Спеціальності
Оцінка відвідувачів
(по 47 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте заклад і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Коледж просто жах,дубарь в аудиторіях.в общазі також дубарь. опалення сказали що не будуть включати, доки температура повітря не буде -8 градусів. директору наплювати на студентів.

,

У гуртожитку холодно,а у коледжі ще холодніше , пообіцяли що, опалення включають з 15 жовтня, але не уточнювали якого року, якщо з 15 жовтня не включили опалення, то в цьому році і не чекайте, його вже не буде. Світла в гуртожитку майже немає, нічого страшного купіть свічку ,каже директриса, треба зарядити телефон- заряди в коледжі, але там майже немає розеток. Життя кайфове при температурі +8 градусів, хворіємо дружно по 15-20 раз на рік у гуртожитку, не вже такі жахливі повинні бути студентські роки.

,

в Україні почався опалюваний період, но тільки не в Немирівському коледжі.В коледжі дуже холодно,температура в аудиторіях +10 градусів. Отоплення не включають. на лекціях сидимо в куртках. В гуртожитках теж дуже холодно. отоплення не працює, світла в кімнатах майже не буває. В кімнатах дуже, дуже холодно, температура +10 градусів. всі студенти які проживають в гуртожитках, в кімнатах сидять в куртках.Стипендію не виплачують вже три місяці, а за гуртожиток платимо стабільно, в якому нема ніяких умов для гарного проживання. директор коледжу не реагує на зауваження батьків.

,

Коледж може не поганий, до студентів не рахують за людей. Взимку в коледжі дуже холодно, батареї чуть теплі. а в гутрожитках ще хуже. в кімнатах температура +10 +12 градусів, постійно вибиває світло. Світла більше немає, ніж є.

,

В коледжі взимку дуже холодно,температура в аудиторіях +8 +10 градусів. Отоплення не працює. на лекціях сидят в куртках та рукавицях. В гуртожитках теж дуже холодно. отоплення дуже погане, світла в кімнатах майже не буває. В кімнатах дуже, дуже холодно, температура +10 градусів. всі студенти які проживають в гуртожитках, в кімнатах сидять в куртках.

,

Коледж нормальний.Директор супер живе просто і робе багато і скільки проектів по різних містах він зробив памятників домів і тд.Відносно корупції то хто вчить тому вона не цікава тут є завжди є вибір чи платити чи вчити .І наш коледж по корупції пасе задніх у нас малі розцінки порівняно з другими.Плюси те що матиматику вищу у Бараних знають усі.Технологію головний предмет у навчані Овечку немає рівних з його досвідом.І кожного викладача є що повчитися ну є декілька поганих вчителів це тоже прейдеться пережити.

,

Коледж помер давно .... з нього зробили магазин - грошики давай грошики ....
за практику за екзамени ... Ви підійдіть до любого студенту Він усе розкажить ... а висновок його один Тікай звідси !!! ...

,

Випуск 1997року. Дійсно після отриманих в технікумі знань подальше навчання в ОДАБА (Одеська академія будівництва і архітектури) було легкою прогулянкою. Там дуже цінували випускників НБТ. Окреме дякую Сокольваку, Яценку В.М., Драч О.Г.

,

Коледж супер, викладачі класні, здорову вдячність хочу висловити всім викладачам за те що терпіли мене там, а особливо моєму куратору це Кондратюк В.М, Ви Миколаївна були ці роки другою нашою мамою, спасибі Вам за це.... про коледж в мене хороші спомини, і так же Потапову В.А вилика Вам вдячність, і деректор там класний

,

Знання- так! Знаннями "накачували" нас. Дякую викладачам. Так що всім викладачам можу лише поспівчувати під таким керівництвом. А про взятки - то безсоромно вимагати від учнів коштів під видом облаштування кбінету-мене навіть не здивувало. Зазвичай такі безсоромні безпринципні люди і беруть верх в нашій державі. Вдячна покійному Дрімлюзі, покійному директору Насталенко,вдячна Онипенко К, фізруку , що очки носить пардон, фамілію забула, і багатьом іншим. Низький поклін за їх порядочність.

,

Коледж не очень денег нет нищета общага ето отдельная республика где руководство живет за нас счёт ПОЗОР... Парни бегте от сюда !!!!!!!!

,

Закінчив Коледж минулого року . Вважаю найкращим викладачом це Очкань Олексій Давидович

,

Закінчила технікум в 1976 році, в наш час корупції не було. Велике спасибі за фундаментальні знання викладачам: Очкань О.Д, Дремлюзі Г.К, Кущ А.З. Дробович М.П. Маю найкращі спогади про цей навчальний заклад, які назавжди залишаться в моєму серці, він подарував мені найкращі роки, дав чудові знання і роботу і я дуже вдячна всім, з ким була знайома в роки своєї молодості.

