осуществилась благодаря Anyway. Спасибо вам за то что вы есть! Спасибо за то что вы помогли мне! Я вам очень благодарна за ваш нелегкий труд и старания которые вы прилагаете в своей работе, делая людей счастливее, осуществляя мечты.

Освіта за кордоном в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок