O.W.L. Open World Learning Society, канадська освітня громадська організація, Київ. Освіта за кордоном
Докладна інформація про компанію

Команда канадської освітньої громадської організації O.W.L. Open World Learning Society допомагає всім, хто бажає реалізувати мрії та плани, пов’язані з отриманням освіти в Канаді! Це і можливості навчання в середній школі, і навчання в канадських вишах, а також покращення рівня академічної англійської мови з метою вступу до ВНЗ чи то просто вдосконалення професійної англійської з метою розширення свого бізнесу.

Щороку десятки старшокласників та студентів їдуть з нами в Канаду під час зимових та літніх канікул, щоб добре відпочити і вивчити англійську!

Менеджери та волонтери O.W.L. мали змогу навчатися і працювати в різних країнах світу, і саме наш досвід є надзвичайно корисним в процесі академічного консалтингу. Ми надаємо безкоштовні консультації та підбираємо програми навчання згідно з потребами ринку праці, адже міжнародні студенти, отримавши право на навчання, отримують автоматично і право на роботу, а це допомагає здобути унікальний професійний досвід в Канаді.

Програми
Програми для студентів - Канада.
Стажування, підвищення кваліфікації - Канада.
Англійська мова - Канада.
Оцінка відвідувачів
(по 1 коментарю)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Отличная компания! Консультируют и помогают подготовить документы на учёбу в Канаду бесплатно! Оказывается, так бывает! :-) спасибо этому ресурсу, что помог найти OWL:-) Поеду летом учить английский)

Освіта за кордоном в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок