Докладна інформація про компанію

«OSVITA MARKET»  надає освітні консультаційні послуги щодо навчання у Республіці Польща для українських випускників навчальних закладів та їх батьків, вчителів та викладачів. Наша головна мета – підбір для абітурієнтів освітніх програм у Республіці Польща та забезпечення процесу вступу до навчального закладу, пошук мовних шкіл, навчання та відпочинок школярів і студентів за кордоном, організація освітніх турів. Компанія має акредитацію в більшості державних та приватних навчальних закладів Республіки Польща. Ведемо співпрацю з польськими коледжами, ліцеями та гімназіями (освіта на базі 9-их класів).

Наша основна перевага – ми робимо те, що обіцяємо! Власний офіс у Польщі, організація доставки до місця навчання, супроводження наших клієнтів під час навчання, зустрічі наших студентів у Польщі, це дає почуття безпеки.

Навчання українських студентів в Польських учбових закладах це:

  • Безкоштовне навчання у ліцеях, коледжах та технікумах Польщі.
  • Європейська система освіти, яка дає випускникові знання, вміння та компетенції, необхідні для початку кар'єри чи професійної діяльності.
  • Вступ до учбових закладів для українських студентів - без ЗНО, без вступних іспитів (за винятком творчих конкурсів), без виїзду для вступу в Польщу.
  • Працевлаштування в Європі чи Україні по закінченню навчання, диплом міжнародного зразка, визнаний у всьому світі!

 

Програми
Програми для школярів - Польща.
Інші мовні курси - Польща.
Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:

Освіта за кордоном в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок