12 років Work.ua Приховати банер

Безкоштовний тренажер для формування практичних навичок програмування

Безкоштовний тренажер для формування практичних навичок програмування

Вивчення програмування сприяє розвитку мислення, дає перспективу знайти гідну роботу, дарує відчуття переваги і взагалі робить тебе крутим.

Виникає логічне запитання: як стати програмістом? Перше, що спадає на думку – купити собі книгу «Програмування для чайників». Завчити на зубок усі терміни та наведені приклади коду і пишатися своїми знаннями. Але який в цьому сенс? Адже хороший програміст повинен не тільки знати теорію, але й вміти застосовувати свої знання на практиці. Тому, якщо ти реально хочеш стати програмістом, потрібно шукати сучасні і ефективні шляхи для того, щоб вивчити програмування.

Як щодо такого варіанту – приєднатися до open source проекту? Кажуть, що в команді простіше. Це, звичайно, так. Ідея чудова для тих, хто трохи розуміється на такій непростій справі, як програмування. Навіть якщо ти наразі не в темі, все одно можна і варто підключатися до таких проектів. На щастя, в інтернеті їх повно. Зберігаються вони на таких сервісах, як GitHub, Sourceforge, gitorious та інші. Тут ти зможеш дивитися на чужі розробки, показувати свої власні і ставити запитання більш досвідченим програмістам. Але є декілька мінусів:

  • Побачивши на просторах подібних проектів геніальний код, ти можеш впасти в депресію на довгі місяці, закритися в собі і геть закинути програмування, через те що: «Мені ніколи не написати калькулятор на C#, як оцей кодер».
  • Часто початківці, потрапивши, наприклад, на GitHub, губляться, не знають з чого почати і їм доводиться довго-довго самостійно розбиратися.

Open source проект – варіант прийнятний, але не для тих, хто робить перші кроки у програмуванні. Адже учасники проекту вирішують обмежене коло завдань саме цього проекту, а для новачка потрібна система у вивченні обраної мови програмування і стеку технологій, які з нею пов’язані.

Спочатку завжди складно. В програмуванні – тим паче. Але не переймайся, ця проблема вирішується. Існує безкоштовний сервіс для формування базових навичок програмування. Тренажер ITVDN Skills – це безкоштовний сервіс онлайн ресурсу для навчання програмуванню ITVDN, мета якого – допомогти закріпити знання, отримані в процесі перегляду відео уроків. На ITVDN ти вивчаєш теорію, а за допомогою тренажера «прокачуєш» рівень практичних навичок і можеш зрозуміти, чи є в твоїх знаннях прогалини.

Тренажер ITVDN Skills – це практичні завдання, після виконання яких ти зможеш сформувати чіткі уявлення про програмування, вибрати для себе конкретний напрямок, а також розвинути практичні скіли, адже навчитися програмувати можна, тільки шляхом постійного вдосконалення навичок написання «чистого» коду.

Тепер ти знаєш, з чого почати і можеш обрати собі практикум по душі. На сервісі є вибір таких технологій різного рівня:

  1. C# Starter
  2. SQL Essential
  3. C# Essential
  4. HTML&CSS
  5. JavaScript для початківців

Практикум по С# ділиться на дві частини: Starter – для новачків (якими і є більшість тих, хто читають цю статтю) та рівень Essential – для тих, хто вже знає деякі основи та аспекти С#. Хочеш почати вивчення мови програмування С# – сміливо починай із рівня Starter.

Якщо C# тебе не цікавить або ж ти зрозумів, що це точно не твій варіант, почни знайомство з іншою технологією. Ось JavaScript, наприклад. І практикум по ньому є. На ITVDN Skills він створений як для початківців, так і для людей, які стикалися з програмуванням раніше. Пройшовши його, ти навчишся аналізувати код та розуміти кінцевий результат, сформуєш практичні навички, які необхідні у веб-розробці.

Під час виконання завдань практикуму надаються підказки. Це дуже допомагає на початку. Також сервіс відрізняється зручністю і привабливістю інтерфейсу. Отже, відпрацьовувати техніку і застосовувати на практиці отримані знання буде легко.

ITVDN Skills – зручний сервіс для розвитку практичних навичок, додатковий інструмент у закріпленні матеріалу із пройденого відео курсу на ITVDN.com. Тож не зволікай – спробуй і оціни сам!

Джерело: itvdn.com

Інші статті в категоріях: Інформаційні технології, Освіта, наука
Залишити коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Користь публікації
Оберіть мишкою кількість зірок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Зворотній зв'язок