Докладна інформація про компанію

Освітня агенція "Вивчай!" — це команда експертів у сфері освіти за кордоном і партнер провідних навчальних закладів у таких країнах як Канада, США, Великобританія, Ірландія, Мальта, Австрія, Німеччина, Іспанія, Італія, Франція, Польща, Литва, Швейцарія.

Майже 10 років успішного досвіду консалтингу в сфері навчання за кордоном і щасливих клієнтів. Агенція ICEF 2014 і 2016. Ми постійно відвідуємо навчальні заклади, вчимося на професійних тренінгах та підвищуємо свою кваліфікацію, беремо участь в міжнародних конференціях з питань освіти за кордоном.

Допомагаємо вступати та їхати на навчання клієнтам з різним бюджетом: як в приватні, так і державні навчальні заклади.

Сфери наших консультацій — це

У комплекс наших послуг входить

  • аналіз потреб і можливостей, цілей навчання за кордоном клієнтів;
  • підбір програми навчання і навчального закладу відповідно до потреб, очікувань та фінансових можливостей клієнта;
  • допомога у підготовці документів для вступу, у тому числі навчання і координація написання відмінного мотиваційного листа;
  • підготовка до вступної співбесіди;
  • візова підтримка і консультації;
  • переклад і легалізація документів;
  • пошуки та бронювання житла, бронювання авіаквитків, придбання медичної страховки, організація трансферу;
  • повна підготовка клієнта до поїздки;
  • консультаційна підтримка клієнта під час його навчання за кордоном.

Читайте відгуки наших клієнтів на сайті, новини і пропозиції на Фейсбук-сторінках: загальній Вивчай! і спеціалізованій Вища освіта за кордоном.

Програми
Вища освіта - Австрія.
від 24000 грн
Підготовка до вступу в університет - Англія.
від 550000 грн
Середня освіта - Англія.
Підготовка до вступу в університет - Англія.
від 190000 грн
Підготовка до вступу в університет - Англія.
від 190000 грн
Середня освіта - Англія.
Програми для школярів - Англія.
від 350000 грн
Підготовка до вступу в університет - Англія.
від 550000 грн
Програми для школярів - Англія.
Англійська мова - Англія.
від 35000 грн
Програми для школярів - Англія.
Програми для школярів - Англія.
Програми для школярів - Англія.
Англійська мова - Англія.
від 35000 грн
Програми для школярів - Англія.
Вища освіта - Ірландія.
від 200000 грн
Програми для школярів - Ірландія.
Вища освіта - Іспанія.
від 29000 грн
Вища освіта - Італія.
від 33000 грн
Вища освіта - Канада.
Програми для школярів - Канада.
Вища освіта - Німеччина.
Середня освіта - Німеччина.
Програми для школярів - США.
Програми для школярів - Франція.
Оцінка відвідувачів
(по 5 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

ПРОДОВЖЕННЯ
Умови в апартаментах були цілком нормальні:я проживала у кімнаті на 4 людини,але нас туди заселилося лише 2.Щоправда, було прохолодно, адже на Мальті в будинках не передбачені батареї,опалення взимку відбувається за рахунок електичних обігрівачів.Але 3 тижні пережити-це не катастрофа.
Тепер про школу.На Мальті дуже розвинена система англійських мовних шкіл, наш вибір пав на International House Malta.Ця школа дуже маленька, але водночас затишна.Всі студенти знають одне одного і за короткий час стають однією дружною сім'єю.Щопонеділка адміністрація влаштовує welcoming party для новачків, де збираються всі студенти і спілкуються між собою.Також кожного тижня складається програма позашкільних занять, які дають змогу краще пізнати саму країну.Навчання в школі дуже цікаве і пізнавальне.Викладачі використовують мультимедійні дошки та грають в ігри зі студентами.
Навчання у International House Malta дало мені неоціненні знанняя,нові знайомства та круті емоції. Всім рекомендую!

,

Вже не вперше їжджу на навчання закордон від освітньої аґенції "Вивчай!" і дуже задоволена! Велика подяка консультанту Драч Юлії❤, яка завжди піклується і про переліт, і про поселення,процес адаптації студентів! Ну а тепер про саме навчання. Мої батьки обрали для мене чудову і потужну в плані вивчення англійської мови країну-Мальту.

,

Пані Яніно! (продовження відповіді)

Ви обрали Австрію для навчання, і ми не винні, що ваші очікування щодо цін у цій країні, графіка роботи аптек, рівня компетентності лікарів, можливості знайти підробіток в судах для студентки І курсу... не співпали з реальністю. Хоча іншим нашим клієнтам, усім окрім вас, Австрія як країна для навчання і проживання ДУЖЕ подобається. Навіть самих австрійців, якщо вони навчаються на І-му курсі, ніхто на роботу в суд не бере, а так, беруть на підробіток на продаж морозива. Такі реалії Вам також дуже не подобаються, і в цьому також "винна" агенція.

У листі-прийняття від університету було чітко вказано, що студентка повинна буде “довчити” і “доздати” Латинь. Ніхто не міг передбачити, що а) вимоги до рівня латині будуть дуже високі (ми це знаємо з Ваших слів), б) скільки часу взагалі знадобиться студентці, щоб її “здати”. Ми не можемо якось втрутитися в роботу університету, та ще й незалежного державного, щоб “порішати” дане питання.

,

Пані Яніно!

Ваша оцінка роботи освітньої агенції Вивчай! є однобокою.

Ваша дочка вступила в університети Австрії, на юридичну бакалаврську програму, успішно, у тому числі за рахунок нашої якісної допомоги з підготовкою пакету документів, коли будь-яких зауважень від університетів не було. Увесь пакет документів для візи ми також склали чітко, якісно, і затримок у візі через неправильне оформлення документів або не тих документів НЕ БУЛО. І візою вашою займалася освітній радник, яка вас вела з самого початку, навіть якщо вона далі з нами не працювала, маючи з нами і далі чудові стосунки.

У нашому договорі про надання послуг вказано, що ми допомагаємо з підбором місця проживання — ми підібрати резиденцію в м. Інсбрук, разом з Вами і Вашою дочкою, і НІКОЛИ не заявляли, що ми особисто відвідали дану резиденцію. Я також не можу перевірити об’єктивність Вашої оцінки чистоти чи відповідальності роботи резиденції. Нам дуже шкода, що Вашій сім'ї резиденція не сподобалася.

,

Сотрудники данного агентства -не профессионалы, работая с ними, получите проблемы с долгим самостоятельным решением их в будущем.Ничего из заявленного не соответствует - нет гибких экономных решений,экспертных решений и вообще решения проблем. Вы поступите в университет благодаря своему отличному аттестату и отличным языковым сертификатам. А затем выясниться, что сотрудники предложили Вам общежитие дорогое, грязное и 2 мес в году не работающее. Связь с вузом-фикция-и они ни чем Вам не помогут. Сотрудники не владеют материалом - как организована учеба, что необходимо для успешной учебы, какие подводные камни и пути решения. НИЧЕГО! Сотрудница, которая вела нас, все бросила на полпути и уволилась. Дальше нас довела директор - и как выяснилось через пару месяцев учебы и студ жизни - имела обо всем весьма посредственные знания. Непрофессионально и безответственно - стиль агентства Вивчай.

Освіта за кордоном в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок