Спеціальності
Оцінка відвідувачів
(по 44 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте заклад і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Не рекомендую ЧФК ВНАУ.
Причин дуже багато :
Багато вчителів закінчили заочно і читають лекції просто бо платять .
Багато вчителів в яких без грошей не здасиш.
80%практики це збір яблук ? даром. А оцінки ставлять за норму .
5% практики це інші процеси (типу посадки суниці) і нікого не цікавить , що ти бухгалтер.
Є і хороші викладачі але більшість викладають шкільні предмети 1-2курсу .
Багато вчителів недовольних життям і відіграються на учнях і ще багато багато чого.

,

Чому студенти 3 курса дозволяють собі заходити в гуртожиток вриваючись у чужу кімнату? Ситуація така ми вже хотіли спати як тут вриваються студенти 3 курсу закривають кімнату і погрожують ,чому такий не порядок ? Та не вихованість? Кого ви берете на навчання? Чи як ви на них впливаєте ,що вони так роблять . . . В мене немає слів
( Жіночий гуртожиток)

,

краще не вступати у ЧК ВНАУ

,

выпуск 1977 года самые дорогие воспоминания со слезами на глазах прошлого не вернёш откликнитесь мои дорогие однокурсники где ты моя первая любовь любаша

,

вроді як хочуть зустрітися в цьому році 37 випуск 1987р закінчення навчання, плодоовочівництво.Може хтось озоветься,будьте на звязку Думаємо,перша неділя червня.Пилипчук М.І. Це ж,як не є -30 років.Чекаємо,допоможіть організувати мої однокурсники.

,

Гарно читає лекції і веде практичні зав.відділенням Дячок І.Й.

,

Я вчився тут на відділені механізації. Дуже задоволений що вибрав саме цей навчальний заклад. Дуже гарне місце, природа, парк, панський маєток. Гуртожиток правда не дуже, але то не важно, жити можна, я жив у №2, нормально. Вчителі класні, дають гарні знання і добре відносяться до студентів. І не треба казати що всі вимагають грошей, це брехня. Я за 4 роки нікому нічого не платив. Якшо хочеш вчитися - то вчися, а якшо хочеш гуляти - то плати. Викладачі супер! Привіт Людмилі Пилипівні, Анні Акімовні, Ганні Іванівнв, Оксані Олексіівні. Марик і Мазур - ви найкращі, респект і уважуха!!!

,

Чернятину респект.Село супер техникум класс..

,

навчався 1994 по 1998 спеціальність плоди кл керівник Cкрима М.В . Ми сапали та обрізали дерева і збирали яблука не хочу обідити вчителів вчителі там хороші но система гнила

,

Навчалася 1988 по 1991 рік - спеціальність Бух-облік.Це найкращий період
життя.Кл. керівник Солоненко Галина Миколаївна. Привіт волейбольній команді!

,

Спогади за технікум погані лишилися.Багато вчителів хороших,але дуже ненавиділа англічанку.Вона нас зомбувала,робила монстрів з нас.Постійно треба на щось гроші здавати,кричала на всіх ,крім тих хто носив її подарки і взятки.ще не подобається вчителька бухобліку. Дякую за знання Бардюк В.в.

,

Усі вчителі найкращі, йдуть на зустріч, знають своє діло, знання і справді залишаються чудові) Великий привіт Анні Акімовній, та не всі викладачі такі, можуть бути проблеми з захистом вітчизни

,

Спасибі за - прекрасне навчання.Навчалася в 1978 по 1981 рік -спеціальність плодоовочівгницьво. Уклін Вам шановні учителі. Особливо керівнику групи Петру Францовичу. Однокурсникам велике вітання.

,

Що я можу сказати технікум не поганий навчатись можна головне мати бажання і вміння це робити , я навчався в відділенні механізації в групі А випускник 2004 року вчителі там не погані Пігуляк Валентина Іванівна яка була куратором групи в якій я навчався , і ще дуже поважав і поважаю Мазура Віктора Івановича який викладав придмет трактори і автомобілі , Всім великий привіт особливо одногрупникам

,

Прочитавши в коментарах відгуки я дивуюсь, яким треба було бути учнем щоб так поганити заклад і викладачів які всі свої знання і сили віддали нам,ганьба таким учням.Я навчався в технікумі з 1980 по 1983 рік да минуло багато часу але на все життя навчання залишиться в моєму серці.Дякую тобі рідний мій технікум, який був, є і буде самій найкращий .Всім привіт .

,

Навчався з 1992 по 1996 роки на "Плодах" все нормально, знань отримав достатньо, особливо практичних, сподобався пивзавод.

