Докладна інформація про компанію

Центр молодіжних обмінів сприяє інтеграції молодого покоління України в культурно-економічні відносини високорозвинених країн, надає можливість участі в міжнародних програмах культурного обміну, отримання освіти і роботи за кордоном, а також мовні курси в Україні та інших країнах.

Наша основна сфера діяльності - це адміністрування таких культурних і освітніх програм як Work and Travel USA, Internship / Training, High School Academic Year, Work and Study Canada, English Conversational Volunteers, Au-Pair та інші.

Ми також проводимо навчання англійській мові. Одним з найпопулярніших курсів є курс англійської мови для Work and Travel студентів, які отримують необхідну мовну підготовку для участі в програмі. Також ми преподаём курс англійської граматики, ділова англійська. У нас ви можете поспілкуватися з носіями мови. А якщо ви дуже зайнята людина, для вас у нас організовуються англійські уроки по вихідним.

Програми
Робота і обмін досвідом (AuPair, Work and Travel, волонтерство) - США.
від 25000 грн
-10%
Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:

Освіта за кордоном в Одесі, а також ВНЗ в Одесі, коледжі та технікуми в Одесі, курси в Одесі, репетитори в Одесі, тренінги в Одесі, робота в Одесі

Зворотній зв'язок