,

В наш час де тільки немає корупції , а те що я нижче прочитав може й і є , але я хочу сказати , що саме цими ударами по карману студенту ми дійсно задумувались чи вчитись чи платити і наприклад мені особисто було соромно говорити мамі що дай сто гривень , бо я пропустив пару і отримав 2 за семестр, тоді зробив висновки, в кінці закінчив коледж з червоним дипломом. Вдячний всім викладачам цього коледжу , є багато гарних спогадів закінчив технікум у 2008 році

,

Я навчався ще технікумі, 2009 рік випуску, і це були найкращі роки мого студентського життя, а база яку викладачі дають дійсно сильна і мені 3 курси КНУБА дались без сусиль. Хочу щоб всі зрозуміли все що написане це лише образа викладачів незрозуміло з яких причин. В кожного студента є викладач якого він у свій час неповажав, навіщо ж писати це на стінах закладу який дав тобі знання.
Моя думка про цей заклад завжди залишиться в моєму серці, мені він подарував найкращі роки і дав чудові знання і роботу і я дуже вдячний йому.
Хочу особливо подякувати своєму керівнику Мороз В.Н. , чудовим викладачам Очкань О.Д., Очкань О.О., Шенк Г.О., а особливо Очкань Галині Олексіївні це найкращі вчителі спасибі Вам за вашу роботу.

,

Вигадуючи різні підстави, одна особа збирає гроші з наших дітей з метою вирішити свої матеріальні потреби!!! Хочемо,щоб ця інформація набула розголосу, і нахабні хабарники залишили наших дітей у спокої і нас також. Незаконно здираються гроші навіть за запізнення та пропуски, наші діти потерпають від принижень та образ!!! Ми вже не можемо цього зносити.

,

С болью и горечью читаю негативные отзывы,комментарии о сегодняшней жизни в стенах техникума. Не верю в то плохое, что пишут студенты либо бывшие студенты.
Ведь и я обучался в стенах этого техникума и в моей памяти осталось только хорошее хотя и было это в далёких 1954-1958 г. г Знания получил фундаментальные,позволившие работать в строительстве на протяжении долгих 50 лет.
Особо благодарен преподавателям: Дремлюга Г. К., Калиниченко Д. П.,
Гурский Г. Ф., которые вкладывали в наши головы знания пригодившиеся в дальнейшей трудовой деятельности.
С ностальгией вспоминаю студенческие годы, производственные практики, сельхозработы и наш последний совместный выпускной вечер, традиционную встречу восхода солнца в парке после, которого мы все разлетелись по всей, большой тогда стране.
Буду очень рад, если кто-нибудь из бывших однокурсников прочитав откликнется
Выпуск 11 группа "А" 1954-1958 г. г
yaschenko.vladim@yandex.ru

,

Незважаючи ні на що, ставлю коледжу високу оцінку за те, що цей заклад заслуговує на те, щоб бути одним з найкращих у області.
Особлива подяка таким викладачам, як Синенко А.Д., Коновалова В.М., Драбовичу М.П., Шекнк Г.О., низький уклін цим людям.

,

Коледж все більше втрачає своє добре ім'я. А винні у всьому самі викладачі. Не всі, деякі. Але, як кажуть, погана вівця все стадо псує, так само. як і ложка дьогтю - діжку меду. Ці люди займаються лише плетенням інтриг і ще деякими речами, про які уже не раз сказано. Я тут провчився але такого не було.

,

Всі хто хоче пережити корупцію, знущання, публічні образи-ласкаво просимо)
P/S(Повністю не згодні з попередніми коментарями і образами в сторону Галини Олексіївни Очкань та Валерія Леонідовича Молодих! Це саме ті люди, на яких тримається технікум! Респект і уважуха їм, ми вас любимо=))))****

,

Дуже добре знаю всіх пенсіонерів технікуму а також молодих викладачів. Вони самі задають студентам курсові роботи а потім самі ж їх і виконують але за гроші. Це факт. Директор - хороша людина, але слабохарактерний. Там усим заправляє монстр-жінка Очкань Г.А. Це дуже страшна людина. У мене багато негативних емоцій відносно неї. Все що написано про крупцію - це правда.
Я вважаю, що раніше (30-40 років назад) технікум був найкращим в Україні. Хто пройшов через нього, той справжній АС. Звісно, якщо добре вчився. Інститути відпочивали. Майже всі викладачі були професіоналами.
Особлива подяка - Коноваловій В.М., Потребенко П.Г., Потребенко Л.Г., Синенко А.Д., Оніпенко К.М.. Молодих В. Логоша Т.І., Скольваку М.І., Очкань О.Д, Островському Б.А., викладачу російської мови - Вєрі Григорівні та іншим

,

норм

,

Повірте, що і серед представників молодої частини колективу є багато талановитих викладачів, але ж вони не мають змоги проявити свої уміння в повному об’ємі через майже два десятки пенсіонерів, які вкорінилися і їх проведуть з коледжу лише в останню путь. А взагалі у коледжі не на належному рівні виконовчо-трудова дисципліна і директор мав би звернути увагу на те, хто і як з викладачів приходить на роботу, хто чим займається. Соромом для педагогів має бути поява у нетверезому стані в стінах коледжу і те, що дехто з викладачів поставив на комерційні рейки весь навчальний процес і усе це виноситься на обговорення в соціальній мережі.

