Докладна інформація про компанію

Компанія «PanGeo» (http://pangeo.ua/) працює з 2011 року має 3 офіси в Херсоні і 1 офіс в Новій Каховці (Херсонська область).

Свого часу було близько 7 тисяч клієнтів компанії. На додаток до Херсонської області є багато клієнтів з Криму, Миколаївській, Запорізькій, Дніпропетровській області та навіть Києва.

Крім звичайних туристичних продуктів, компанія має свій власний візовий центр і центр зайнятості за кордоном.

  • Visa Центр додатків - безперечно кращий в регіоні. Щомісячна допомога у відкритті віз, близько 100 чоловік. Географія відкритих віз: країни Шенгенської зони, Канади, США, Великобританії, Ірландії, Мексики, Китаю, Південної Африки, Індонезії і т.д. В основному поїздки, запрошення, бізнес.
  • У 2015 році, близько 100 Людина, знайти роботу в Польщі та Ізраїлі. В даний час підписано угоду з ліцензованим оператором ізраїльського туру, мають право сприяти відкриттю ізраїльської робочої візи B1. На українському ринку практично немає таких пропозицій (чому не зрозуміло, наші «колеги» українці йдуть на роботу в Ізраїлі за туристичними візами, де більшість депортованих прямо з аеропорту). До речі, дуже божевільна ситуація на українському ринку і шенгенської візи. Тільки деякі безумство.

Ми розробили амбітну напрямок, "робота на нафтових платформах в Норвегії".

У зв'язку з постійними вимогами споживачів за рахунок освіти за кордоном, і ми вирішили відкрити такий напрямок. Для початку були підписані угоди з "Міжнародним союзом молоді", 2 представляє університету в Празі, університетами Литви, Латвії та Польщі, а також канадським ліцензованим імміграційним консультантом.

 Відповідно до підписаних договорів, ми рекламували свої освітні продукти, шукаємо клієнтів, і продовжуємо підтримувати своїх партнерів, надаючи їм різні послуги (первинна консультація, збір документів, заповнення анкети, Skype-організація конференції з партнерами, листи до консульств і т.д. ). Чітко визначені права і обов'язки, освітні продукти, їх вартість, наша комісія.

В рамках співпраці з з "Міжнародним союзом молоді" та Латвійською бізнес коледжем було проведено два офф-он-лайн меропрітія в Херсоні, которіе транслювалися в інтернеті в режимі реального часу і розвіювали вкорінені в Україні міфи про освіту в Чеській республіці та Латвії.

Серед поточних проектів компанії відео-марафон «За 80 доларів США навколо євро". Ми в партнерстві з НУО «Rezhisser.Org» оголосив конкурс серед професійних кінематографістів і любителів.

Шість переможців (3 для 2 осіб команди) обіцяли заплатити за зйомки короткометражних фільмів в жанрах кіно, дороги подорожей-шоу і документальних фільмів у Європі. З цією метою учасники повинні були вивчити низьку вартість авіакомпанії і створювати свої власні маршрути, так що на душу населення загальна вартість авіаквитків становила близько 80 доларів США При цьому візит повинен був бути не менше 3 і не більше 5 європейських міст.

Конкурс викликав ажіотаж по всій Україні. У ньому взяли участь понад 50 осіб з різних куточків країни, серед яких були журналісти, кіношники, аніматори і навіть оператори центральних українських телеканалів!

Попередні результати підсумовані в Херсонській кіно
http://pangeo.ua/za80evro/2016/03/tri-semochnye-komandy-pobediteli-opredeleny-i-vskore-poedut-v-evropu/

Вже зараз у нас є більше 120 публікацій в українській та регіональних інтернет-ЗМІ, 5 прямому ефірі на Херсонській і Миколаївській регіональних телеканалах. Всі акції, в тому числі кіно - безкоштовно, так як регулярне і систематичне спілкування завжди працює чудеса. Навіть в сучасній Україні.

Зрештою, всі учасники 6-го ми відкрили перший раз, коли іспанське шеститижневий візу, отримав повну співпрацю в консульському відділі посольства Іспанії в Києві. І що немає ніяких підстав для отримання візи (ми організували конкурс в Херсоні, жоден з партнерів в Іспанії не мав). У той же час, від 5 учасники до 6 в ЄС ніколи не були, в 4 загальних паспортів були чистими, і один з учасників не має значення, ні роботи, ні рахунку, ні квартири, ні машини ... Я особисто не пішов на призначення помічника візового консула пояснив, мовляв, немає ніяких підстав, але мета як і раніше "Мистецтво".

В результаті всі три команди вже повернулися в Україну (останній на сьогоднішній день). Всі вони були в Барселоні і Варшаві, а також в індивідуальному порядку в Будапешті, Римі, Кельні і Вроцлав.

21 травня відбувся показ знятих в Європі фільмів на одній з центральних площ Херсона перед кінотеатром «Ювілейний». Подивитися як він проходив можна тут: http://pangeo.ua/za80evro/2016/06/za-80-u-e-vokrug-evro-eto-tolko-nachalo/

Також організатори розподілили призові місця серед 3-команд учасників і оголосили, що незабаром повідомлять про супер-приз для виграла в конкурсі команди в складі Артема Шоломко і Шаповала з Миколи.

  • Наш директор і власник «PanGeo» Олексій Bedrinov. Можна переглянути, перейшовши за наступним посиланням:http://pangeo.ua/za80evro/2016/04/rebyata-pokazali-svoimi-marshrutami-chto-za-10-15-evro-mozhno-letat-po-evrope-aleksej-bedrinov/

 Конкуренція - просування недорогий і виграти новий ринок: люди, які не подорожують, тому що вони бояться або вони знаходять це дуже дороге хобі, тому що, наприклад, не мають ні найменшого уявлення про те ж низької вартості.

А в офісі PanGeo проводить свою прес-конференцію «TurkishAirlines».

Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:

Освіта за кордоном в Херсоні, а також ВНЗ в Херсоні, коледжі та технікуми в Херсоні, курси в Херсоні, репетитори в Херсоні, робота в Херсоні

Зворотній зв'язок