Докладна інформація про компанію

Вітаємо Вас!

Проект "Дивись ширше" був заснований в травні 2011 року з метою поширення цінностей європейської освіти серед українських школярів, студентів та науковців.

Наша філософія. Ми віримо, що реформування української системи освіти (як шкільної, так і вищої) повинно базуватись спочатку на запровадженні в освітньому просторі України європейських цінностей, а потім вже процедур і програм. Адже саме цінності та філософія є основою морально-етичного кодексу людини.

Наша місія: поширення європейським освітніх цінностей в українському освітньому середовищі.

Мета діяльності: метою діяльності організації є впровадження щорічного проекту «Європейський освітній форум у Львові». Форум покликаний створити майданчик для обміну досвідом, обговорення, консультацій між науковцями та студентами з різних європейських країн, з одного боку, та українськими студентами і науковцям, з іншого боку. Проведення першого форуму заплановане на осінь 2015 року. З попередньою програмою Форуму можна буде ознайомитись восени 2014 року.


Наші проекти

З метою забезпечення організаційної та матеріально-технічної бази для реалізації проекту «Європейський освітній форум у Львові» ми проводимо наступні міжнародні освітні проекти:

1. Навчально-ознайомчі подорожі.

2.Мовні школи.

3. Навчальні подорожі для школярів.

4.Освітні проекти.

Програми
Вища освіта - Австрія.
Програми для студентів - Австрія.
Підготовка до вступу в університет - Австрія.
Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:

Освіта за кордоном в Львові, а також ВНЗ в Львові, коледжі та технікуми в Львові, курси в Львові, репетитори в Львові, тренінги в Львові, робота в Львові

Зворотній зв'язок