,

Абсолютно не согласен с предыдущим комментарием. Пенсионер пенсионеру рознь, с годами приходит мудрость, пусть не ко всем, некоторых караулит маразм, но я не это хочу сказать. Я сам пенсионер, я был в техникуме, встречался с преподавателями, там работают замечательные люди, пусть и пенсионеры. Шенк Г.О. не только прекрасный математик, её картины завораживают, а книги по истории написанные ею… это, не побоюсь этих слов, святая женщина. Драбович М.П. заслуженный преподаватель Украины, отличный физик. Синенко А.Д. замечательный технолог. А по поводу взяток – в семье не без урода, если это случайность, не беда, если это система – нужна воля руководства к её искоренению. Там отличный директор, хозяйственник и умный человек, он разберётся.

,

Коледж СУПЕР! Закінчив, працюю, згадую з задоволенням. Гнітить одне: засилля пенсіонерів, які досконало знають, як, з кого, і коли зняти мзду, за ними тягнуться молоді викладачі, навіщо старатись, як можна просто продати оцінку. По переду всієї планети сама титулована викладачка коледжу: Очкань Г.О. Її наполегливість в побудові нового власного будинку (за рахунок студентів) не має меж. Відробітки студентів та їх батьків на її будівництві – священний обов’язок, і не дай вам бог сказати «ні», це рівносильно виключенню. Новітні технології тут теж не забуті: збирання на найсучасніші ноутбуки, телевізори, музичні центри… які тихесенько переміщуються до дому, а з нового навчального року все спочатку. Дуже вдячний директору за спортивний майданчик, був, бачив – мрія, шкода, що це не сталось при мені. Загалом - мій коледж найкращий.

,

В 2003 році закінчив навчання факультеті обслуговування газового обладнання. Все забувається з часом, залишаються спогади відносин з одногрупниками і викладачами. Завжди приємні счпогади з найкращою вчителькою Климко О.М. Дякую :)

,

самі добрі та теплі згадування про роки навчання. тут дійсно дають добрі знання. великий привіт кл.керівнику шульзі о.і.

,

Закінчита технікум у 2000р. Після - Київський НУХТ, практично перші три роки інституту я відпочивала. Всі ті знання, підготовку, та інформацію яку надали викладачі технікуму я більше не зустрічала. Усім хто ще вагається, чи вступати йому до технікуму(тепер уже коледж) раджу сміливо----ідіть не пожалкуєте. Всі викладачі класні....особливо Очкань Галина Олексіївна , Очкань Олексій Давидович та Очкань Олена Олексіївна . Велике спасибі всім викладачам за їх роботу.

,

Закінчив технікум в 1967р. Потім - Полтавський ІБІ (ПИСИ). Багато викладачів технікуму в той час були випускниками ПИСИ. В інституті перших три роки здавав семестри наперед і мав досить вільного часу, дякуючи програмі та школі технікуму. Хоч і вчився в технікумі поганенько. В комплексі з навчанням в ПИСИ одержав прекрасну підготовку і знання, чим і горджусь все життя. Пройшов шлях від майстра, прораба, гол. інженера ПМК, нач. ПМК, та ГІПа проектної організації. Я в захваті від своєї професії. І вдячний колективу, який дав мені путівку в життя і навчив любити цю працю.
Зараз на пенсії, але продовжую посильно і з задоволенням працювати.

,

Класний коледж я зараз тут вчуся самий кращий викладач - це Остапенко О.В!)

,

класний технікум та чудові викладачі,які дають гарні знання

,

Я окончил этот благословенный техникум в 1961 году, после этого - строительный вуз. Сейчас - на пенсии, но продолжаю заниматься проектной работой, конструктор. Особая благодарность - Кущ А.З. Дети покойного
Кобы Д.П. (завуча, строймех.) наверно трудятся и сейчас в этом колледже.
Дай бог им здоровья. Техникум мне дал желание и умение работать с литературой. В вузе потом учился без особого напряжения. Вся жизнь - на проектной работе (закончил главным инженером института) - только благодаря той школе, которую дал мне ТЕХНИКУМ.

,

Коледж супер.

,

Педагоги супер. Особливо Климко О.М.

,

Коледж супер!

,

Чудовий коледж!!!!

,

Я студент ) згоден він заслуговує на те місце яке має ! 2-ге в Європі по спеціальності будівельник !

,

чудовий заклад!!!

,

прикольний заклад

,

Погоджуюсь з Кобзар В.А. Стартовий майданчик що треба!

,

Технікум просто ужас,

,

Чудовий коледж!!!!!!!!

,

Кращого немає!!!

,

Чудовий "стартовий майданчик"! Рекомендую!

,

Краще б його не знати...

,

Кращого немає!!!!

,

Кращого не знайти!!!!

Партнери сайту
Коледж геологорозвідувальних технологій Київського національного університету ім. Т. Шевченка
Коледж геологорозвідувальних технологій Київського національного університету ім. Т. Шевченка
Всі партнери | Стати партнером

Усі ВНЗ в Немирові, а також коледжі та технікуми в Немирові, курси в Немирові, репетитори в Немирові, робота в Немирові

Зворотній зв'язок