,

Техникум отличный, образование супер. Учился 1983-1987 гг.
Учетелям большое спасибо!!!!!
Одногрупникам привет - "Пчеловодам"

,

на мою думку коледж дуже класний викладачі вміють забити знання в голову навіть якщо цього не хочеш класно було вчитись це мої найкращі спогади в мому житті ЧЕРНЯТИН ТИ НАЙКРАЩИЙ ДУЖЕ ЗА ТОБОЮ СУМУЮ А ОСОБЛИВО ЗА ОДНУКУРСНИКАМИ ТА ВИКЛАДАЧАМИ Гук Людмилі Пилипівні великий привіт навчався в 2008-2012!!!!!!!

,

Техникум отличный в плане получения образования,преподаватели знают как и доносят свои знания всем кто хочет чему-то научится.Особенно хочется отметить Альбину Николаевну,всегда вспоминаю ее лекции и практику.Спасибо.

,

Навчалась у 1992-1995рр.Знання отримала сильні, викладацький склад
дуже гарний.Єдиний негативний спогад - це дуже погані умови проживання в гуртожитку.

,

З цим коледжом повязані найкращі спогади в моєму житті. Викладачі класні, гуртожитки - не дуже, але я жодного разу не пожалів, що сюди поступив.

,

Хороші знання дає Іван Йосипович, спасибі йому .

,

Навчалась в Чернятині 2002-2005 роках. Це найкращі спогади,які залишаться на все життя. З задоволенням навчалася б там знову! Дякую всім викладачам "Агрономії"! Привіт одногрупникам.

,

Технікум хороший, але фінансування погане.

,

Тетяні Сергіївні Жуковській,великий привіт.Бджільництво.Випуск 2009р

,

я навчаюся на 1-б мех.Я хочу сказати шо тут дуже ХУ ЙОВО,мене вс1 тупо попускают, но то ХУЙ НЯ я ж Палкан, в гуртожитку ПИ ЗДА ЯК ХУ ЙОВО кожен веч1р беру по грудях. Р1бята НАХ вам цей кончаний Чернятен

,

Навчальний заклад дає багато знань. Навчалась 2003-2004 рр на факультеті "Бухгалтерський облік." Дуже вдячна Альбіні Миколаївні за знання, які пригодились. Всім привіт!

,

1991-1993р. найкращі роки мого життя пройшли у цьому закладі, привіт усім бухгалтерам, Лариса Василівна дякую Вам за все хороше!

,

Навчався бджільництву ще в 1969-72рр. під "Дубом Пушкіна". Приємні спогади. Наступного року 40-річчя будем відмічати. Нас залишилося не багато, але ми ще є. Як на мене зараз цей коледж - це актуально. Болить душа за село. Але не жалкую, що доля повязала з таким закладом...

,

дякую всім вчителям .привіт знайомим .навчався з1983 по 1987.

,

механизация 2002-2006 группа А лутшая анне акимовне привет

,

Технікум прекрасний! Бджільництво супер!

,

самый тупой техникум,где все хотят денег

,

Техникум клас! 1986-1990 группа А-механизация. Сергею Гавриловичу и всем преподавателям-спасибо! Всем пацанам-уже мужикам- большой привет.

,

Село є село. Коли я вчилася, в гуртожитлі навіть кухні та санвузлів не було. Може тепер щось змінилося? Сумніваюся. Умови проживання - гірше немеє куди!!!!

,

Я навчалася з 1986 по 1989рр.Бухоблік.Класний керівник Людмила Станіславівна.Всім велике спасибі.

,

1984-1985,1987-1989.3-Б мех. Класний керівник Марик В.?.Хороший вчитель і дуже чудова людна. На той час всі вчителі були хороші які мене навчали.За інших незнаю.Привіт всім однокурсникам!!!!!!

,

Мені дуже подобається вчитися в цьому коледжі

,

1985-1989 рр все класно тод1 було

,

Супер

,

все клас , вчилися за любки , Калениковичу привет. 1981-1985.

,

1992-1996 роки - кращі роки юності! "А-плодо" Людмила Сарабун нас вчила!

,

Навчалась і дуже сподобалось. Альбіна Миколаївна дякую!!!

,

Я училась с 1986 по 1989 г. бух. учет. Огромное спасибо преподователям за знания преобретённые . И Людмиле Станиславовне нашей "маме" за заботу.

Партнери сайту
Фінансово-правовий коледж
Фінансово-правовий коледж
Всі партнери | Стати партнером

Усі ВНЗ в с. Чернятині, а також коледжі та технікуми в с. Чернятині, курси в с. Чернятині, репетитори в с. Чернятині, робота в с. Чернятині

Зворотній зв'язок