Докладна інформація про компанію

«Entrant» відкриває можливість кожному отримати вищу освіту в кращих польських університетах

 «ENTRANT» Sp. z o. o. – польська фірма, головною ціллю якої є просування польської освіти та підтримка студентів з усього світу, що зацікавлені навчанням у Польщі.

ENTRANT вже здобула безцінний багаторічний досвід у сфері вступу іноземних абітурієнтів до польських навчальних закладів. Головний офіс фірми знаходиться у Варшаві. Свою діяльність ми розпочинали з України, допомагаючи українським кандидатам розпочати навчання в університетах Польщі. З кожним роком ми розвивали нашу діяльність в різні боки, від розширення освітньої пропозиції до територіального розвитку нашої діяльності. Згодом наші послуги стали доступні для абітурієнтів з Білорусії та Росії. Та на цьому ми не зупинилися і на сьогоднішній день ENTRANT допомагає зі вступом до університетів Польщі кандидатам з України, Білорусії, Росії, Казахстану, Азербайджану, Молдови, Індії та Непалу, де стрімко розвиває свою діяльність і має свої представництва. Крім того, ми приймаємо заявки кандидатів на вступ до Польщі не тільки з вище перерахованих країн, а й з усього світу.

ENTRANT є офіційним представником більш ніж 20 державних та приватних ВНЗ Польщі та пропонує широкий спектр спеціальностей. Окрім вступу до вищих навчальних закладів Польщі, ENTRANT пропонує літні та річні мовні курси.

У 2013 році ENTRANT розпочала новий напрямок своєї діяльності – вступ до технікумів Польщі для кандидатів з України та Білорусії, на базі 9-10 класу. І на даний момент являється єдиною польською фірмою, що офіційно співпрацює з технікумами Польщі і надає даного типу послуги.

ENTRANT надає іноземним абітурієнтам комплексні послуги по вступу до Польщі - від першого контакту з місцевим партнером або представником в Польщі, до повного закінчення навчання. Ми надаємо всю практичну інформацію про навчання та життя в Польщі, допоможемо вам з вибором навчального закладу та вирішимо всі питання пов'язвні з процесом вступу та отриманням візи. Крім того, ENTRANT надає комплексну опіку по приїзду до Польщі.

Ми даємо Вам гарантію того, що Ви станете студентом обраного Вами польського Вищого Навчального Закладу!

У вас виникли питання, зателефонуйте нам або заповніть форму зворотного зв'язку і наші консультанти нададуть вам всю інформацію стосовно вступу до університетів Польщі.

Програми
Вища освіта - Польща.
Підготовка до вступу в університет - Польща.
безкоштовно
Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Партнери сайту
ОМ, Study plus, освітня та туристична компанія
ОМ, Study plus, освітня та туристична компанія
Всі партнери | Стати партнером

Освіта за кордоном в Варшаві (Польща), а також ВНЗ в Варшаві (Польща), коледжі та технікуми в Варшаві (Польща), курси в Варшаві (Польща), репетитори в Варшаві (Польща), робота в Варшаві (Польща)

Зворотній зв'язок