Work.ua 13 років! З днем народження! Приховати банер
Докладна інформація про компанію

1. Ягеллонський університет є кращим університетом в Польщі.

Наш університет обіймає найвищі позиції у рейтингах вищих навчальних закладів:

  • 1. місце в Польщі в 2012, 2013 і 2015 роках в рейтингу університетів незалежного інтернет-порталу присвяченого вищій освіті «Perspektywy».
     
  • у першій 10тці кращіх вищих навчальних закладів в Східній Європі та Центральній Азії в рейтингу британської компанії Quacquarelli Symonds (з кінця 2014) а також в вебометричному рейтингу кібернетичної лабораторії Іспанської національної дослідної ради (січень 2015).
     
  • у першій 100ці кращих університетів країн БРІКС і економік, що розвиваються, за рейтингом британського часопису «The Times Higher Education» з 2015 року.

2. Навчання на нашому Факултеті це запорука успіху, що підтверджують нагороди та сертифікати.

В 2015 році університет був визначений у рейтингу часопису «Perspektywy», як кращий навчалньий заклад за напрямом навчання: «Культуроведення та знання країн і регіонів».

У 2013 року наш Факультет отримав найвищу оцінку Польської акредитаційної комісії в категорії якості навчання. Польська акредитаційна комісія є центральною державною установою нагляду за якістю вищої освіти в Польщі.

3. Ми об'єднуємо традицію і сучасність

Ягеллонський університет є найстарішим польським університетом, був заснований в середині чотирнадцятого століття. Саме тоді був другим по черзы університетом в регіоні Центральної та Східної Європи. Факультет міжнародних і політичних досліджень є одним з наймолодших факультетів, які динамічно розвиваються. Постійно розширює спектр досліджень і програм навчання і адаптується до змін у навколишньому середовищі.

4. Широка гамма навчальних програм

Ми пропонуємо широку гаму навчальних програм, які гарантують грунтовну підготовку з напрямків міжнародни дослідження та політичні й регіональні процеси (Area Studies). На факультеті готують фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавр, магістр і кандидат. У той же час у нас є найвища в Польщі, кількість навчальних програм англійською мовою (MA).

5. Багата кількість міжнародних угод Наш факультет пропонує найбільшу в Польщі кількість міжнародних угод і стипендіальних програм, в тому числі програму міжнародного обміну студентів Еразмус+.

6. Доступ до бібліотечних фондів

Факультет пропонує доступ до фондів 6 спеціалізованих бібліотек і центральної Бібліотеки Ягеллонської, яка є найбільшою академічною бібліотекою Польщі. Її фонди нараховують близько 7 мільйонів примірників.

У той же час, кожен студент має вільний доступ до електронних версій десятків тисяч наукових журналів з усього світу, у тому числі до найбільш авторитетних періодичних видань як «Foreign Affairs» і «Foreign Policy».

7. Відкритий ринок праці

Наші випускники працюють в польських та зарубіжних університетах, системі дипломатичної служби Полщі, різноманітних міжнародних організаціях і компаніях.

Серед іншого, у Всесвітніому банку, адміністрації Європейського союзу, Міністерстві закордонних справ і Міністерстві національної оборони, в Апараті прем'єр-міністра та Апараті президента Полщі, а також в провідних компаніях в Польщі і в світі.

8. Студентські організації

Наш факультет забезпечує широке поле діяльності в студентських організаціях, які дозволяють особистісний розвиток і підготовку до виходу на ринок праці.

У п'ятнадцяти існуючих на Факультеті наукових кружках працює десятки тематичних секцій. Існує також низька студентських журналів – наукових і публіцистських.

Багато студентів нашого факультету бере участь в роботі Європейського студентського форуму AEGEE.

9. Чарівне місто

Вивчення це не просто університет, а й місто, і його люди. Магічний Краків, з його широким спектром культурних заходів, соціального життя, з близько 200 тис. студентів, яке щороку відвідують мільйони туристів – це ідеальне місце для вивчення.

Програми
Вища освіта - Польща.
Друга вища освіта - Польща.
Інші мовні курси - Польща.
від 30000 грн
Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Партнери сайту
Allinc.Education
Allinc.Education
Всі партнери | Стати партнером

Освіта за кордоном в Кракові (Польщі), а також ВНЗ в Кракові (Польщі), коледжі та технікуми в Кракові (Польщі), курси в Кракові (Польщі), репетитори в Кракові (Польщі), робота в Кракові (Польщі)

Зворотній зв'язок