Докладна інформація про компанію

«MOJA EDUKACJA» - це міжнародний проект польської компанії в галузі освіти International Education Support Center (IESC, Краків, Польща), який покликаний дати хороші можливості для випускників з України та інших держав визначити своє місце в кращих університетах Польщі.

З нашим проектом Ви можете отримати перспективне навчання в Польщі і вступити до будь-якого ВНЗ Польщі - понад 500 ВНЗ для українців, росіян та інших. Вища мета цього проекту - це безпроблемний прямий вступ до університету Польщі. Ми маємо відрегульовані за вісім років праці найкращі зв'язки і ми розуміємо всі тонкощі при подачі документів в престижні ВНЗ. За цей час було отримано колосальний досвід, завдяки чому наша команда знає всі дрібниці процесу і в силах забезпечити кожному студенту окремий шлях для створення його життя за кордоном, отримання сучасних знань і польського диплому, влаштування на роботу. Отримати знання в Польщі можна як в державних, так і приватних ВНЗ.

Ось плюси, для чого варто вибирати «MOJA EDUKACJA» в якості свого гіда для зарахування до ВНЗ Польщі:

Програма «MOJA EDUKACJA» має колосальний досвід і команду професіоналів з Польщі та України.

Ми - офіційно зареєстрована в Польщі компанія, яка має представництво в Україні.

Ми - офіційний представник ряду приватних і державних ВНЗ Польщі. Серед університетів з якими Ми співпрацюємо: Університет Економіки (WSG), Вища Школа природничих наук ім. Вінцента Поля (WSSP), Ягеллонський Університет (UJ), Варшавська Вища Гуманітарна Школа (WWSH), Варшавський Університет (UW).

Докладний список наших ВНЗ Польщі - партнерів (500 ВНЗ - 5000 напрямків і понад 11000 спеціальностей на вибір), в яких надається краща вища освіта в Польщі, ви можете побачити на нашому сайті.

Не потрібно здавати ЗНО і вступні іспити.

Ми пропонуємо дистанційний супровід всіх учасників протягом всього строку навчання в Польщі.

Оцінка відвідувачів
(по 3 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Відправили сина на навчання в Польщу. Скористались послугами фірми - дуже задоволені, не пошкодували. Все роз'яснили, підібрали житло, допомогли оформити візу. Син задоволений. Рекомендую!

,

недавно воспользовалась услугами фирмы "Моя едукации". Очень понравилось отношение к клиентам. Я не знала куда и что ... Очень быстро подобрали оптимальный для меня вариант как по размещению так и по ценам

,

Недавно стал клиентом данной компании. Обслуживание порадовало. Без хамства и надменности. Обращался по вопросу образования в Польше, рассказали какие ВУЗы сейчас предлагают скидки в оплате за 1-й год обучения, так что сразу и выбрал то, что раньше рассматривали + скидка. Классные ребята!

Освіта за кордоном в Рівному, а також ВНЗ в Рівному, коледжі та технікуми в Рівному, курси в Рівному, репетитори в Рівному, робота в Рівному

Зворотній зв'язок