Вісім років разом з Education.ua!

Вісім років разом з Education.ua!
Категорія: Новини

Вже 8 років Education.ua допомагає українцям з вибором якісної освіти. За цей час ми зібрали найбільш повний, зручний та структурований каталог навчальних закладів. І минулого року 7 млн користувачів відвідали наш сайт.

Вітаємо всіх з Днем знань та хочемо розділити це свято з вами. Разом ми робимо важливу справу — допомагаємо людям ставати кращими!

Education.ua продовжує збільшувати свою базу та займати передові позиції в рейтингу освітніх сайтів України. Кожного року понад тисяча нових компаній та репетиторів реєструються на Education.ua.

На порталі можна знайти:

Що змінилось на сайті за рік

Ми зробили новий пошук у розділі «За кордоном», провели зимову та літню акції, розширили нашу команду й продовжуємо рухатись вперед та вгору!

Ми допомагаємо на кожному етапі життя людини. Минулого року більш ніж 1,5 млн чоловік відвідали розділ «Дитячі садки» та «Школи». З вибором закладу допомагають близько 115 тис. відгуків — це майже 53 томи «Війни та миру». Щороку розділ «ВНЗ» відвідують понад 3 млн користувачів, а за час вступної кампанії 2017 їх навідалося більш ніж 400 тис.

На наш сайт приходять, щоб ставати кращими. Хтось навчати, а хтось вчитись. Ми також прагнемо бути кращими і продовжувати розвивати корисний та важливий проект!

Вітаємо Education.ua з 8-річчям! Ви теж можете написати привітання проекту, будемо раді їх прочитати.

Інші статті в категорії: Новини
Залишити коментар
(по 7 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Користь публікації
Оберіть мишкою кількість зірок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Вітаю, гарну роботу робите. Частенько користуюсь.

,

С Днем рождения!!! Продолжайте развиваться и покорять новые вершины! Приятно с вами работать! Дальнейших вам успехов!

,

Поздравляю с Днем рождения!!! Желаю процветания, команде крепкого здоровья, творческих успехов, свершения всех планов, благополучия и всего самого наилучшего!!!

,

От всей души вас поздравляю и желаю дальнейших успехов и развития! Будьте всегда интересны и востребуемы!. С Днем Рождения!

,

Вітаю команду Education.ua з Днем народження та бажаю успіхів у освітній діяльності, котра допомагає людям отримувати нові знання, навички та реалізовувати свій потенціал. Щиро вітаю всіх викладачів, учнів і працівників сфери освіти та науки з Днем знань і бажаю, щоб навчання та постійна самоосвіта були стилем життя кожного українця, адже кожний крок освіти замінює сім інших кроків на шляху розвитку та будівництва процвітаючої України.
І пам'ятайте: інвестиції в знання дають найбільші прибутки. Успіхів вам!

З повагою — Тесленко Роман Володимирович, Директор Українського науково-освітнього центру Престиж

,

Всегда приятно иметь с вами дело. Спасибо за хорошую работу, консультанты просто супер.

,

З днем народження, Education.ua! Дякую менеджерам за гарний сервіс! Бажаю процвітання і вдячних клієнтів!

Зворотній зв'язок