Work.ua 13 років! З днем народження! Приховати банер
Докладна інформація про компанію

Команда канадської освітньої громадської організації O.W.L. Open World Learning Society допомагає всім, хто бажає реалізувати мрії та плани, пов’язані з отриманням освіти в Канаді! Це і можливості навчання в середній школі, і навчання в канадських вишах, а також покращення рівня академічної англійської мови з метою вступу до ВНЗ чи то просто вдосконалення професійної англійської з метою розширення свого бізнесу.

Щороку десятки старшокласників та студентів їдуть з нами в Канаду під час зимових та літніх канікул, щоб добре відпочити і вивчити англійську!

Менеджери та волонтери O.W.L. мали змогу навчатися і працювати в різних країнах світу, і саме наш досвід є надзвичайно корисним в процесі академічного консалтингу. Ми надаємо безкоштовні консультації та підбираємо програми навчання згідно з потребами ринку праці, адже міжнародні студенти, отримавши право на навчання, отримують автоматично і право на роботу, а це допомагає здобути унікальний професійний досвід в Канаді.

Програми
Програми для студентів - Канада.
Стажування, підвищення кваліфікації - Канада.
Англійська мова - Канада.
Оцінка відвідувачів
(по 1 коментарю)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Отличная компания! Консультируют и помогают подготовить документы на учёбу в Канаду бесплатно! Оказывается, так бывает! :-) спасибо этому ресурсу, что помог найти OWL:-) Поеду летом учить английский)

Освіта за кордоном в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок