Докладна інформація про компанію

Компанія «IEX-GROUP» - команда енергійних, молодих і креативних людей, які якісно виконують свою роботу. Для нас немає недосяжних цілей!

Головними принципами нашої роботи є: професіоналізм, високий рівень обслуговування і 100% виконання зобов'язань перед клієнтами. Ми робимо все можливе для наших клієнтів, адже якість для нас більш важливо, ніж кількість. Всі наші клієнти можуть зв'язатися з нами в будь-який момент, навіть перебуваючи за кордоном.

Фахівці компанії «IEX-GROUP» допоможуть у вирішенні необхідного для Вас питання в сфері працевлаштування за кордоном, оформлення необхідних документів для працевлаштування, освіти за кордоном, програм стажувань для випускників та студентів. Наше агентство пропонує незабутній відпочинок по всьому світу. Ми співпрацюємо з усіма провідними туроператорами України, що дозволяє якісно і професійно організовувати Ваш відпочинок. Ми підтримуємо Ваше бажання подорожувати з комфортом і з любов'ю відкривати для себе світ. Допоможемо Вам відкрити візу будь-якої складності в більш ніж 180 країн світу.

Програми
Програми для студентів - Німеччина.
Робота і обмін досвідом (AuPair, Work and Travel, волонтерство) - Німеччина.
від 8700 грн
Оцінка відвідувачів
(по 1 коментарю)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Надеюсь камент кто-то да прочтёт:
1) не связывайтесь - потеряете деньги, время, нервы!

Партнери сайту
Leman, навчання за кордоном
Leman, навчання за кордоном
Всі партнери | Стати партнером

Освіта за кордоном в Одесі, а також ВНЗ в Одесі, коледжі та технікуми в Одесі, курси в Одесі, репетитори в Одесі, тренінги в Одесі, робота в Одесі

Зворотній зв'язок